Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača

poruka: 10
|
čitano: 2.961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača".
15 godina
offline
Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača

Prigodno na autobusu pise smrt. :)

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača

tak i u zagrebu piše zet jer si svako voli malo 'zet 

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
Ne razumijem zasto ih ne ukinu? Stanice su im svakih 200 metara i voze u prosjeku brzinom od 30 km/h.
Metroom se moze svuda. Od Juronga do Orcharda treba 20 min ili manje, dok autobus prevali istu udaljenost za dva sata!
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
Ne razumijem zasto ih ne ukinu? Stanice su im svakih 200 metara i voze u prosjeku brzinom od 30 km/h.
Metroom se moze svuda. Od Juronga do Orcharda treba 20 min ili manje, dok autobus prevali istu udaljenost za dva sata!
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
Trebas vidjeti poruke na ekranima unutar i po javnom prijevozu.
What is your experience with SMRT?
If you pay to SMRT in advance, you will get there earlier....
:))))))
vicious
6 godina
neaktivan
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
viciousone kaže...
Ne razumijem zasto ih ne ukinu? Stanice su im svakih 200 metara i voze u prosjeku brzinom od 30 km/h.
Metroom se moze svuda. Od Juronga do Orcharda treba 20 min ili manje, dok autobus prevali istu udaljenost za dva sata!

 Jer se , metro može pokvariti!

15 godina
offline
Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača

Kumovi i rođaci u ZET-u na aparatima.

Sreća po njih je da toga kod nas ne bude minimalno sljedećih 50 godina.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
Pozdrav Daliboris!
I autobusi se kvare, a i dosta ih se čeka. Na linijama koje sam koristio, puno brži prijevoz mi je bio sa metroom. Singapore je prilično organiziran tako da bi se kvar brzo uklonio ;)
vicious
6 godina
neaktivan
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
viciousone kaže...
Pozdrav Daliboris!
I autobusi se kvare, a i dosta ih se čeka. Na linijama koje sam koristio, puno brži prijevoz mi je bio sa metroom. Singapore je prilično organiziran tako da bi se kvar brzo uklonio ;)

 Pozdrav vicousone!

 

Kad se autobus pokvari , izađeš van i nastaviš pješice ili pričekaš drugi autobus koji dolazi kroz par minuta. Kad se metro vlak pokvari , ti si usred ničega u tunelu ispod zemlje.

12 godina
offline
Re: Singapur do 2022. dobiva autobuse bez vozača
Pozdrav Daliboris,

Razumijem što želiš reći, ali se kroz Singapore dosta voziš iznad zemlje. Uži centar ima pravi metro. Stvar je u tome da su stvarno dobro organizirani pa mislim da bi otklonili kvar u vrlo kratkom periodu.
vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice