Privremeno obustavljen rad na System Shock remakeu

poruka: 4
|
čitano: 2.070
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Privremeno obustavljen rad na System Shock remakeu".
7 godina
protjeran
offline
Privremeno obustavljen rad na System Shock remakeu

Podrzao sam projekt na Kickstarteru, cinilo mi se predobro da bi bilo istinito,

ali su zaista zeljeli napraviti remake. Cak su tada odovorili na upit za WiiU/Switch,

te su rekli da je za Switch port moguc, za WiiU ne, jer nema dovoljno HW resursa.

 

No cini se da od tog jos dugo nece biti nista. Mozda da naprave novu igru

sa novom pricom, predhodnicu System Shocku? Mozda su ipak bili preambiciozni.

 

Ne znam, ali ne vjerujem dok ne vidim gotovu igru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Privremeno obustavljen rad na System Shock remakeu

Stvarno sam nestrpljiv sa ovom igrom,original je bio fenomenalan tako da su mogli samo napraviti modernu inačicu bez nepotrebnog filozofiranja ali nadam se da če igra nekako uspjeti sa izlaskom jer ču je definitivno odigrati ma kakva god igra na kraju bila. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 10:15 (3n3m1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Privremeno obustavljen rad na System Shock rem
Čitatelj kaže...

Podrzao sam projekt na Kickstarteru, cinilo mi se predobro da bi bilo istinito,

ali su zaista zeljeli napraviti remake. Cak su tada odovorili na upit za WiiU/Switch,

te su rekli da je za Switch port moguc, za WiiU ne, jer nema dovoljno HW resursa.

 

No cini se da od tog jos dugo nece biti nista. Mozda da naprave novu igru

sa novom pricom, predhodnicu System Shocku? Mozda su ipak bili preambiciozni.

 

Ne znam, ali ne vjerujem dok ne vidim gotovu igru.

 

System Shock 3 je u izradi, tako da stvarno nema opravdanja za prčkanje sa sustavima i dodavanjem novih sadržaja. Ljudi su se nabrijali odigrati orginalnu igru u modernom ruhu - to je ono što su na prvu super napravili, to je ono zašto su im ljudi dali novce i to je ono što je jednostavnije, brže i jeftinije napraviti nego još dodavati nove sustave i elemente u igru koje će potencijalno samo uništiti balans. Ok da su priznali da su zabrljali ali opet ne shvaćam dilemu  - jedino što su trebali napraviti je vratiti se u nazad, izbaciti sve gluposti koje su dodali i napraviti čisti remaster igre.

Pogledaj Shadow of the Colossus. Zamisli da su tamo ovi zaključili: "ok, super je ova igra al malo su prazni ovi djelovi gdje jašeš na konju od čudovišta do čudovišta. Možda da dodamo mehaniku survivala, pa moraš napojiti konja, nahraniti sebe, skupljati drva za vatru... much better!" Ali ne, nisu petljali s ničim osim popeglali sve stvari koje tehnički nisu bile na razini ni kad je igra izašla - i sad imamo remek dijelo koje je bolje nego ikad. Klasici su klasici s razlogom.

16 godina
offline
Re: Privremeno obustavljen rad na System Shock rem
Chronosus kaže...
Čitatelj kaže...

Podrzao sam projekt na Kickstarteru, cinilo mi se predobro da bi bilo istinito,

ali su zaista zeljeli napraviti remake. Cak su tada odovorili na upit za WiiU/Switch,

te su rekli da je za Switch port moguc, za WiiU ne, jer nema dovoljno HW resursa.

 

No cini se da od tog jos dugo nece biti nista. Mozda da naprave novu igru

sa novom pricom, predhodnicu System Shocku? Mozda su ipak bili preambiciozni.

 

Ne znam, ali ne vjerujem dok ne vidim gotovu igru.

 

System Shock 3 je u izradi, tako da stvarno nema opravdanja za prčkanje sa sustavima i dodavanjem novih sadržaja. Ljudi su se nabrijali odigrati orginalnu igru u modernom ruhu - to je ono što su na prvu super napravili, to je ono zašto su im ljudi dali novce i to je ono što je jednostavnije, brže i jeftinije napraviti nego još dodavati nove sustave i elemente u igru koje će potencijalno samo uništiti balans. Ok da su priznali da su zabrljali ali opet ne shvaćam dilemu  - jedino što su trebali napraviti je vratiti se u nazad, izbaciti sve gluposti koje su dodali i napraviti čisti remaster igre.

Pogledaj Shadow of the Colossus. Zamisli da su tamo ovi zaključili: "ok, super je ova igra al malo su prazni ovi djelovi gdje jašeš na konju od čudovišta do čudovišta. Možda da dodamo mehaniku survivala, pa moraš napojiti konja, nahraniti sebe, skupljati drva za vatru... much better!" Ali ne, nisu petljali s ničim osim popeglali sve stvari koje tehnički nisu bile na razini ni kad je igra izašla - i sad imamo remek dijelo koje je bolje nego ikad. Klasici su klasici s razlogom.

 

Da, ni meni nije jasno što su išli prčkat i radit gluposti. OK, fino je što su sa Unity oprešli na Unreal engine, ali IMHO skrnavljenje klasika nije potrebno, trebali su napravit čisti remake sa poboljšanom grafikom, zvukom i kontrolama i to je to.

PSN id: Diskach
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice