Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3

poruka: 5
|
čitano: 3.380
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3".
6 godina
offline
Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3

Jedino valjaju sony exclusive...nadam se da ce na ovogodisnjem reboot gamer 2018....biti cijena kao i 2017 za ps4 pro od 2500kn pa da se napokon vratim ponovno na konzole....zadnji put to je bilo xbox 1...2004

Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3

i onda stavite Fallout 76... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3

niste. probajte još jednom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3
Mateja, Mateja, samo si za plejku pisala, a gdje su igre za nas vjerne PC-ju ?, nigdje!?
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Složili smo listu najboljih igara sa sajma E3

Od 15 spomenutih igara, samo 3 izlazi isključivo za PS4. Sve druge stižu i na PC i na Xbox One. Sony uvijek ima prilično dobre ekskluzive zbog kojih se kupuju njihove konzole, a od svih drugih viđenih stvari na sajmu E3, imale su uvjerljivo najbolje trailere.

 

PC igrači stalno kukaju da nemaju što igrati, a kad se spomenu indie igre, nisu zainteresirani. PC Gaming Show je imao prikaz igara za PC i osim indija, koji obično nemaju publiku, nisu pokazali ništa pretjerano zanimljivo.

 

Vjernost platformi, bilo kojoj, znači svojevoljno uskraćivanje iskustava koje bi svi koji kažu da vole igre trebali zaigrati. Ako su u pitanju financijske mogućnosti, odabir jedne platforme je razumljiv, ali ako to nije slučaj, spominjati vjernost nije baš neka špica.

I'm not going to call you that. How 'bout if I call you 'bitch'? Is 'bitch' betta?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice