Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove mobil

poruka: 9
|
čitano: 2.732
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove mobil".
10 godina
offline
Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove mobil

Uz grafiku tipa gtx 1060 ili 1070 kome uz ovo treba stolni kompajutor ?

MISCREATED
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m

Ja nikada nisam bio fan laptopa.. Uzmes veci ekran, a dobijes slabili procesor/grafu, uzmes manji ekran dobijes obratno, a da imas dobro jedno i drugo izdvojit ces masu love. Bolji mi je pc 100 puta. Sto se mene tice laptop je super za rad, gledanje filmova, surfanje, ali igranje igara nema sanse, pa tko ce ga cistit od prasine svako nekoliko, i ako nesto rikne moras slat cijeli laptop u servis.

http://www.aocsource.com/
12 godina
protjeran
offline
Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove mobil

Bas cudno da im je bas mobilni cpu s dosad rekordnim turbo taktom od cak 4.8ghz? Nazalost na njihovoj stranici nema nista jos sluzbenolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m
nicky.sl kaže...

Uz grafiku tipa gtx 1060 ili 1070 kome uz ovo treba stolni kompajutor ?

 
Svakom onome kome kompjuter ne sluzi samo za igranje, surfanje i facebook nego za radit.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
14 godina
protjeran
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m
Lewis kaže...
nicky.sl kaže...

Uz grafiku tipa gtx 1060 ili 1070 kome uz ovo treba stolni kompajutor ?

 
Svakom onome kome kompjuter ne sluzi samo za igranje, surfanje i facebook nego za radit.

Istina, al malom postotku ljudi koji rade za kompom je jak hardware bitan...

14 godina
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m
nicky.sl kaže...

Uz grafiku tipa gtx 1060 ili 1070 kome uz ovo treba stolni kompajutor ?

Ja se uvijek čudim ljudima koji ozbiljni posao obavljaju (ili pokušavaju obavljati) na laptopu. Laptop je za trenutke kad si prisiljen nešto raditi na terenu. Da, postoje mobilni WS s dosta dobrim hardwareom, single Xeon, Quadro... ali to je i dalje komp s jadnom tipkovnicom, jednim malim ekrančićem itd... Laptop kao primarni komp može poslužiti ljudima koji tu i tamo pogledaju mail ili recept za piletinu, za ozbiljan posao (ili "ozbiljno igranje") - niti slučajno. 
Dockovi su OK za uredski rad ali ne za više od toga, jer ipak se odričeš dosta performansi. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m
jozef kaže...
nicky.sl kaže...

Uz grafiku tipa gtx 1060 ili 1070 kome uz ovo treba stolni kompajutor ?

Ja se uvijek čudim ljudima koji ozbiljni posao obavljaju (ili pokušavaju obavljati) na laptopu. Laptop je za trenutke kad si prisiljen nešto raditi na terenu. Da, postoje mobilni WS s dosta dobrim hardwareom, single Xeon, Quadro... ali to je i dalje komp s jadnom tipkovnicom, jednim malim ekrančićem itd... Laptop kao primarni komp može poslužiti ljudima koji tu i tamo pogledaju mail ili recept za piletinu, za ozbiljan posao (ili "ozbiljno igranje") - niti slučajno. 
Dockovi su OK za uredski rad ali ne za više od toga, jer ipak se odričeš dosta performansi. 

Vecina moje ekipe koristi laptop za rad i na poslu i doma, naravno spojen na monitor i tipkovnicu/misa. Performanse su vise nego dovoljne za razne ofise, autokedove i sl., ko sta rekoh, prilicno malom postotku ljudi je jak hardware bitan za ono sta rade na kompu...

13 godina
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m
Meni je još luđe kad vidim ekipu da radi (za stolom) na tabletu i to ravno na stolu, ne na stalku. I briju si da su cool. Vidj3h rako jednog direktorčića u banci, golobrad, valjda misli da je cool među starijima... tenkre... trebalo mu 5 minuta za natipkati 3 rečenice u mailu...
6 godina
protjeran
offline
Re: Procurili Cinebenchovi rezultati za Intelove m

Hebiga ode radno vrijeme nakon sto napise 10 mailova, dnevnica u dzep :p

http://www.aocsource.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice