Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

poruka: 83
|
čitano: 19.205
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo".
12 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Nadam se da će Bandić poslušati glas razuma.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
mGT kaže...

Nadam se da će Bandić poslušati glas razuma.

15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Ako neće, auti će se registrirati izvan Zagreba.
10 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Genijatori mogu uspijeti samo na ovaj "hrvatski" način. Kao Matani i Glembajevi.

Džaba profesorima sa FESB sva priznanja, znanstveni radovi kada u ZGB vladaju zemljačko-rodijačke veze i vezice...

Genijatori su u rangu ravnozemljaša.

 

Ipak, tješi to da je trenutni obnašatelj dužnosti gradonačelnika ZGB dobio posljednje izbore sa nikada manjom prednosti pred prvim pratiteljem na listi(svega 15-ak tisuća u drugom krugu)....

Do tada mladi, pametni i sposobni odlaze, van kada su na domaćem terenu glavni genijatori....

 

Imate Jončića, Bandića, Trg Republike Hrvatske, zračnu luku FT, itd...nemate više Tita, zdrave pameti, poštenja, poštovanja, ali imate Hrvatsku....

Sretno, Hrvatska!!



 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
11 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Recimo da Genijator zaista radi tako fantastično kako Bandić i izumitelj tvrde (iskreno sumnjam, ali krenimo od te pretpostavke). I u tom slučaju se radi o lošem pristupu jer postoje znanstvene metode kojima se dokazuje da li i kako nešto radi, a te znanstvene metode ovdje izostaju. Rekao bih da je to prvenstveno zbog mentalnog sklopa uključenih. Bandić je možda završio fakultet, ali se svejedno ne ponaša kao akademski obrazovana osoba. Testiranje kroz pilot program? OK. Testiranje u auto servisima? OK, ali prvo daj nekom institutu da zbroji sve ulaze i izlaze. Da se "pod povećalom" pogleda motor prije i poslije, kako na testiranom, tako i kontrolnim vozilima. Da li je kvaliteta ulja nakon čišćenja genijatorom dovoljno dobra da ulje nije potrebno odmah promijeniti (sumnjam)? Itd. Itd.

 

Sudeći po rezultatima izbora za bilo što, u gradu postoji dovoljno ovaca da popasu zaista bilo što, ali nadam se da ima dovoljno i onih koji znaju zbrojiti dva i dva i da će Bandićevo rašljarenje biti adekvatno nagrađeno od strane birača.

 

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Čemu onda plaćamo eko test kod registracije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
sosta kaže...

Čemu onda plaćamo eko test kod registracije?

 To plaćaš državi, ovo daješ lovu (60 milja!) za "Bandić i društvo d.o.o.".

 

 

7 godina
protjeran
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

kako je krenulo bude uskoro Milan na Dolcu prodavao pijavice 100kn/kom, svako domaćinstvo će imati obavezu kupiti bar 10 komada u svrhu liječenja da se rasterete domovi zdravlja i da se smanji emisija štetnih plinova jer će ljudi manje voziti do doktora 

Moj PC  
15 0 hvala 2
14 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Citiram iz drugog članka o genijatoru "Jončić je stoga radio sve i svašta. U jednom od svojih životopisa sve je točno pobrojao. Predstavljajući se kao slobodni umjetnik, jer je dugi niz godina dodatno zarađivao kao DJ, Jončić navodi svoje radno iskustvo: voditelj pizzerije Bolji život, dostavljač, vozač u Cammeu, prodavač Herbalifea, financijski savjetnik, stage menager na festivalima, radijski voditelj, direktor marketinga tvrtke za uzgoj puževa..." Pa jeb**te, Del Boy je za ovog mala beba. Pa šte mislite kome će Bandić prije vjerovati, nekom tam profesoru sa spikom koju ni najmanje ne kuži ili "Del Boyu" koji mu prodaje spiku. Je**te kad živiš u državi koja je kombinacija Mućki i Alan Forda...

Moj PC  
32 0 hvala 7
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
dastefan kaže...

Citiram iz drugog članka o genijatoru "Jončić je stoga radio sve i svašta. U jednom od svojih životopisa sve je točno pobrojao. Predstavljajući se kao slobodni umjetnik, jer je dugi niz godina dodatno zarađivao kao DJ, Jončić navodi svoje radno iskustvo: voditelj pizzerije Bolji život, dostavljač, vozač u Cammeu, prodavač Herbalifea, financijski savjetnik, stage menager na festivalima, radijski voditelj, direktor marketinga tvrtke za uzgoj puževa..." Pa jeb**te, Del Boy je za ovog mala beba. Pa šte mislite kome će Bandić prije vjerovati, nekom tam profesoru sa spikom koju ni najmanje ne kuži ili "Del Boyu" koji mu prodaje spiku. Je**te kad živiš u državi koja je kombinacija Mućki i Alan Forda...

 ja već dugo govorim da je nama tri prasca vijećnika iz Alan Forda da bi bili Švicarska, još da je Del ministar gospodarstva gdje bi nam bio kraj...

15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Mycroft kaže...

Recimo da Genijator zaista radi tako fantastično kako Bandić i izumitelj tvrde (iskreno sumnjam, ali krenimo od te pretpostavke). I u tom slučaju se radi o lošem pristupu jer postoje znanstvene metode kojima se dokazuje da li i kako nešto radi, a te znanstvene metode ovdje izostaju. Rekao bih da je to prvenstveno zbog mentalnog sklopa uključenih. Bandić je možda završio fakultet, ali se svejedno ne ponaša kao akademski obrazovana osoba. Testiranje kroz pilot program? OK. Testiranje u auto servisima? OK, ali prvo daj nekom institutu da zbroji sve ulaze i izlaze. Da se "pod povećalom" pogleda motor prije i poslije, kako na testiranom, tako i kontrolnim vozilima. Da li je kvaliteta ulja nakon čišćenja genijatorom dovoljno dobra da ulje nije potrebno odmah promijeniti (sumnjam)? Itd. Itd.

 

Sudeći po rezultatima izbora za bilo što, u gradu postoji dovoljno ovaca da popasu zaista bilo što, ali nadam se da ima dovoljno i onih koji znaju zbrojiti dva i dva i da će Bandićevo rašljarenje biti adekvatno nagrađeno od strane birača.

 

 Znamo svi koji je završio i zašto isti nema veze ni s ovim problemom, a ni s ičime čime se bavi .... čovjek je PR mag za široke mase, ostalo .... mućak

12 godina
online
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
mGT kaže...

Nadam se da će Bandić poslušati glas razuma.

 

 Lova > glas razuma

 

 

Btw, ne daj se Matane, rođo modus operandi je trenutno IN.

 

Btw, stanje u ZG/HR već prelazi nivo hedonizma bogatih lopova nad ovo malo inteligentne raje što je ostalo.

 

Kad zadnji sposobni ode iz ove zemlje, baš me zanima kako će uhljebi sami sebi počet naplaćivat uhljebarine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 10:16 (DarthMarkus).
6 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
PzKpfw kaže...

Imate Jončića, Bandića, Trg Republike Hrvatske, zračnu luku FT, itd...nemate više Tita, zdrave pameti, poštenja, poštovanja, ali imate Hrvatsku....

Sretno, Hrvatska!!



 

 Bandić je proizvod notornog jugoslavenskog mentaliteta a njegov Holding Juga u malom, sve puno rodijaka, korupcije i nepotizma.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 10:52 (Paolo Maldini).
16 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Citiram kolegu odvjetnika:

 

 

Ovo prvo treba proci Skupstinu a to ne moze (za razliku od povecanja cijene parkinga i sl.) jer ovako nesto nema nigdje u svijetu. Ako i kojim cudom prodje Skupstinu, neka pisu kazne koje ne treba platiti jer nemogu napraviti ovrhu. Da bi napravili ovrhu mora proci Sud a ovo ne moze proci Sud jer nije temeljeno na znanstvenim cinjenicama pa ne mogu dokazati da je Usluga zaista izvrsena (smanjenje zagadjivanja za 50-90%).

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 10:37 (dado).
 
22 0 hvala 4
16 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

OK, evidentno je da nisu svi građani glupi, ali nije mi jasno kako ovakve i slične ideje naposljetku prođu. Ovakva genijalna rješenja je moguće pronaći u kod zakona, pravilnika i raznih odredbi koje nemaju veze sa zdravom pameću, a opet postanu pravomoćne.

U konkretnom slučaju nam je svima jasno što i tko stoji iza ovoga, ali valjda neće sve ostati na člancima po portalima.

Bitno da se dižu prosvjedi za društveno marginalne stvari kao i one koje se tiču partikularnih interesa, a sve ono bitno se ignorira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Bolje bi bilo da zabrane vožnju sa "propuhanim" motorom, jer kad vozim iza takvih, hvata me nesvjestica

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

Ovo ako zaživi je jedna vrsta prisilnog ponzija. Cijelu stvar bi trebalo prijavit europskom sudu.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

zar je uopće bitno funkcionira li išta ako kamenjar dobije svoj uobičajeni postotak? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 10:54 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

Moj PC  
1 20 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

 šansa da ovo radi kako je opisano u prethodnim člancima je jednaka onoj da se ti i ja ovog trenutka nalazimo na Marsu

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

Mene jedino čudi da se još do sad nisu pojavili i "Genijator" sektaši koji bi nam svim objasnili da smo svi mi jalnuški diletanti i da će nas zavist izjest i da se nemamo što javljat sve dok i mi tako nešto "genijalno" ne izumimo! 

14 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

 Netko se drogira od ranog jutra?

 

Ako taj dečko i njegov izum stvarno vrijede, nebi ga najkorumpiraniji političar u državi otkrio nego investitori. Zeli progurati na račun svih nas, da taj proizvod vrijedi već bi ostvario uspjeh na slobodnom tržištu.

7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Aldo kaže...

Mene jedino čudi da se još do sad nisu pojavili i "Genijator" sektaši koji bi nam svim objasnili da smo svi mi jalnuški diletanti i da će nas zavist izjest i da se nemamo što javljat sve dok i mi tako nešto "genijalno" ne izumimo! 

 joooj ne zovi te HHO sektaše, bili su aktivni prije par godina sad u zadnje vrijeme su utihnuli

12 godina
online
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Paolo Maldini kaže...
PzKpfw kaže...

Imate Jončića, Bandića, Trg Republike Hrvatske, zračnu luku FT, itd...nemate više Tita, zdrave pameti, poštenja, poštovanja, ali imate Hrvatsku....

Sretno, Hrvatska!!



 

 Bandić je proizvod notornog rvackog mentaliteta a njegov Holding rvacka u malom, sve puno rodijaka, korupcije i nepotizma.

 ftfy

6 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
DarthMarkus kaže...

 ftfy

 Nikakvo popravljanje nije bilo potrebno.

Jugoslavenski i rvacki mentalitet su jedno te isto - uhljebi, korupcija, birokracija, državna ekonomija. 90ih su članovi SKH/SKJ skinuli Tita i petokrake a okačili križeve i Stepnica. Ekonomski model je ostao isti, danas imamo socijalističku vukojebinu s par stotina tisuća uhljeba nakačenih na proračun.

12 godina
online
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Upravo zato i fixam pošto taj Jugin ne postoji više.

 

Sad je neki novi hibridni, divlji, beskrupulozniji.

 

Šalu na stranu, Matan je skoro postao preCjednik.

 

Zamislite čudotvorni pročišćivač u svakom gradu/općini.

 

Fck, pošto sam iz Sl.Broda, možda da ga ponude Rusima preko za rafineriju ? Ubili bi dvije muhe s time.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
soft kaže...

"Rado bismo uređaj za proizvodnju HHO testirali u laboratoriju za nove energetske tehnologije, a njegov utjecaj na rad motora i ispušne plinove u laboratoriju za toplinske strojeve na FESB-u. Nakon testiranja mogli bismo bolje zaključiti o njegovoj istinskoj učinkovitosti." -tko im brani da ga testiraju? Traže li i oni sad neku lovu za pilot testiranje? :)

 

Ne znam ima li imalo istine u cijeloj ovoj priči, no upada u oko nevjerojatno negativna reakcija javnosti. Dečko ostao u Hrvatskoj i želi nešto kod sebe doma progurati, odmah je negativac. S druge strane svi se čudom čude kad neki naš "inovator" u inozemstvu iskrsne nakon par godina i pljuju zašto smo ga "pustili" van.

 

Je li on zbilja šarlatan ili ima nešto u tom Genijatoru... kako i svi tekstovi pišu: "do sada nije napravljena nikakva ozbiljna analiza da ovaj uređaj donosi nešto novo", što znači da nije ni potvrđeno da ovo NE valja.

 

 

 

 Možda bi i uspio kasnih 90-tih. Danas su ljudi umorni od političara koji rade za sebe i svoje kumove, a ne za narod.

 

Znaš ono kada nekom pružiš prst pa ti uzme cijelu ruku, tako je i u HR političkom miljeu; jednostavno su (pozitivno) iznenađeni količinom vode koju tjeraju na svoj mlin, na uštrp drugih, pa se malo "ponesu", "uzmu cijelu ruku" pa organiziraju nešto kao ovo o čemu raspravljamo. Možda malog čovjeka zgrožava to kako se već i ne trude toliko prikriti razne mehanizme uzimanja love kao što su znali ranije. Hrvatska iseljava - a tko ostaje - odnosno na koji način se mijenja biračko tijelo ovdje i što sve možeš s njime dalje radit? Možda je Bandić čisto htio probati da li je već vrijeme za realizaciju primitivnijeg tipa pristupa, kao npr. s ovim jebivjetrom, uz promet od 60 milijuna kn ili koliko već; daš mu neku "nagradu grada", pozovi novinare, napravi performans, osmijeh pred kamere i guli stoku idućih godina dokle ide. Poznato? Zato jer ti je poznato, poznato je i većini nas, pa je valjda zato dignut glas: "Nismo baš tolike ovce, mislim, jesmo, kradite i dalje, ali daj nemoj tako očito". Nije problem u Bandiću, takvih ima i takvih će biti, pitanje je samo kakvo je to društvo na čijem vrhu takva ikona egzistira.

 

12 godina
online
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Canis kaže...

 

 Možda bi i uspio kasnih 90-tih. Danas su ljudi umorni od političara koji rade za sebe i svoje kumove, a ne za narod.

 

Znaš ono kada nekom pružiš prst pa ti uzme cijelu ruku, tako je i u HR političkom miljeu; jednostavno su (pozitivno) iznenađeni količinom vode koju tjeraju na svoj mlin, na uštrp drugih, pa se malo "ponesu", "uzmu cijelu ruku" pa organiziraju nešto kao ovo o čemu raspravljamo. Možda malog čovjeka zgrožava to kako se već i ne trude toliko prikriti razne mehanizme uzimanja love kao što su znali ranije. Hrvatska iseljava - a tko ostaje - odnosno na koji način se mijenja biračko tijelo ovdje i što sve možeš s njime dalje radit? Možda je Bandić čisto htio probati da li je već vrijeme za realizaciju primitivnijeg tipa pristupa, kao npr. s ovim jebivjetrom, uz promet od 60 milijuna kn ili koliko već; daš mu neku "nagradu grada", pozovi novinare, napravi performans, osmijeh pred kamere i guli stoku idućih godina dokle ide. Poznato? Zato jer ti je poznato, poznato je i većini nas, pa je valjda zato dignut glas: "Nismo baš tolike ovce, mislim, jesmo, kradite i dalje, ali daj nemoj tako očito". Nije problem u Bandiću, takvih ima i takvih će biti, pitanje je samo kakvo je to društvo na čijem vrhu takva ikona egzistira.

 

 Pa vidio si njegovu rulju pred Remetincem ? To pali majstore.

 

 

 

 

 

Jbte kad vele on je napravio ZG. Lik sa  7,5 - 9 milja proračunom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 11:28 (DarthMarkus).
6 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
DarthMarkus kaže...

Upravo zato i fixam pošto taj Jugin ne postoji više.

 

Sad je neki novi hibridni, divlji, beskrupulozniji.

 Ma ok, nema Juge više, nazvao sam ga tako jer se taj metalitet gradio desetljećima stoga rvacki mentalitet nije nastao preko noći, to je samo nastavak istog.

7 godina
protjeran
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Samo me zanima, kad se otkrije da to "ciscenje" uzrokuje probleme i kvarove na masinama,

dali ce se skupiti raja i napraviti grupnu tuzbu, kao sto se to radi vani, ili ce kao ovdje naguziti se, da ih jos jednom dobranu iz**bu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice