Predstavljen HTC-ov flagship U12+

poruka: 11
|
čitano: 3.445
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen HTC-ov flagship U12+".
13 godina
offline
Predstavljen HTC-ov flagship U12+

I još jednom super zaokružen mob koji će opet proć nezapaženo dok ljudi hrle kupovati Samsunge i Ajfone jer eto... što drugo postoji.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen HTC-ov flagship U12+

Pa tko im je kriv kada su slični ali doslovce kao jaje - jajetu. Pa pogledaj zadnju stranu ako se uzme ova ne prozirna inačica. Pa pljunuta zadnja Xperia,evo u roku od 20 minuta mogu skinuti logo sa službene Sony-eve stranice i HTC-a u PS_u i ovdje 90% neće snati koji je koji uređaj.

 

Također imam primjedbu za novinare. Budite unikatni pa makar jedini u svemiru koristite izraz 2:1 a ne 18:9, onako, jer vam se može.

 

Telefoni su postali čista koncekcija.. geldam zadnji Blackberry.. pa remek djelo u dizajnu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Chronosus kaže...

I još jednom super zaokružen mob koji će opet proć nezapaženo dok ljudi hrle kupovati Samsunge i Ajfone jer eto... što drugo postoji.

 ja cu huawei ipak

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
13 godina
offline
Predstavljen HTC-ov flagship U12+

od kud je ovo prepisano ?? "Odluku da U12+ bude opremljen baterijom manjeg kapaciteta (3.500 mAh) nego njegov prethodnik (3.930 mAh), HTC kompenzira ugradnjom podrške za bežično punjenje baterije (Qi)."

 

U12 uopce nema bezicno punjenje !!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Igor666 kaže...

od kud je ovo prepisano ?? "Odluku da U12+ bude opremljen baterijom manjeg kapaciteta (3.500 mAh) nego njegov prethodnik (3.930 mAh), HTC kompenzira ugradnjom podrške za bežično punjenje baterije (Qi)."

 

U12 uopce nema bezicno punjenje !!

 ako novinar kaze da ima, onda ima 

13 godina
offline
Predstavljen HTC-ov flagship U12+

baterija je manja nego na prethodniku zbog dodatnih kamera i komponenti koje prethodni nema, isto tako 845 troši manje od 835 tako da dođe na isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
CrossDeath kaže...
Igor666 kaže...

od kud je ovo prepisano ?? "Odluku da U12+ bude opremljen baterijom manjeg kapaciteta (3.500 mAh) nego njegov prethodnik (3.930 mAh), HTC kompenzira ugradnjom podrške za bežično punjenje baterije (Qi)."

 

U12 uopce nema bezicno punjenje !!

 ako novinar kaze da ima, onda ima 

 kuzim da na net.hr ili sl. procitas nesto takvo, ali na IT portalu to je dno dna..prvo jedva da ista napisu skoro sa dva dana zaostaka, onda jos ne znaju ni specifikacije

13 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Igor666 kaže...
CrossDeath kaže...
Igor666 kaže...

od kud je ovo prepisano ?? "Odluku da U12+ bude opremljen baterijom manjeg kapaciteta (3.500 mAh) nego njegov prethodnik (3.930 mAh), HTC kompenzira ugradnjom podrške za bežično punjenje baterije (Qi)."

 

U12 uopce nema bezicno punjenje !!

 ako novinar kaze da ima, onda ima 

 kuzim da na net.hr ili sl. procitas nesto takvo, ali na IT portalu to je dno dna..prvo jedva da ista napisu skoro sa dva dana zaostaka, onda jos ne znaju ni specifikacije

 Puno je velikih portala stranih isto tako napisalo da ima wireless charging...Uglavnom zbog pogleda na onaj prozirni su zaključili da je ono za wireless charging FYI.

15 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Envy kaže...

Pa tko im je kriv kada su slični ali doslovce kao jaje - jajetu. Pa pogledaj zadnju stranu ako se uzme ova ne prozirna inačica. Pa pljunuta zadnja Xperia,evo u roku od 20 minuta mogu skinuti logo sa službene Sony-eve stranice i HTC-a u PS_u i ovdje 90% neće snati koji je koji uređaj.

 

Također imam primjedbu za novinare. Budite unikatni pa makar jedini u svemiru koristite izraz 2:1 a ne 18:9, onako, jer vam se može.

 

Telefoni su postali čista koncekcija.. geldam zadnji Blackberry.. pa remek djelo u dizajnu.

 Dobro, i? 

HTC ima ovakav dizajn od veljače prošle godine. 

U isto vrijeme je izašla prva takva Xperia ako se ne varam. 

Ko je onda tu koga kopirao? 

www.nanosola.com
15 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Ma nije fazon tko je koga kopirao. Fazon je u tome da je HTC napustio dizajnerski brod onog fascinantnog HTC One (M7 do M9+) a i Sony također koji je nekada jedini imao savršen monoblock.

A sa cijenom koja je u rangu sa onom koja se balonima kača pod oblake logično je da ne mogu ni primirisati nekim većim postotkom pa nije ni čudo da im odjel za telefone jedini prave gubitke.

Da se razumijemo, volim Sony, volim njegov logo nanpočetku nekog filma ili kada pređem rukom po logu sada već legendarnih ES pojačala, ali što se tiče telefona - bruka i sramota.
Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Predstavljen HTC-ov flagship U12+
Slažem se, meni je M7 prelijep uređaj, M8 malo manje, ali ljudi su se žalili da godinama imaju isti dizajn. Nešto se moralo promijeniti.
Neki su oduševljeni, neki ne.
www.nanosola.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice