Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu reprodu

poruka: 6
|
čitano: 2.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu reprodu".
16 godina
offline
Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu reprodu

Ludnica!!!

Dobil je akceleraciju necega kaj radi bez problema a H.265 kita. Raspberry Pi je za reprodukciju videa losija opcija od Android boxeva jer za manje novaca dobijete Kodi device u kucistu sa napajanjem, daljincem i HW podrskom za H.265.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu rep
NEW_MAN kaže...

Ludnica!!!

Dobil je akceleraciju necega kaj radi bez problema a H.265 kita. Raspberry Pi je za reprodukciju videa losija opcija od Android boxeva jer za manje novaca dobijete Kodi device u kucistu sa napajanjem, daljincem i HW podrskom za H.265.

 Ne bih se slozio.

RPi radi bez problema kao multimedija player. Cak stovise, dedicated distra kao npr. LibreElec radi savrseno. Daljinski nije ni potreban jer bilo koji TV (mladji od 10godina) preko ANyNET-a moze kontrolirati KODI (dakle jedan daljinski manje na stolu).

I to sve "out of the box".

 

Android nije nikada niti trebao izaci sa telefona, jer u TV-ima, boxovima... radi u najbolju ruku polovicno.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 13:52 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu reprodu

Koristim Rpi 2 sa instaliranim OSMC (Kodi) sistemom. Tv podržava Anynet, tako da sve mogu preko daljinskog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu rep

Osim gledat H.265, trebal si kupit napajanje i kuciste ako neces da stoji otvoreno. Imam sve RPije koji postoje i ne mogu se mjeriti sa android boxom.

Imam neki box za 25 eura sa 2 gige rama i 16 gigi interne memorije sa cetverojezgrenim procesorom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 19:11 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu reprodu

Tačno je da je bilo koji Android box jači od Rpi, ali za multimediju je to nebitno. Imao sam ja i android box, i windows box, ali samo sve to batalio, jer mi ne treba još jedan telefon ili PC. Treba adapter i kućište za Rpi, ali jednom ga kupuješ, nećeš stotinu puta. OSMC ima sve što je potrebno za multimediju (čak i torrent), tako da ne znam šta dobijaš sa android box-om, osim igranja igara ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Raspberry Pi dobio hardversku akceleriranu rep

Pa dobiješ točno to: multimedija, igre, torrent itd.

Sve to imaš i na Android boxu, a box dobrih specki se danas dobije za puno manju cijenu od rpi, dolazi u kućištu i s napajanjem i daljinskim, tak da se tu nema kaj razmišljat.

Prošlo je doba štekavih boxova.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice