"Savitljivi" iPad Pro

poruka: 5
|
čitano: 3.403
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Savitljivi" iPad Pro".
12 godina
neaktivan
offline
"Savitljivi" iPad Pro

Imao sam prije 3 dana priliku raditi sa njim. Morao sam zalijepiti na pozadinu nesto, i posto sam jace stisnuo, vidio sam kako se lagano savijo. Rekoh, fuck it, tanak je pa je to normalno.

 

Moram reci da sam stvarno kao majmun pritisnuo. Normalni Korisnik to nikada ne bi napravio tako da nece imati problema.

 

Trebao sam i ja napraviti video kako ga savijam i objaviti novi #bendgate

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
"Savitljivi" iPad Pro

Baš tako, neznam jel blesaviji ovaj koji to grebe, savija, lomi ili ja koji otvorim link i pogledam o cemu se radi. Mislim, da ga nije ovako izglrebao, uzeo bi čekić pa udri dok se ne raspe, stvarno svacim se ljudi bave

 
1 0 hvala 0
7 godina
online
"Savitljivi" iPad Pro

Zapravo nije ni toliko problem u samoj lakoj savitljivosti.

Veći je problem sa savijanjem kaj onda ekran i digitizer pukne pri prvom padu bez problema, u odnosu na kruću konstrukciju.

A ovaj problem su npr. jako dobro riješili u Nokiji, ispod ekrana su ušarafili nekih 20 šarafa u stražnji aluminijski poklopac, i nema šanse da se ikad savine.

A onda ako je dobro izvedena separacija stakla i ekrana od kučišta i izdržljivost im je puno veća.

Premda, najviše mrzim to kaj su svi maknuli povišene bočne stranice oko ekrana; navodno nekim ljudima smetaju (sumnjam).

E da, i vidim da Apple opet fura "safirno" staklo na stražnjoj kameri.

Ajde, na iPadu ionak nitko ne koristi kameru, ali ako već idu na izbočenu kameru onda nek i naprave zaštitno staklo kak spada...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 10:01 (fer-de-lance).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Savitljivi" iPad Pro

I većim.

Mislim na mobitele.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Savitljivi" iPad Pro
gavranpero kaže...

I većim.

Mislim na mobitele.

 Ne vidim tu problem. Prvo sam prešao s iPhone 5s (4 inča) na One M9 (5 inča) pa onda na Galaxy S9 (5.8 inča) i svaki put mi je iskustvo bilo sve bolje. Vidio sam S8+ i isprobao frendov i ne čini se prevelik, ali tih 6.2 inča je negdje oko mog limita veličine jer mi nakon toga postane nepraktično.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice