Od srijede kreće nova runda državnih poticaja za k

poruka: 63
|
čitano: 14.113
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od srijede kreće nova runda državnih poticaja za k".
8 godina
offline
Re: Od srijede kreće nova runda državnih poticaja
Mirko935 kaže...

 Raspon ide od 68 do 96 % za sigurnost odraslih putnika. Više je auta koji imaju veći rezultat, ali to su brojkice koje u stvarnom svijetu ne čine nikakvu razliku. Čisto sumnjam da bi osoba koja bi poginula u autu s rezultatom 86 preživjela u onom koji ima 90, same shit. Citroen C4 Picasso i Infiniti Q50 s istih 86% koje ima i3 imaju 5 čarobnih zvjezdica. Ne vidim ništa strašno u toj priči, a očito ni EuroNCAP. Po sigurnosti djece u autu je iznad prosjeka kako god okreneš. Nisam ni ja rekao da si rekao da je loš nego pričam o tvojoj tvrdni o ispodprosječnosti tako da stvarno ne vidim čemu ovo tvoje izdrkavanje "čitati". Nisi dijete da tako pričaš. 

 Samo kažem da je ispodprosječan a nastavno na tvoj link gdje hvale sigurnost karbonske konstrukcije. Koja je, kaže euroNCAP, ispod prosjeka u testiranoj godini. I to je samo to, ispod prosjeka,  uz sve te inovativne konstrukcije, kužiš. Rekao sam ti da čitaš jer si temu s toga podatka skrenuo na model s kao da on predstavlja ostatak svijeta... to je promjene predmeta rasprave, logička pogreška. mogu te podsjetiti da pročitaš ili te ovako direktno uputiti; meni svejedno. i bez ljutnje, molim

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Od srijede kreće nova runda državnih poticaja
Feudalac kaže...

 Samo kažem da je ispodprosječan a nastavno na tvoj link gdje hvale sigurnost karbonske konstrukcije. Koja je, kaže euroNCAP, ispod prosjeka u testiranoj godini. I to je samo to, ispod prosjeka,  uz sve te inovativne konstrukcije, kužiš. Rekao sam ti da čitaš jer si temu s toga podatka skrenuo na model s kao da on predstavlja ostatak svijeta... to je promjene predmeta rasprave, logička pogreška. mogu te podsjetiti da pročitaš ili te ovako direktno uputiti; meni svejedno. i bez ljutnje, molim

 Majko božja... nvm, stvarno.

15 godina
offline
Re: Od srijede kreće nova runda državnih poticaja
zeroname kaže...
deckard kaže...

Možeš ti poticati ne znam kako kupnju ekoloških vozila kad si prosječni građanin RH radije kupi za fragment cijene izraubanog smrada dizelaša s alu felgama iz Njemačke. Totalna inflacija smradova unazad godinu dana, ono, svijest nam je na nivou da ako ne voziš dizla nisi normalan. I što mi je najbolje još se fura spika o CO2. Da postoji realne volje i želje da se napravi nešto po pitanju ekologije protjerali bi se u prvom redu fosilaši iz širih gradskih središta i unaprijedio električni gradski i međugradski promet, a dizelaške smradove bi se penaliziralo tako da im na pamet više ne bi padalo nabavljati dizl(o).

 Ajde ti kupi onda novi auto koji ne zagađuje. Pa pogledaj samo kolike su trošarine novi auto je skuplji 30% nego u  inozemstvu. Kada kupuješ novi auto još pola auta moraš poklonit državi.

Sve to stoji, ali dok god ekonomske prilike diktiraju uvoz izraubanih dizelaša bez ili sa skršenim DPF-om koji dime i kojih se Zapad rješava, i dok god to nitko ne penalizira, ovakve (ipak hvala vrijedne) akcije subvencioniranja "ekološkijih" vozila same za sebe su samo proformerske kapljice u moru. Ljudi će se i dalje čuditi kako su alergični, kako odjednom pate od bolesti dišnih puteva, kako ima puno karcinoma i svega ostaloga na liječenje čega će onda potrošiti i djedovinu ako imaju. A vozit će smrada po centru grada (da sam kakav političar sad bih spominjao i blizinu škola i dječjih vrtića), dimiti garež direktno u nos i lampu svima koji im se nađu u blizini, a nitko ih za to neće penalizirati.

Deckard
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice