Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

poruka: 70
|
čitano: 16.002
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5".
16 godina
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Uzima se day one kako se uzeo i ps4 

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

AJMOOOOOO

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
odjavljen
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Baš na četvorci prelazim Uncharted 4 i igra je prefenomenalna, jednostavno Sony ekskluzive rasturaju današnji gaming.

 

Na hardveru petice...ajme.

Moj PC  
8 2 hvala 0
13 godina
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Bilo kako bilo, uzima se

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Prije par mjeseci sam nakon 30 godina "PC Master Race" uzeo PS4 Pro sa VR i RDR2 te GOW, i mogu reci samo da sam bio veliki IDIOT u zabludi sto nisam ranije to kupio :S tako da vjerujem da cu isto PS5 kupiti day one, pogotovo s tim sto cu moci sve PS4 igre igrati :D

 
11 6 hvala 3
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Onda ćemo da kupimo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
XXX kaže...

Baš na četvorci prelazim Uncharted 4 i igra je prefenomenalna, jednostavno Sony ekskluzive rasturaju današnji gaming.

 

Na hardveru petice...ajme.

 meni je igra 6/10, waste of time

12 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Gadgeti kaže...

Prije par mjeseci sam nakon 30 godina "PC Master Race" uzeo PS4 Pro sa VR i RDR2 te GOW, i mogu reci samo da sam bio veliki IDIOT u zabludi sto nisam ranije to kupio :S tako da vjerujem da cu isto PS5 kupiti day one, pogotovo s tim sto cu moci sve PS4 igre igrati :D

 Čini se i ostao .

16 godina
odjavljen
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

500$ za Zen 2 8/16 CPU, Navi 14 TF, 24 gb vrama + 4 gb sistemskog + resto trenutno izgleda kao jako dobar izbor. Taman za GTA VI, TLOU2 remaster i Ghost of Tsushima remaster na Božić 2020. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Prvi macici se u vodu bacaju. Cekat cu slim verziju sa manjim zagrijavanjem.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Playstation 4 i toliko godina nakon izlaska se prodaje kao lud. Najbolji igraći komad hardvera današnjice. Playstation 5 obećava mnogo, pogotovo zbog backwards kompatibilnosti.

 
9 1 hvala 0
9 godina
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

WoW...SSD...Revolucija 

IIII
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
7 nm je zadnji krik tehnike, nebu slim tak brzo...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Uvijek bude neki slim😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
protjeran
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

jesam star i od ps one nisam imao plejku već sam ulupao hrpu novaca u preskupi igrači hardver za pc..

ps5 će koštati kao grafička od 7 tkn ali ćeš ga vozati 5 godina dok je grafička za 2 godine mrtva a gdje je ostali hardver da ju pokrene.

obećavam sebi kupiti tu peticu.

od danas počinjem štedjeti. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
9 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Ako nebude i kakavv Pro izletio u međuvremenu :)

6 godina
protjeran
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

misliš pro na već sadašnji pro ?

pa bi se zvao ps4 propro

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
AA-d00d kaže...
Prvi macici se u vodu bacaju. Cekat cu slim verziju sa manjim zagrijavanjem.

 Koliko bi i ja rado slim verziju pričekao jer je moj originalni PS4 dosta glasan, mislim da je nerealistično očekivati da će izaći prije neke treče obljetnice izlaska originala. Pogotovo jer je 5nm tek u testnom razvoju i to za low power uređaje, a skok za 2 nanometra je premali da bi se opravdalo stotine milijuna dolara koliko košta jedan shrink.

 

A bome, s 3nm bi se moglo dogoditi da zbog jako malih tranzistora neće moći biti high power čipovi. Baš me zanima što će smisliti proizvođači čipova sad kad dođemo do limita smanjenja tranzistora.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Paolo Maldini kaže...

Playstation 4 i toliko godina nakon izlaska se prodaje kao lud. Najbolji igraći komad hardvera današnjice. Playstation 5 obećava mnogo, pogotovo zbog backwards kompatibilnosti.

 Pa baš i nije. Nije čak ni najbolja konzola.  Xbox One X je definitivno bolji.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Nije snaga konzole jedino mjeilo...konzola bez igara je samo skupi uteg za papir. Sony je rasturio Microsoft na proste faktore. Pogledaj prodajne rezultate 😎
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 8:27 (XXX).
Moj PC  
14 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
BlueMax kaže...
Paolo Maldini kaže...

Playstation 4 i toliko godina nakon izlaska se prodaje kao lud. Najbolji igraći komad hardvera današnjice. Playstation 5 obećava mnogo, pogotovo zbog backwards kompatibilnosti.

 Pa baš i nije. Nije čak ni najbolja konzola. Xbox One X je definitivno bolji.

 Po čemu je bolji? Jedino što XBoxu priznam je što podržava XBox 360 igre i nešto bolji kontroler. Sve ostalo je na stani PS4, ekskluzive i kvaliteta igara općenito (daleko najveća prednost), hrvatska trgovina, razvijeno tržište rabljenih konzola i igara....

9 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Da a i nije bas toliko bolji. A sto je s podrškom? Uzeo sam ps4 jer ima hr store a ne kao xbox da se mučim kako uopce kupiti igru. GoW i Days Gone, obje prevedene na Hr. Sony osvaja tržišta dok je MS bitan jedino US. Nek Ps5 bude 1080 60fps i 4k 30 meni dovoljno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Igre prevedene na HR?

 

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Friday kaže...

Igre prevedene na HR?

 

 Neki dan odigrao Beyond Two Souls, praktični interaktivni film a ne igra. Prijevod je odradila stručna osoba, i to bolje nego na većini filmova. I da budem jasan, engleski znam odlično, ali prijevod na HR je super stvar. Sad će ti doći port na PC pa se uvjeri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 9:05 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Paolo Maldini kaže...

 Sad će ti doći port na PC pa se uvjeri.

 

U fazi neigranja sam trenutno. Vjerojatno do ljeta. Uhvati me tako i onda nista ne igram. Cak sam i RTX-icu prodao nedavno

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

A ne znam baš, ako me po izlasku zapadne da mjenjam komponente vjerojatno cu uzet ps5 umjesto komponenti

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
hanteed kaže...

A ne znam baš, ako me po izlasku zapadne da mjenjam komponente vjerojatno cu uzet ps5 umjesto komponenti

 A kak te neće zapasti...pa 24 GB video rama na novim konzolama, sjeti se kaj se dogodilo kada je izašao PS4, jedna GTX 770 je bila zapela tada na 2 GB rama, svi smo jako brzo mijenjali.

12 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
Paolo Maldini kaže...
BlueMax kaže...
Paolo Maldini kaže...

Playstation 4 i toliko godina nakon izlaska se prodaje kao lud. Najbolji igraći komad hardvera današnjice. Playstation 5 obećava mnogo, pogotovo zbog backwards kompatibilnosti.

 Pa baš i nije. Nije čak ni najbolja konzola. Xbox One X je definitivno bolji.

 Po čemu je bolji? Jedino što XBoxu priznam je što podržava XBox 360 igre i nešto bolji kontroler. Sve ostalo je na stani PS4, ekskluzive i kvaliteta igara općenito (daleko najveća prednost), hrvatska trgovina, razvijeno tržište rabljenih konzola i igara....

 Sve što si sad nabrojao nema veze s hardwareom. Xbox X je hardverski bolji u svakom pogledu + podrška za 4K Blueray što PS-u najviše zamjeram.

Kad gledamo zajedno software i usluge onda je za naše tržište PS sigurno bolji izbor.

13 godina
offline
Re: Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5
BlueMax kaže...
Paolo Maldini kaže...
BlueMax kaže...
Paolo Maldini kaže...

Playstation 4 i toliko godina nakon izlaska se prodaje kao lud. Najbolji igraći komad hardvera današnjice. Playstation 5 obećava mnogo, pogotovo zbog backwards kompatibilnosti.

 Pa baš i nije. Nije čak ni najbolja konzola. Xbox One X je definitivno bolji.

 Po čemu je bolji? Jedino što XBoxu priznam je što podržava XBox 360 igre i nešto bolji kontroler. Sve ostalo je na stani PS4, ekskluzive i kvaliteta igara općenito (daleko najveća prednost), hrvatska trgovina, razvijeno tržište rabljenih konzola i igara....

 Sve što si sad nabrojao nema veze s hardwareom. Xbox X je hardverski bolji u svakom pogledu + podrška za 4K Blueray što PS-u najviše zamjeram.

Kad gledamo zajedno software i usluge onda je za naše tržište PS sigurno bolji izbor.

 Rođo čovjek ti kratko i jasno kaže.

Hardver bez softvera ne vrijedi ništa.

6 godina
offline
Sony otkrio prve detalje o PlayStationu 5

Ovo je prva konzola koju ću kupiti day one verziju, pogotovo ako bude neki dobri bundle u što uopće ne sumnjam. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice