Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact smartph

poruka: 15
|
čitano: 5.142
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact smartph".
10 godina
neaktivan
offline
Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact smartph

u textu malo xperia z2 malo xz2 - kako god - sony opet faila ako ne smanje bezele, i ne "poprave" software svojih kamera(leća) koje već duže vremena bolje iskorištavaju drugi, ois itd...

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact smartph

za mene puno više faila sa stavljanjem senzora otisaka prstiju s donje strane i izbacivanjem 3.5mm priključka

 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma

ok i to isto, ali probah na samsunzima, i s vremenom se naviknes makar smatram da je nekako prirodnije na bocnoj stranici (desna ruka palac, lijeva srednjak) kao na prijasnjim modelima (xz z5 te compacti od navedenih) ali ako je istina da ga stavljaju iza onda bi značilo i manje bezele - nadam se da je to razlog,

 

a za audio rupicu mi je cak i plus (nikad slusalice u mob stavio) ako ce mob biti tanji...

ali opcenito sony se gubi, dajem im max 5 godina da svoj mobilni odjel prodaju/ukinu uopce neznam kako stoje na trzistu ali eu i usa mislim da su otpisani - jedino ako ih azijsko trziste drzi, makar i to sumnjam

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
Senzor neće biti na donjoj nego na stražnjoj strani
10 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma

pa tako sam i shvatio zato sam spomenuo samsunge, oni ga isto imaju iza

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
12 godina
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
Otkad je kompakt 5" ? Jedino ako uspiju toliko smanjiti rubove, pa da dimenzije tel budu kao kod Z5 compact ili nekog drugog dijagonale 4.6"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma

POkaži mi dio teksta u kojem piše "Z2". Kako sam ja pročitao iz gornjeg teksta, svugdje piše "XZ2".

LP.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma

Pokaži mi dio teksta u kojem piše "Z2". Kako sam ja pročitao iz gornjeg teksta, svugdje piše "XZ2".

LP.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma

hahahah neka se ocituje urednik teksta, koji je u medjuvremenu editiran...

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
12 godina
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
Sad pročitao na Techradar-u da su dimenzije 4.6" kao i do sada. Najavljene. Ovaj članak na BUG-u glupost najobičnija.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
ili će biti 18:9 format pa bi valjda moglo 5'' u slično kućište
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
gavranpero kaže...
Otkad je kompakt 5" ? Jedino ako uspiju toliko smanjiti rubove, pa da dimenzije tel budu kao kod Z5 compact ili nekog drugog dijagonale 4.6"

Kompakt je jer je 18:9 omjer stranica pa je ekran neznatno uzi tj. u praksi manji kad uredjaj koristis vertikalno ili gledas 16:9 video...

12 godina
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
Dimenzije sve govore. Imam Z5 compact, a XZ2 compact je veći za 8mm i deblji za 3.2mm.
14 godina
protjeran
offline
Re: Poznati detalji o Xperia XZ2 i XZ2 Compact sma
gavranpero kaže...
Dimenzije sve govore. Imam Z5 compact, a XZ2 compact je veći za 8mm i deblji za 3.2mm.

A sirinu, koja je najbitnija, si zaboravio? A deblji je da bolje lezi u ruci, kazu iz sony-a...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 10:00 (ansha).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice