Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

poruka: 45
|
čitano: 17.373
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra".
12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Kresimir4 kaže...

Mislim da nitko nije gledao jeremya nego onu malu iza :)

 u kojoj minuti?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 23:16 (Stjepanj).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
markoBT kaže...

Teško je vjerniku priznat da mu vjera nije najbolja, pa i ljubiteljima oktana da je (dobar) el.auto bolji od (dobrog) oktanskog.

 

Ali znanost i tehnologija idu naprjed, a vjera stoji na mjestu.

Tesla, mozda najveci um svih vremena, osoba ciji su izumi i otkrica izazvali jednu od najvecih promjena u povjesti covjecanstva, a cije izume i stotinjak godina kasnije uzimamo zdravo za gotovo je bio vjernik.

Zasto njemu nitko nije uspjeo obiasniti da vjera samo stoji uvjek na istom mjestu i da nema smisla?

Jos njemu, onom koji je unaprijedio svijet stotinama godina unaprijed dok vjera stoni na istom mjestu

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 1:16 (kingofthenight).
15 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Feudalac kaže...

Evo, a samo u svom selu je obični lopov, niškoristi. Bravo Rimac

 

BlueMax kaže...

epizoda se ne zove "prošlost, sadašnjost, budućnost" nego "sol na ranu lokalnim hejterima".

 

 

jedna stvar ne iskljucuje drugu. Da, stari mu je lopuza. Da, on je otvorio firmu s ukradenim novcima zbog kojih su brojni ljudi izgubili posao. Da, on je jedan zaigrani momcic s jako puno slobodnog vremena i jos vise novaca koji je oko sebe okupio vrhunske strucnjake. Koji su napravili superautomobil. Koji izgleda super i ubrzava super. I kosta debelo nerealno i napuhano. Firma zivi od proizvodnje elektricnih baterija koliko sam shvatio. Iste takve firme imas i u austriji i svicarskoj i drugim zemljama. Vjerojatno su preuzeli model poslovanja od njih. Sada zaposljavaju nekoliko stotina ljudi. Ali njegov stari je i dalje lopuza koja je pokrala nekoliko stotina milijuna kuna, i gdje je vjerojatno nekoliko tisuca ljudi u tom procesu kradje izgubilo posao. Sto vam jos treba objasnjavati? Jedno ne iskljucuje drugo.

Slazem se djelomicno, ali zbilja respektiram njegovu kompaniju no ne i njega.

 

Zaposlenici su vrh. EV biznis je mozda najzanimljiviji sada i neizmjerno se tesko progurat. Njemu je mozda zbog tih para ipak bilo lakse dobit traction itd, ali isto tako je okupio najbolje inzinjere na tom podrucju ovih prostora i kompanija ima onaj balkanski sarm u PR svijetu.

 

 

No ipak ako je itko ovdje na forumu pokusao pokrenut svoju firmu, onda zna koliko je to tesko. Ako nisi probao i propao dva puta onda nisi ni krenuo. 

 

Zato ga ljudi nikad ni nece voljet jer nitko nije imao takav boost kapitala od samog trenutka. Covjek je bootstrapao sa 20 milijuna kuna lol.

 

Umrezen sam sa puno poznatih i top-tier VC kompanija u dolini i NYC.

Bas sam dosao iz Doline neki dan, i bas sam bio u VC firmi (alumni '91 s faksa je founder) koja je razmatrala Rimac. Spomenuo mi je to jer sam iz Hrvatske pa smo gledali Hrv firme koje se probijaju. Nasao se on negdje 2014 na stolu, fascikl s njegovim imenom, trazili su oko ja mislim oko 30-45 milijuna dolara. VC je nudio 100 i trazio 250 unutar 5 godina. Povukli su ponudu nakon sto su istrazili izvor kapitala i ROI.

 

Inace znam da ima par private equity firmi zainteresiranih, ali bilo tko ozbiljan u USA je u 5 minuta promijenio misljenje.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 3:23 (Mitch).
11 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
kingofthenight kaže...
markoBT kaže...

Teško je vjerniku priznat da mu vjera nije najbolja, pa i ljubiteljima oktana da je (dobar) el.auto bolji od (dobrog) oktanskog.

 

Ali znanost i tehnologija idu naprjed, a vjera stoji na mjestu.

Tesla, mozda najveci um svih vremena, osoba ciji su izumi i otkrica izazvali jednu od najvecih promjena u povjesti covjecanstva, a cije izume i stotinjak godina kasnije uzimamo zdravo za gotovo je bio vjernik.

Zasto njemu nitko nije uspjeo obiasniti da vjera samo stoji uvjek na istom mjestu i da nema smisla?

Jos njemu, onom koji je unaprijedio svijet stotinama godina unaprijed dok vjera stoni na istom mjestu

Kako vjera može ići naprjed? Ako ja vjerujem u A, onda ne mogu sutra vjerovat u B, ili u A+a, ili u A-a, ili u A+B. Moram i dalje vjerovat u A. Inaće nešto nije u redu sa mojom vjerom.

 

Tako i Tesla nije bio vjernik. Da je onda bi bio zadovoljan svjetom koji je Bog stvorio i ne bi ga mjenjao.

9 godina
neaktivan
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

da ovakve komentare čitam na indexu sam navikao ali da ih čitam na bug forumu . pa jel moguće. stari mu komunista nakro se para, lako tako, pa auto nije najbrži, pa auto je sporiji od ovog ili onog, pa nije prodao niti jedan, pa živi do prodaje magle. tesla je bio vjernik ima boga 

svakim danom sve više sam siguran da imamo državu točno takvu kakvu trebamo imati. 

 
4 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

polovicno humoristican post alene, ali nisi u pravu...svakakvih ljudi ima, i to svugdje, ne samo kod nas...a da smo odigrali karte drugacije, mogli smo biti svicarska...doci cemo mi do toga eventualno, samo ove generacije vise nece biti, ko stara izreka, svega ce biti, ali nas nece...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 15:20 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog

da ima ali stvar je u postotku. mislim da je jedina razlika između nas i iole razvijenije zemlje u postotku totalnih idiota u društvu. U toj nekoj zemlji glupih ljudi ima ful malo i kad se dogodi da pojedinac ili grupa izvale neku glupost postoji ta večina intelektualaca koji to u startu unište tako da se i ostale budale zapitaju dali da krenu sa svojom glupom stvari. Kod nas toga nema, večina je glupa i zatucana, mladi potencijalni intelektualci odlaze, sposobni radnici na svim poljima odlaze i taj omjer svakim danom sve više ide u korist kretena (jer kretene ne trebaju niti vani - vračaju se jer vani nije ipak med i mljeko, piva skupa, skup stan...). Jbg, ne miriše na dobro. A švicarska nikada nismo niti mogli biti to je bila glupa izjava ali jedna slovenija i više svakako da.  

14 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Pa kad ovakvi "poduzetnici" bivaju predstavljeni ko najveći uspjeh društva i hrpa ljudi to puši. I onda se neko od tih koji puše ovakve spike nađe čudit kakva smo država?

Bilo bi smješno da nije tužno.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
AlenVanHelsing kaže...

da ima ali stvar je u postotku. mislim da je jedina razlika između nas i iole razvijenije zemlje u postotku totalnih idiota u društvu. U toj nekoj zemlji glupih ljudi ima ful malo i kad se dogodi da pojedinac ili grupa izvale neku glupost postoji ta večina intelektualaca koji to u startu unište tako da se i ostale budale zapitaju dali da krenu sa svojom glupom stvari. Kod nas toga nema, večina je glupa i zatucana, mladi potencijalni intelektualci odlaze, sposobni radnici na svim poljima odlaze i taj omjer svakim danom sve više ide u korist kretena (jer kretene ne trebaju niti vani - vračaju se jer vani nije ipak med i mljeko, piva skupa, skup stan...). Jbg, ne miriše na dobro. A švicarska nikada nismo niti mogli biti to je bila glupa izjava ali jedna slovenija i više svakako da.  

 

nasa spika je ta imamo izvrsne obrazovne ustanove u kojima obrazujemo ljude, ali im onda ne damo posao i placu nego potiramo van, a uvozimo smece jer nam fali radne snage (bez uvrede ikome)...mislim da je to tako namjerno jer kad imas punu drzavu obrazovanih mladih ljudi, tesko ces dobit izbore ako ti se spika bazira na partizanima i ustasama....a sa nasim izvorima vode, razvedenom obalom, jadranom punim nafte i plina, mogli smo biti i bolji od svicarske i bogatiji, samo da su stvari u startu bile poslozene kak spada, ali tada je sve bilo divlje plus lopovluk...sad se moramo izvuci iz nastalih dugova prvo, i puzevim korakom naprijed zahvaljujuci tome...a kolicina kretena je ne samo kod nas nego i u svijetu ista...kod muskaraca je veci broj genijalaca i kompletnih idiota, dok je kod zena veci broj prosjecnog iq-a...jedino sto nasi mediji vole clickbait, pa prezentiraju u medijima nesto sto bi se zakopalo normalnim vijestima u civiliziranijim  zemljama, pa svi steknu dojam da ta sacica seljacina predstavlja vecinu...ne predstavlja, jednostavno njih prezentiraju vise, normalni ljudi nisu toliko zanimljivi, iako su na svu sricu u vecini...

14 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
markoBT kaže...
kingofthenight kaže...
markoBT kaže...

Teško je vjerniku priznat da mu vjera nije najbolja, pa i ljubiteljima oktana da je (dobar) el.auto bolji od (dobrog) oktanskog.

 

Ali znanost i tehnologija idu naprjed, a vjera stoji na mjestu.

Tesla, mozda najveci um svih vremena, osoba ciji su izumi i otkrica izazvali jednu od najvecih promjena u povjesti covjecanstva, a cije izume i stotinjak godina kasnije uzimamo zdravo za gotovo je bio vjernik.

Zasto njemu nitko nije uspjeo obiasniti da vjera samo stoji uvjek na istom mjestu i da nema smisla?

Jos njemu, onom koji je unaprijedio svijet stotinama godina unaprijed dok vjera stoni na istom mjestu

Kako vjera može ići naprjed? Ako ja vjerujem u A, onda ne mogu sutra vjerovat u B, ili u A+a, ili u A-a, ili u A+B. Moram i dalje vjerovat u A. Inaće nešto nije u redu sa mojom vjerom.

 

Tako i Tesla nije bio vjernik. Da je onda bi bio zadovoljan svjetom koji je Bog stvorio i ne bi ga mjenjao.

 Usporedba ne drzi vodu. Tesla odnosno covjek mjenja ono sto je promjenjivo... Ajd promjeni odkuda ce izlaziti sunce, kako gravitacija radi, kako covjek jede ili da mu hrana uopce nije potrebna itd itd...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Fake_Alert kaže...
markoBT kaže...
kingofthenight kaže...
markoBT kaže...

Teško je vjerniku priznat da mu vjera nije najbolja, pa i ljubiteljima oktana da je (dobar) el.auto bolji od (dobrog) oktanskog.

 

Ali znanost i tehnologija idu naprjed, a vjera stoji na mjestu.

Tesla, mozda najveci um svih vremena, osoba ciji su izumi i otkrica izazvali jednu od najvecih promjena u povjesti covjecanstva, a cije izume i stotinjak godina kasnije uzimamo zdravo za gotovo je bio vjernik.

Zasto njemu nitko nije uspjeo obiasniti da vjera samo stoji uvjek na istom mjestu i da nema smisla?

Jos njemu, onom koji je unaprijedio svijet stotinama godina unaprijed dok vjera stoni na istom mjestu

Kako vjera može ići naprjed? Ako ja vjerujem u A, onda ne mogu sutra vjerovat u B, ili u A+a, ili u A-a, ili u A+B. Moram i dalje vjerovat u A. Inaće nešto nije u redu sa mojom vjerom.

 

Tako i Tesla nije bio vjernik. Da je onda bi bio zadovoljan svjetom koji je Bog stvorio i ne bi ga mjenjao.

 Usporedba ne drzi vodu. Tesla odnosno covjek mjenja ono sto je promjenjivo... Ajd promjeni odkuda ce izlaziti sunce, kako gravitacija radi, kako covjek jede ili da mu hrana uopce nije potrebna itd itd...

Ah nebi sad o tom (iako bi se dalo), ovdje ipak hvalimo (ili neki kude) Rimca i Concep_One. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Tko je lopuza ili ne to odlučuje sud. U konacnici kakve to ima veze s ovom epizodom GT. Meni je bilo OK i vjeruj mi sam pozelio i sam da pravim nešto slično ali za narodne mase. Bez gluposti kao sto je umjetna inteligencija samovozeceg automobila. A ja da sam bilo tko od Rimaca ja bih te tužio .
Voda tece a vrijeme prolazi ...
15 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
ukay1000 kaže...
Rvatima bi lakse palo da je satrl pare na kurve, drogu i alkohol, nego imal uspjesnu firmu. Apsurdistan i cetvrta najgluplja nacija na planeti.

 

Zapravo prva. Iako su fanovi nesvršenog finomehaničara, osuđenog lopova, očito napumpali rezultat (pogledati broj komentara po državi), nije se teško složiti: Hrvatska je zemlja s razmjerno najviše glupana, budala i izdajnika na svijetu. Zbog toga, prigodni vic:

 

"Došao novi demon u pakao. Stariji demon mu pokazuje gdje će raditi. Na odjelu gdje ljude žive kuhaju u ogromnim kotlovima punim kipuće vode. Ljudi vrište, urlaju, bacakaju se i pokušavaju izaći, ali pored svakog kotla stoji demon čuvar i čim se netko pojavi, trozubcem ga gurne natrag u vrelu vodu. Samo pored jednog kotla nema čuvara. Novi demon pita starog: "Kako to da onaj kotao nitko ne pazi?" Stari odgovori: "Ne brini, to su Hrvati. Čim netko pokuša izaći van, ostali ga povuku natrag."   

 

 

12 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Judg3 Dr3dd kaže...

 

Zapravo prva. Iako su fanovi nesvršenog finomehaničara, osuđenog lopova, očito napumpali rezultat (pogledati broj komentara po državi), nije se teško složiti: Hrvatska je zemlja s razmjerno najviše glupana, budala i izdajnika na svijetu. Zbog toga, prigodni vic:

 

"Došao novi demon u pakao. Stariji demon mu pokazuje gdje će raditi. Na odjelu gdje ljude žive kuhaju u ogromnim kotlovima punim kipuće vode. Ljudi vrište, urlaju, bacakaju se i pokušavaju izaći, ali pored svakog kotla stoji demon čuvar i čim se netko pojavi, trozubcem ga gurne natrag u vrelu vodu. Samo pored jednog kotla nema čuvara. Novi demon pita starog: "Kako to da onaj kotao nitko ne pazi?" Stari odgovori: "Ne brini, to su Hrvati. Čim netko pokuša izaći van, ostali ga povuku natrag."   

 

 

 Možeš li pojasniti ovo boldano, "izdajnike"? Neki primjer?

14 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Evo ako nekog zanima cijela epizoda...LINK

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice