Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

poruka: 17
|
čitano: 5.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j".
16 godina
odjavljen
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Pa OK, bilo kakva ovisnost i treba imati odgovarajucu dijagnozu - alkohol, cigarete, marihuana, kockanje, gaming...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

doc, nije fora ak nije na latinskom i nema šifru za uputnicu (u tekstu se ne navode). eo, ja sam ovisan o spavanju i hrani: moram povremeno spavati i još povremenije prigristi, inače sam neubrojiv. znam, užasne su to navike ali imao sam teško djetinjstvo pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 9:59 (Ajar).
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Može li sa na to dobiti recept za xanax? Pitam za druga.

morrisoN
 
12 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
morrisoN kaže...

Može li sa na to dobiti recept za xanax? "Pitam za druga."

 

Kolega, ovdje se svi znaju pravit mutavi, tak da slobodno pitate "direktno".

 

Nego, odličan članak, i složio bih se (s čim već).

Jednom davno (kad sam bio mlad...) su moji za božićne blagdane otišli k rodbini u Slavoniju, a ja nisam htio ići.

I, zadao si ja tak sveti zadatak konačno proći Front mission 3 bez saveanja i u jednom komadu.

Bilo mesine, kolača, cuge...

Ja se trpo ko idiot i igrao.

Prvo gemišt i pive, i kad sam popio sve, ostalo jegera i ostalih žestica.

Drugi dan ostalo samo rakije, i tak taman kad sam završio igru (cca. 26 sati u komadu) sam bio na komovici, i srušio sam se potrbuške na pod u bljuvao sam sebi u usta i skoro se ugušio.

Našao me susjed i okrenuo me normalno, a ja ko nov 

Pogledam ekran, igra završena, jupi 

 

Uglavnom, poanta je, prokleta je to ovisnost, klonite se toga !!!!

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 10:39 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
fer-de-lance kaže...
morrisoN kaže...

Može li sa na to dobiti recept za xanax? "Pitam za druga."

 

Kolega, ovdje se svi znaju pravit mutavi, tak da slobodno pitate "direktno".

 

Nego, odličan članak, i složio bih se (s čim već).

Jednom davno (kad sam bio mlad...) su moji za božićne blagdane otišli k rodbini u Slavoniju, a ja nisam htio ići.

I, zadao si ja tak sveti zadatak konačno proći Front mission 3 bez saveanja i u jednom komadu.

Bilo mesine, kolača, cuge...

Ja se trpo ko idiot i igrao.

Prvo gemišt i pive, i kad sam popio sve, ostalo jegera i ostalih žestica.

Drugi dan ostalo samo rakije, i tak taman kad sam završio igru (cca. 26 sati u komadu) sam bio na komovici, i srušio sam se potrbuške na pod u bljuvao sam sebi u usta i skoro se ugušio.

Našao me susjed i okrenuo me normalno, a ja ko nov 

Pogledam ekran, igra završena, jupi 

 

Uglavnom, poanta je, prokleta je to ovisnost, klonite se toga !!!!

 

 

 :)

"Pitam za druga" je općeraširena zezancija koja je ovih dana aktualna, a u stvari je izrugivanje "anonimnim" pitanjima tinejdžerica po portalima, i, onomad, po teen magazinima.

U tom smjeru je i moje "pitam za druga" pokušaj da budem duhovit. :)

morrisoN
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
Hm...
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
20 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
Jadne današnje generacije narkomana. Dok smo se mi pucali kvalitetnim drogama poput Castlevanie, Commandosa, Baldur's Gatea, a kasnije i Half Lifea, Starcrafta, Warcrafta, Diabla, Champion Managera, Feara, Stalkera... današnjim narkomanima je vrh stupidni Fortnite :)
 
15 0 hvala 0
10 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Odo se ja ličit na plažu 

***********
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
Sad se čekaju lokalni ovisnici kako to nije ovisnost. Živi sa materom 25 god, najveći mu uspjeh u životu tamo neki mač iz wowa. Igre su način života! Sarcasm
Darko
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Jel se može na bolovanje na osnovu toga

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
DarkoKwon kaže...
Sad se čekaju lokalni ovisnici kako to nije ovisnost. Živi sa materom 25 god, najveći mu uspjeh u životu tamo neki mač iz wowa. Igre su način života! Sarcasm

Samo ti čekaj. Dok čekaš, odigraćeš neku videoigru i ubjeđivati sebe da nisi ovisan i da je ovisan nekog drugi i da čekaš toga drugog da kaže nešto što si ti već rekao govoreći o sebi u trećem licu.

10 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

 

Igranje je O.K.. Nema ovisnosti ako igrač obavlja svoje dužnosti(posao/škola) redovito, te je raspoloživ prema svojim bližnjima.

Nema pravog zadovoljstva u ničemu, ako je to glavna preokupacija života. Ne veli narod bez veze, da se nikada ne drže sva jaja u istoj košari.

Uglavnom, dok ovisnik sam ne zatraži pomoć ili ga nasilno odvedu na liječenje, može se tještiti da nije ovisan i da mu ne treba pomoć.

Mada mi se i za liječenje čini da samo jednu vrstu droge, zamijeni sa nekom drugom.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igra
Ja sam ovisan sam o sebi i zaboli me ona stvar.
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Davno bijah ovisan o igričicama/igricama/igrama, još kad mi je sav džeparac odlazio u žetone za arkadne mametrie'sdvarije. Brijem da sam sada ovisan o forumu, svaka pauza je mob i refresh foruma.

Prošlu noć se spucala dvojica ispod zgrade, prasak sudara vozila probudio pola kvarta, svi susjedi na prozore gledat' kako se svađaju, dok ja prvo u frižider po malo sremske, nakon toga pišanje, onda mob i refresh da vidim kako napreduje fajt oko stalka za soma dolara tek onda izišao van i smirio krvave sudionike nezgode zamolivši ih da se malo približe i nasmiju pored razbijenih vozila kako bi mi stali u selfie.

 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Ja sam ovisan o mnogim drogama.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Hajd'.
Sad kad je to verificirano, možemo se ponadati da će se već za koje desetljeće, unatoč lobiranju jedne od ponajunosnijih industrija na svijetu (gejming, jelte), verificirati i mogućnost da kad netko 24/7 ubija stotine ljudi dnevno u alternativnom svijetu, možda to može razviti neke čudne porive spram "pravih ljudi"*
*isti k. za pravog gejmera, samo su malo bolje renderirani ali im je AI predvidiva.

 

Usporedbe radi, tisuće ih u rvackoj ima verificiran PTSP od Oluje, od toga je mnogima najveći stres na produženom vikendu bio zato što nisu imali hladne vode za gemišt.

 

Ljepota (kriterija) je u oku promatrača.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Sada je i službeno: ovisnost o računalnim igrama j

Kod mene je to još u nekoj razini hobija... kojeg jaaaako i neodoljivo volim. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice