Star Wars: The Last Jedi

poruka: 165
|
čitano: 39.790
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Wars: The Last Jedi".
15 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Friday kaže...
Horned Reaer kaže...

Evo upravo stigoh iz kina...odličan Star Wars film , svakako preporučam! A sad sto ljudi sto čudi tko bi svima udovoljio. Moja ocijena 8,5/10

 

Uza sve kompjutere i tehniku koja nam je dostupna u danasnje vrijeme ti das ocjenu sa jednim decimalnim mjestom?

On nije dao ocjenu, on je dao ocijenu 

Fortune favours the brave
9 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Hyperion kaže...

***SPOILERS***

 

Pa treća epizoda je bila brutalnija od ovog.

 

Snokea su napravili jačim i od cara. Baca rey i kyloa ko špekule, povezuje ih silom kroz pola galaksije, a nije vidio da se 10 cm od njega lightsaber okreće za 90°. Totalno unbeleivable kao i ono ganjanje cruisera 2 dana, to su mogli na milijun načina okončat daleko prije.


Usput otkud je taj Snooky došao? Nisu se ni potrudili objasniti, samo tako se netko nakon cara pojavio?

 

Pošto je carstvo izgubilo u 6. dijelu i republika se vratila nazad, odakle ostatku carstva neograničeni resursi za izgradnju one blasfemije iz Force Awakensa i nove flote i novog Super Star Destroyera?

 

Star Wars je uvijek gazio u fantaziju, ali ovo kao da je neko malo dijete radilo bez imalo logike i smisla.

 Jedan od rijetkih komentara koji je dao stvaran osvrt filmu, svi ostali se temelje na 2 skupine (oni kojima je prva trilogija bila bolja, i oni koji vole nastavke).

Ima jako puno rupa u radnji, meni je besmisleni dio bio onaj kada Leia Skywalker u svemiru leti kao supermen do svemirskog broda te još na kraju joj ništa ne bude.

Ima još stvari, ali na ovo sam rekao WTF.

Film je ok, ništa više, ništa manje. Kakvih sve SF filmova ima u zadnje vrijeme, još je i dobar

13 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
marsovac zemaljski kaže...
Hyperion kaže...

***SPOILERS***

 

Pa treća epizoda je bila brutalnija od ovog.

 

Snokea su napravili jačim i od cara. Baca rey i kyloa ko špekule, povezuje ih silom kroz pola galaksije, a nije vidio da se 10 cm od njega lightsaber okreće za 90°. Totalno unbeleivable kao i ono ganjanje cruisera 2 dana, to su mogli na milijun načina okončat daleko prije.


Usput otkud je taj Snooky došao? Nisu se ni potrudili objasniti, samo tako se netko nakon cara pojavio?

 

Pošto je carstvo izgubilo u 6. dijelu i republika se vratila nazad, odakle ostatku carstva neograničeni resursi za izgradnju one blasfemije iz Force Awakensa i nove flote i novog Super Star Destroyera?

 

Star Wars je uvijek gazio u fantaziju, ali ovo kao da je neko malo dijete radilo bez imalo logike i smisla.

 Jedan od rijetkih komentara koji je dao stvaran osvrt filmu, svi ostali se temelje na 2 skupine (oni kojima je prva trilogija bila bolja, i oni koji vole nastavke).

Ima jako puno rupa u radnji, meni je besmisleni dio bio onaj kada Leia Skywalker u svemiru leti kao supermen do svemirskog broda te još na kraju joj ništa ne bude.

Ima još stvari, ali na ovo sam rekao WTF.

Film je ok, ništa više, ništa manje. Kakvih sve SF filmova ima u zadnje vrijeme, još je i dobar

 

Daklem, tu opet dolazimo do problema. Ljudi su se nagledali filmova gdje ljudi umru iste sekunde u svemiru, eksplodiraju, implodiraju, zalede se...

 

https://www.scientificamerican.com/article/survival-in-space-unprotected-possible/

 

Ali ni to nije bitno. Ovo je fantasy u svemiru. Cijela saga je o nevidljivoj sili s kojom je moguće manipulirati na najnevjerojatnije načine ali ljudi podvlače crtu kod preživljavanja par sekundi u vakuumu svemira, što je ispada čak i moguće, i koristi silu prvi i jedini put ako se ne varam. cool. Tolko o toj "rupi".

 

Ja sam čuo svašta od kolega i frendova, od toga da je najlošiji uopće do toga da je najbolji od orginalne trilogije. Ja se svrstavam među druge, a ne hejtam drugu trilogiju. Napravili su film koji kreće stopama Empire Strikes Backa ali brzo se odvaja i ispada daleko drskiji i kompleksniji nego što bi se čovjek usudio očekivati od Star Wars. Uspjeli su napraviti twistove koje nitko nije očekivao, što je pravo postignuće u ovo doba kada se od milijardu teorija koje kruže internetom neizbježno neke pokažu istinitima. Skidam kapu.

 

7 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

Meni je osobno bio ok film. Nije sad da je najbolji SF film ikad, ali nije niti sranje kako ga neki opisuju. Mislim da su ovi sto kazu da je komplet sranje isti tip ljudi koji pljuju po ekranizaciji nekog romana jer nije onakva kako su oni zamisljali. Ili su konzervativan tip ljudi koji nikada ne bi nista mijenjali.

 

--SPOILER ALERT--

 

Po meni najvece mane ovog nastavka su:

- bombarderi, mislim u svemiru wtf

- superman Leia

- Snooke umire bez pozadinske price. Iako nacin njegove smrti lagano glup, neocekivan je. Bolje je to nego da se Kylo odjednom preobratio i sasjekao ga (Darth Vader anyone)

- nepovezanost price (navodno postoji blizu 80ak min materijala koji je izostavljen iz kino izdanja koje je i ovako poprilicno dugo. Mozda ce taj materijal biti dostupan u BluRay izdanju)

- lik Benicia Del Toroa, nedostaje neka dubina tog karaktera

 

Ono sto se meni svidja u novoj triologiji je sto nije sve crno-bijelo kao djelomicno u originalnoj triologiji, a pogotovo u prequelu. Npr. Jediji i otpor su super dobri likovi, cijeli imperij iskljucivo zli. Nije tajna da je Lucas originalno ciljao na djecu kao publiku s originalnim filmom zato i nema pretjerane kompleksnosti. Novi filmovi su kompleksniji i to nece svakome sjesti i oni se odmicu od starih sto nije nuzno negativno. Tipicni Jediji i Sithi izumiru i dolazi nesto novo cime se otvara prostor za nove price.

Kada se Star Wars universe malo sire sagleda, onda se dolazi do zakljucka da nisu Jediji super pozitivci niti su Sithi super negativci, svi su dijelom u pravu.  Postoji i treca strana koja balansira izmedju obje strane, ali oni nikada nisu prikazani u filmovima izuzev Rebels serije. Originalna triologija je legendarna i tu nema diskusije, ali moramo se sjetiti da je Lucas isto snimio i prequel triologiju u kojoj je sve bilo crno-bijelo i to je iritantno (+ forsirani jarjar humor), dok je nova triologija puno bolje izvedena po tom pitanju. Humor je dio cjeline filma, ne jedan lik i likovi nisu dvodimenzionalni (zli ili dobri). U originalnoj triologiji crno-bijelo je samo u odnosima Sith-Jedi tako da tamo to nije bilo toliko izrazeno.

 

Meni osobno Rogue One je mozda i najbolji film iz Star wars serije do sada upravo jer je prikazao da nije niti pokret otpora savrsen i ujedinjen, a niti su svi u imperiju zli. Taj nastavak je mozda najrealniji prikaz onoga sto bi se dogadjalo u onakvim uvjetima.

 

 

 

To bi bio moj nekakav osvrt. 

 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

to je onaj serijal za djecu i osobe s poremećajem u razvoju u kojem navijaš da kermitovog djeda i dva retardirana robota zgazi imperijalni hodač

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
1 6 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Ako je papa Lucas mogao onako izmasakrirati SW s prequel trilogijom, a zatim prodati svoje dijete najvećem makrou u gradu, ne treba se čuditi što Disney radi po svome. SW je trebalo na vrijeme zaštititi kao UNESCO baštinu.

A iskreno, i originalna trilogija je glupava i puna besmislica, zvukovi u svemiru, laserske zrake od dva metra, laserski topovi koji imaju recoil... To je tada bilo wow, jer nije bilo ničeg sličnog. Danas štancati isto znači biti dosadan, a raditi radikalno drugačije bogohuliti. Pravi put bi bio smisliti nešto novo i originalno, nevezano uz SW, ali lakše je brati voće s nižih grana.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi

Nakon pogledanog filma sam komentirao da mi je to definitivno najgori film u serijalu i da je bilo toliko dosadno da sam jedva čekao da završi svu su me gledali kao wtf!? Očito je došlo vrijme da ne smiješ reći nešto protiv kultnog filma kao SW ili sličnih koliko god oni bili loši. Gledao sam s frendom koji se toliko nasekirao nakon filma da je radio analize o potrošnji goriva za štitove na krstarici i da je nemoguće da su Finn i Rose otišli potražiti majstora dešifrera i da je Rey našla Lukea te prošla obuku. Slažem se s time

13 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Rogue One mi je bio odličan, The Force Awakens malo klimav ali sam ga shvatio kao lep potencijal za ono što sledi.

The Last Jedi sam gledao u neverici, sa suzama u očima od momenta kada Leia krene letjeti svemirom nevidljivim jet packom ... Nakon toga sve je bilo izgubljeno za mene. Izašao sam iz sale na kraju sa groznom glavoboljom od 2.5 časovnog nerviranja.

Ova grozota od mene samo nulu može dobiti - 0/10.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Trebali su let bez odijela ipak malo realnije prikazati:

'During their exposure, they were unconscious and paralyzed. Gas expelled from their bowels and stomachs caused simultaneous defecation, projectile vomiting and urination. They suffered massive seizures. Their tongues were often coated in ice and the dogs swelled to resemble "an inflated goatskin bag,"'
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Ako je Leila Lukova sestra onda je i za pretpostaviti i ona može osjetiti silu. Ako jedai mogu raditi mambo jumbo onda i ovo nije toliko strašno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

Konačno jedna iskrena receznija filma.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi

Evo moj osvrt na The Force Awakens i The Last Jedi - ne citajte dalje ako oba niste pogledali.

 

Oba sam pogledao jednom, kad su izasli, u kinu.

 

Dakle TFA sam pogledao prije 2 godine.

Tamo je bilo par stvari koje su mi JAKO JAKO smetale:

1. Planet smrti vuce energiju "Sunca" - kako moze biti SUNCA? Sunce je jedno - zvijezda u nasem solarnom sistemu! Trebali su reci "zvijezde" ili "zvijezdja".

2. Negativac je glumac "papak", a ne kakav "opasni lik" kao Darth Vader (to je moje osobno vidjenje glumca, drugima se mozda svidja)

3. Nekonzistentnost sa pricom - ako su svi Trooperi klonovi, i imaju brojeve, a zna se ciji je klon - kako je moguce da je Trooper odmetnik - crnac - i naravno, tko izdaje "svoju ekipu" - crnac - najnepotrebniji lik.

4. Pilot Poe kao fantastican lik ne dobija nikakvu vaznu ulogu, i sluzi samo za "nabrijavanje" na film, a onda njegovu ulogu preuzima dosadni crnac odmetnik.

5. Crnjo koristi silu? I bori se sa lajtsejberom? I lajtsejber ne prereze metalno/strujne "bodeze/oruzja" - bezveze skroz

 

Kod TLJ takodjer ima gluposti koje smetaju:

1. Smaranje sa pokojnim glumcima koje ne pustaju da umru i u filmu - Princeza Leila je "Cika spasoje" kojoj krvne zile ne eksplodiraju u svemiru,

nego ima "silu" pa leti uokolo

2. Joda je mrtav, ali moze koristiti silu i upravljati elementima prirode - pa sta onda ne koristi silu da spizdi kod treba i film gotov u 5 min

3. "Glupi smo i ne znamo flankati jedan svemirski brod" - ne moram ni komentirati, da se cijelo vrijeme vozamo "iza", umjesto da jave drugoj floti da ih presretne s boka i raznese u MP3

4. Prikazu nam X-Wing u oceanu, a Luke ga ne podigne silom iz vode - zasto gubiti vrijeme na takvu scenu

5. Glavni negativac Snoke, koliko god da je jak, nista ne znamo o njemu, i krepa na preglup nacin.

13 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Čitatelj kaže...

Evo moj osvrt na The Force Awakens i The Last Jedi - ne citajte dalje ako oba niste pogledali.

 

Oba sam pogledao jednom, kad su izasli, u kinu.

 

Dakle TFA sam pogledao prije 2 godine.

Tamo je bilo par stvari koje su mi JAKO JAKO smetale:

1. Planet smrti vuce energiju "Sunca" - kako moze biti SUNCA? Sunce je jedno - zvijezda u nasem solarnom sistemu! Trebali su reci "zvijezde" ili "zvijezdja".

2. Negativac je glumac "papak", a ne kakav "opasni lik" kao Darth Vader (to je moje osobno vidjenje glumca, drugima se mozda svidja)

3. Nekonzistentnost sa pricom - ako su svi Trooperi klonovi, i imaju brojeve, a zna se ciji je klon - kako je moguce da je Trooper odmetnik - crnac - i naravno, tko izdaje "svoju ekipu" - crnac - najnepotrebniji lik.

4. Pilot Poe kao fantastican lik ne dobija nikakvu vaznu ulogu, i sluzi samo za "nabrijavanje" na film, a onda njegovu ulogu preuzima dosadni crnac odmetnik.

5. Crnjo koristi silu? I bori se sa lajtsejberom? I lajtsejber ne prereze metalno/strujne "bodeze/oruzja" - bezveze skroz

 

Kod TLJ takodjer ima gluposti koje smetaju:

1. Smaranje sa pokojnim glumcima koje ne pustaju da umru i u filmu - Princeza Leila je "Cika spasoje" kojoj krvne zile ne eksplodiraju u svemiru,

nego ima "silu" pa leti uokolo

2. Joda je mrtav, ali moze koristiti silu i upravljati elementima prirode - pa sta onda ne koristi silu da spizdi kod treba i film gotov u 5 min

3. "Glupi smo i ne znamo flankati jedan svemirski brod" - ne moram ni komentirati, da se cijelo vrijeme vozamo "iza", umjesto da jave drugoj floti da ih presretne s boka i raznese u MP3

4. Prikazu nam X-Wing u oceanu, a Luke ga ne podigne silom iz vode - zasto gubiti vrijeme na takvu scenu

5. Glavni negativac Snoke, koliko god da je jak, nista ne znamo o njemu, i krepa na preglup nacin.

 Slažem se sa svim ali ovo pod 3. ima objašnjenje (bar prvi deo). Ovi trooperi nisu klonovi, već su nešto kao Turci Janjičari - deca koju First Order otima i od malih nogu "oblikuje" u svoju robovsku vojsku. Tako je barem Boyega objašnjavao u intervjuima.

6 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Last Jedi

Sramotna recenzija filma. U potpunosti ne argumentirana i očigledno napisana od strane nekog die-hard fanboy

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

šteta što nisu filmu umetnuli i ovo sa slike. tad bi to bio "satar wars". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Last Jedi

Pročitajte komentare na imdb.com: http://www.imdb.com/title/tt2527336/reviews?ref_=tt_urv Nisu svi ti ljudi kojima se film ne sviđa u krivu. Na RT su mu kritičari dali 93% (!!!), a publika samo 56%, a i to je previše. Netko ne voli takvo ocjenjivanje, ali ima i u tome nešto.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
ridealong kaže...

Pročitajte komentare na imdb.com: http://www.imdb.com/title/tt2527336/reviews?ref_=tt_urv Nisu svi ti ljudi kojima se film ne sviđa u krivu. Na RT su mu kritičari dali 93% (!!!), a publika samo 56%, a i to je previše. Netko ne voli takvo ocjenjivanje, ali ima i u tome nešto.

 

 

 

Upravo to, prevelika je razlika u broju između "stručnih" recenzija i korisničkih. Previše je  očito da je većina portala i recenzenata plaćeno za pozitivan review.

 

Ovo mi je jedna od iskrenijih korsiničkih recenzija sa IMDB (spoilers):

 

Warning: Spoilers
Dear Luke Skywalker

I have known you my entire life and last night I didn't recognize you. They have stripped you of all your prestige and turned you into a grumpy old man. You have destroyed Death Stars, brought back into the light Darth Vader and beaten the most powerful Sith Lord ever.

Last night I watched you Milk a sea cow and throw over your should the light saber which once belonged to your father. The one attached to the hand you lost..

The last jedi destroyed amazing story arcs which we have spent the last two years debating and 30 years dreaming out -Who is Snoke... doesn't matter -Who are Rey's parents.... doesn't matter -who are the knight of Ren... doesn't matter Who is captain phasma.... doesn't matter

And most importantly will Master Jedi Luke Skywalker pick up a light saber and show us what it means to be a Jedi.... guess what it doesn't matter.

This movie broke my heart.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 11:08 (maximus007).
8 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

los SW film ali opet  bolji od epizoda 1&2

 

waaagh
 
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Ajd ak se moze znati mene isto zanima. Imam 42 i jos nisam na cisto sa smislom zivota. Nekako sam uvjek mislio da je to nesto kaj se trazi do kraja zivota. Ako ste vi to vec dokucili -super i zivo me zanima sta je tocno, pa bi volio bi da mi kazete
14 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

Nikako nemogu prožvakati idiotizam od bombardiranja u svemiru i tog njihovog topa kojem municija ima laganu parabolu u svemiru.... to mi je jednostavno bilo previše.

A i šale su mi nekako too much...  vidi se da je to za publiku 10-12 god. nazalost.  :(

 

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

 

Kad battlefront 2 trailer ima bolju i smisleniju priču od SW filma

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Meni je vise zasmetalo ono zalijetanje broda u drugi brod brzimom svjetlosti-jer to je vec toliko isfuran klisej da mi je muka od toga. Minus odmah na pocetku ide za x-wing koji se sam suprotstavlja mocnoj floti koja inace ratuje protiv tih istih stotinjak godina i da za to vrijeme nije nasla nacin kako ih unistit iz blizine-pre pre glupo
15 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Istina. Zapravo je trailer filma najbolji dio i cist dovoljan-nepotrebno se zamarati ostatkom
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
virtuozo kaže...
Ajd ak se moze znati mene isto zanima. Imam 42 i jos nisam na cisto sa smislom zivota. Nekako sam uvjek mislio da je to nesto kaj se trazi do kraja zivota. Ako ste vi to vec dokucili -super i zivo me zanima sta je tocno, pa bi volio bi da mi kazete

 

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Od svega losega mozda je kraj ipak najjadniji. Kada vojska oobunjenika nije sa blasterima u stanju pomaknut tri kamena pa onda Ray dolazi u ispomoc sa silom
13 godina
offline
Star Wars: The Last Jedi

Razlog fijaska je vrlo jednostavan.

Nitko se nije potrudio sjesti i napisati smislenu priču.

Sklepali su na brzinu nekakav kvazi scenarij, ubacili novi merchandise za predbožićni shopping i ubili krivog glumca

O "humoru" neću ni trošiti tipkovnicu.

 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
Najveca mana filma je nepostojanje bilo kakve suvisle price,ono potjera za pobunjenickim brodom sama po sebi nije prica,pogotovo ne orginal a sto se inace ocekuje od jednog kultnog sf filma. Bitke su odradjene glupo a koketiranje sa epizodom 5 je dakako nesuvislo. Niti jedan moment filma nije dojmljiv. Tehnicki je film dobro napravljen i to je jedino dobro
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi
virtuozo kaže...
Od svega losega mozda je kraj ipak najjadniji. Kada vojska oobunjenika nije sa blasterima u stanju pomaknut tri kamena pa onda Ray dolazi u ispomoc sa silom

ali... uvijek moraš upotrijebiti silu kako bi micao predmete, probaj sam doma uperit lampu u ormar pa ćeš vidjet kada će se maknut, bravo dizni idem kupit kartu... za trajekt

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi

Tko zna možda si u pravu. Vjerujem da će Kylo i Rey u konačnici plučiti balans između tamne strane i svjetle strane no do tada će proći bar još 7-8 epizoda a djeca naše djece će voditi svoju djecu što god bude ekvivalent kina u tom periodu. Ipak je Disney kupio frančizu da izmuze što više novca iz zlatne koke, a ovo je prije svega zlatna koka. Iskreno govoreći izišao sam iz kino dvorane zadovoljan, nisu mi smetale brojne nelogičnosti poput činjenice da super top razbije ogromna vrata iza koje je mala spiljska prostorija a da pri tome svi uredno prežive ili da Kylo onako naivno ubije zlog gospodara prometnivši sebe u vrhovnog vođu. Sve je to nebitno u poređenju s sretnim okicama moga sinčića. Ja sam do sad imao sreću da pogledam sve epizode i nadam se da ću doživjeti još mnogo novih jer se sječam kako sam ja kao dječak mahao štapom po vrtu i zviždao oponašajući svjetlosni mač. Vjerujem da ste i vi mnogo puta "pokušali" umom pomaknuti čašu koja je predaleko za baš dva centimetra zbog kojih ste se morali pomjeriti iz udobnog naslonjača. SW je zaista za djecu i one koji to još uvijek žele da budu i treba nas pustiti da uživamo. Kad se uželim dobrog SF-a odem u knjižnicu ili se prihvatim digitalnih izdanja Siriusa i Alefa pa ponekad i sam nešto napišem i ostavim u bespućima silnih cloud servisa ili diskovlja koje čuči po ladicama carstva doma moga.  U biti treba shvatiti da otvarač za konzerve služi prije svega da se otvori konzerva a ključ da otvori bravu za koji je namjenjen. Ponekad i jedno i drugo iskoristimo za nešto treće ali oni ipak ostaju otvrač za konzerve. SW je moderna bajka smještena tamo negdje daleko u svemiru i u vremenu i tamo treba da ostane. Vaš Ned.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Last Jedi

Ja nisam gledao na sat, nisam ni zijevao niti jednom. Meni je bilo super, 190 minuta nisam razmišlao niti o Vladi, niti o porezima, niti o Hagu, niti o rati kredita. Smijao sam se glupim forama, čudio čudima a po tko zna koji put uživao sam u reakcijam svoga sinčića i ekipe koju sam povezao s njim na njihovu prvu noćnu predstavu. Uživao sam u njihovoj sreći jer me je to podsjetilo na prvi film iz frančize koji sam gledao u kinu 29 Novembar, predstava je bila 1600 i kad sam ušao u kino bilo je dosta toplo a kad sam izešao snijeg mije bio iznad čizmica. Jedino što mi je nedostajlo je to što nije bilo tog snijega na kraju predstave.  I na kraju, dok sam ih razvozio kućama cijelo vrijeme su pričali o filmu i jedan drugom objašnjavali što se i kad se što deslio. Kad sam stigao kući na telefonu me čekala bratova poruka, koji je isti film gledao u isto vrijeme nekoliko tisuća kilometara daleko sa svojim malcem i njegovom ekipom i čije su reakcije bile slične mojim. Isitna je da je ovo frančiza koja ima 8 nastavaka i koja će imati puno više i da su 3D efekti mnogo važniji od priče ali toga sam bio svjestan i prije nego što su ugasili svjetlo u kino dvorani.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice