Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine bit

poruka: 17
|
čitano: 3.857
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine bit".
6 godina
protjeran
offline
Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine bit

Logično. Moraju se kupiti nove kad izgubiš stare.

frajerica
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine bit

računa li se to kao par ili komadno? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
6 godina
neaktivan
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
postojanje 3.5mm izlaza nikoga ne spriječava u korištenju bežičnih slušalica, samo daje mogućnost izbora
9 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Meni osobno, veci je problem cesto punjenje i losija kvaliteta zvuka, gubljenje veze, lag te cesto skuplja cijena. Nikad nisam imao problema s kabelom, solidne je duzine i uglavnom mi je ispod odjeće.
12 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Super logika! Ko ti brani spojiti bežične na mobitel s 3,5mm izlazom?

14 godina
odjavljen
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
BlueMax kaže...
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Super logika! Ko ti brani spojiti bežične na mobitel s 3,5mm izlazom?

 Nitko, naravno, slažem se da bi trebalo biti i jedno i drugo. Ali definitivno sumnjam da je razlog izbacivanja da se prodaju skuplje slušalice, iz više razloga. Jer ne proizvode svi proizvođači mobitela slušalice, a kao drugo to što je nešto skuplje ne znači da je veća zarada na tome.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Ne, ljudi žele te slušalice jer su kul, 90% njih.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
16 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Jakovp kaže...

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 I onda odmah kupe nešto ovako da ih ne pogube...

 

https://www.spigen.com/products/airpod-strap?variant=27600250113

14 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine

Ništa novo. Strap tehnologija se već odavno koristi u gaming industriji :)

"Leather Strap is the perfect solution to keep your joystick close by! It is a simple yet innovative strap that comes with a mount on each end to fasten joystick for security. Its simplistic yet durable design gives a dangle-free experience as well as easy storability when not in use. Never lose your joystick with our Leather Essential®, joystick Strap.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Preporodio se od kad imam airpods...
Apple tv, prebacis se na tablet, slusalice se automatski prebacuju, odes radit na macbook, imas i zvuk uz hot tipku...

sa 3,5 sam se ubijao, pa malo u laptop, pa malo u tv

potpis :D
12 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Hacker-ri kaže...
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Preporodio se od kad imam airpods...
Apple tv, prebacis se na tablet, slusalice se automatski prebacuju, odes radit na macbook, imas i zvuk uz hot tipku...

sa 3,5 sam se ubijao, pa malo u laptop, pa malo u tv

 Jel ti shvaćaš da ti ukidanje 3,5mm nije omogućilo to o čemu pišeš već ti je to omogućio bluetooth kojeg imaš na svakom mobitelu, s tim da takav mobitel možeš ukopčati u još milijun drugih uređaja?

Da si samo izgubio mogućnost, a nisi dobio ništa? Da moraš stalno voditi računa jesu li slušalice napunjene....?

Imam i bluetooth (nekih 5 klasa bolje od airpodsa) i žićane slušalice (puno bolje od ovih blueetoth a jednako koštaju) i ako želim koristiti jedne - mogu, ako želim koristiti druge - opet mogu. 

14 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Pravom appleovcu više nije: "manje je više" nego "neimanje je više".
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine bit

samo za tipa koji se tu smuca s nikom "blackalbum": 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
BlueMax kaže...
Hacker-ri kaže...
Jakovp kaže...
Gogy7 kaže...
I onda se svi pitaju zasto vise nemamo 3.5mm jack na mobu. Evo zašto. Da se prodaju (skuplje) slušalice.

 Da nije možda da ljudi žele bežične slušalice, tako da se ne jebu s kabelima?

 Preporodio se od kad imam airpods...
Apple tv, prebacis se na tablet, slusalice se automatski prebacuju, odes radit na macbook, imas i zvuk uz hot tipku...

sa 3,5 sam se ubijao, pa malo u laptop, pa malo u tv

 Jel ti shvaćaš da ti ukidanje 3,5mm nije omogućilo to o čemu pišeš već ti je to omogućio bluetooth kojeg imaš na svakom mobitelu, s tim da takav mobitel možeš ukopčati u još milijun drugih uređaja?

Da si samo izgubio mogućnost, a nisi dobio ništa? Da moraš stalno voditi računa jesu li slušalice napunjene....?

Imam i bluetooth (nekih 5 klasa bolje od airpodsa) i žićane slušalice (puno bolje od ovih blueetoth a jednako koštaju) i ako želim koristiti jedne - mogu, ako želim koristiti druge - opet mogu. 

 Da, kuzim. Ali moras shvatit da meni uopce ne treba 3.5. Dakle na iphonu sluzi samo kao jos jedan utor koji moram ocistit od prasine.
Inace sam po struci tonac i live reziser, tako da mogu reci da mi ne koristi ni profesionalno. 

 

 

potpis :D
12 godina
offline
Re: Raste prodaja bežičnih slušalica, iduće godine
Hacker-ri kaže...
BlueMax kaže...

 Da, kuzim. Ali moras shvatit da meni uopce ne treba 3.5. Dakle na iphonu sluzi samo kao jos jedan utor koji moram ocistit od prasine.
Inace sam po struci tonac i live reziser, tako da mogu reci da mi ne koristi ni profesionalno. 

 

 

 Meni ne treba:

prednja kamera

čitač otiska

žiroskop

barometar

....

 

pa sigurno neću smatrati dobrim, a pogotovo revolucijom, kad neki proizviođač odluči škrtariti i izdati mobitel bez navedenog

 

btw. nikad na ni jednom mobitelu do sad, 3,5mm nisam čistio od prašine. Evo nek se tu jave oni koji jesu (a da nisu korisnici iPhonea jer takvi će reći sve da bi opravdali dugogodišnje hebanje u zdrav mozak)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice