Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

poruka: 24
|
čitano: 8.960
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u".
12 godina
neaktivan
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

barem znam da nisam najveća budala na svijetu...Trump je veći od mene...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
4 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Trump smatra da radi najbolje za SAD. I u ovima mnogih tamo to i radi.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

Svi moji članovi obitelji imaju Huawei mobitele iz razloga što daju najbolju vrijednost za novac u sklopu naših pretplatničkih tarifa. No, nikako ne rzazumijem osobnu vezanost uz Huawei i zaumzimanje strana protiv tzv. američke dominacije. Nemojte zaboraviti da nam je ta ista dominacija, preciznije intervencija, omogućila da ne budemo pod vlašću Trećeg Reicha i samim time "sluganski narod" arijevskoj rasi. Amerikanci godinama trpe štetu glede vlastite dominacije, a Kinezi rade apsolutno sve da ih svrgnu, potpomognuti centralnom komunističkom partijom. Trumpa i njegovo političko djelovanje prezirem u preko 99% stvari, no ovo što radi je u najboljem interesu njegove države i njezine globalne dominacije. Zašto da prepusti nekome vodstvo koje je kravao stjecao godinama i za koje ima resurse da ih održi? Na kraju, nasmiješnije su mi priče o nekoj kineskoj "dobroti" i pozitivnoj ulozi u svijetu. Kinezi sve rade samo radi vlastitog probitka, boli njih briga za interese drugih, a ako sumnjate u njihove krvničke metode izrabljivanja i špijuniranja vlastitih građana, samo potražite, primjera radi, kako žive "Ujguri", muslimanska manjina koja je zatvorena u logore. Ovdje nema dobrih i loših, samo dvije velesile u borbi za prevlast u svijetu. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 17:06 (KapetanNero).
 
4 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
KapetanNero kaže...

Svi moji članovi obitelji imaju Huawei mobitele iz razloga što daju najbolju vrijednost za novac u sklopu naših pretplatničkih tarifa. No, nikako ne rzazumijem osobnu vezanost uz Huawei i zaumzimanje strana protiv tzv. američke dominacije. Nemojte zaboraviti da nam je ta ista dominacija, preciznije intervencija, omogućila da ne budemo pod vlašću Trećeg Reicha i samim time "sluganski narod" arijevskoj rasi. Amerikanci godinama trpe štetu glede vlastite dominacije, a Kinezi rade apsolutno sve da ih svrgnu, potpomognuti centralnom komunističkom partijom. Trumpa i njegovo političko djelovanje prezirem u preko 99% stvari, no ovo što radi je u najboljem interesu njegove države i njezine globalne dominacije. Zašto da prepusti nekome vodstvo koje je kravao stjecao godinama i za koje ima resurse da ih održi? Na kraju, nasmiješnije su mi priče o nekoj kineskoj "dobroti" i pozitivnoj ulozi u svijetu. Kinezi sve rade samo radi vlastitog probitka, boli njih briga za interese drugih, a ako sumnjate u njihove krvničke metode izrabljivanja i špijuniranja vlastitih građana, samo potražite, primjera radi, kako žive "Ujguri", muslimanska manjina koja je zatvorena u logore. Ovdje nema dobrih i loših, samo dvije velesile u borbi za prevlast u svijetu. 

Ajmo redom. Sve što si rekao protiv Kine može se reći i protiv SAD-a, ali baš doslovno sve. Zar je opravdano da SAD-a diktira cijelom svijetu šta će koristiti od proizvoda, a šta neće - pa tako bi bilo i u Trećem Reich-u da mi netko govori šta mogu, a šta ne mogu i to na globalnoj razini, Kina to radi samo svojim građanima, a oni imaju izbor ako neće ta sranja slušat odselit kuda hoće. Zar je globalna dominacija SAD-a ok, a globalna dominacija Kine, nije u redu, govorimo o tehnološkoj dominaciji. Znamo da je dokazano prisluškivanje od američkih obavještajnih službi i to je očito ok, ali nije u redu što to i Kina radi, pa ljudi šta ste očekivali, pa svi nas prisluškuju i prikupljaju podatke, a sada odjednom je u redu jer to radi SAD i zapadne sile, ali nije u redu što to radi Kina, meni osobno nije u redu da bilo koja to strana radi, a sada se dešava da je u redu da to radi SAD, pa ko je tu lud. Nadalje kažeš da Kina to radi radi vlastitog probitka, a da ju je briga za interese drugih, a kao SAD ne radi to sve radi isključivo svog probitka, a neću uopće komentirat da je njih apsolutno briga za sve nas koji nismo SAD, a bome ih nije puno briga ni za vlastite građane.

Eto toliko, slobodno napiši ako ti nešto nije jasno ili misliš da sam nešto krivo napisao.

15 godina
neaktivan
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

Neka mi netko objasni kakav je to Rakar stručnjak, što je čovjek napravio, vodio radio, obrazovanje ili se sam proglasiš informtičkim stručnjakom?

 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu

Puno bi ti bolje odgovaralo KapetanGluposti,

10 godina
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

 

Puno se pisalo po Internetu oko ove frke sa Huaweiom. Međutim, samo je Draganova emisija dala odgovore na sva pitanja. Poučno, zanimljvo i sadržajnoo.

Mali čovjek, krajnji korisnik uvijek nadrapa kada se veliki igraju tko je jači.

 

Danas Huawei, sutra možda Samsung, itd.

Nadam se nekom srednjem putu, jer kada se svi počnu inatiti, nikada tome kraja...

 

Vrlo dobra emsija.

Lajk.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 16 hvala 0
14 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
MasterOfDisaster kaže...
KapetanNero kaže...

Svi moji članovi obitelji imaju Huawei mobitele iz razloga što daju najbolju vrijednost za novac u sklopu naših pretplatničkih tarifa. No, nikako ne rzazumijem osobnu vezanost uz Huawei i zaumzimanje strana protiv tzv. američke dominacije. Nemojte zaboraviti da nam je ta ista dominacija, preciznije intervencija, omogućila da ne budemo pod vlašću Trećeg Reicha i samim time "sluganski narod" arijevskoj rasi. Amerikanci godinama trpe štetu glede vlastite dominacije, a Kinezi rade apsolutno sve da ih svrgnu, potpomognuti centralnom komunističkom partijom. Trumpa i njegovo političko djelovanje prezirem u preko 99% stvari, no ovo što radi je u najboljem interesu njegove države i njezine globalne dominacije. Zašto da prepusti nekome vodstvo koje je kravao stjecao godinama i za koje ima resurse da ih održi? Na kraju, nasmiješnije su mi priče o nekoj kineskoj "dobroti" i pozitivnoj ulozi u svijetu. Kinezi sve rade samo radi vlastitog probitka, boli njih briga za interese drugih, a ako sumnjate u njihove krvničke metode izrabljivanja i špijuniranja vlastitih građana, samo potražite, primjera radi, kako žive "Ujguri", muslimanska manjina koja je zatvorena u logore. Ovdje nema dobrih i loših, samo dvije velesile u borbi za prevlast u svijetu. 

Ajmo redom. Sve što si rekao protiv Kine može se reći i protiv SAD-a, ali baš doslovno sve. Zar je opravdano da SAD-a diktira cijelom svijetu šta će koristiti od proizvoda, a šta neće - pa tako bi bilo i u Trećem Reich-u da mi netko govori šta mogu, a šta ne mogu i to na globalnoj razini, Kina to radi samo svojim građanima, a oni imaju izbor ako neće ta sranja slušat odselit kuda hoće. Zar je globalna dominacija SAD-a ok, a globalna dominacija Kine, nije u redu, govorimo o tehnološkoj dominaciji. Znamo da je dokazano prisluškivanje od američkih obavještajnih službi i to je očito ok, ali nije u redu što to i Kina radi, pa ljudi šta ste očekivali, pa svi nas prisluškuju i prikupljaju podatke, a sada odjednom je u redu jer to radi SAD i zapadne sile, ali nije u redu što to radi Kina, meni osobno nije u redu da bilo koja to strana radi, a sada se dešava da je u redu da to radi SAD, pa ko je tu lud. Nadalje kažeš da Kina to radi radi vlastitog probitka, a da ju je briga za interese drugih, a kao SAD ne radi to sve radi isključivo svog probitka, a neću uopće komentirat da je njih apsolutno briga za sve nas koji nismo SAD, a bome ih nije puno briga ni za vlastite građane.

Eto toliko, slobodno napiši ako ti nešto nije jasno ili misliš da sam nešto krivo napisao.

Ma sve OK i sve u redu, svi oni rade isključivo za vlastiti korist i to je potpuno logično. Samo budaletine misle drugačije. Al' ako se baš želi, može se pronači jedna karakteristika koja nikako ne može dovesti u istu ravan NR Kinu i SAD. Naime, SAD nikada nije potaracao skoro 38 milijuna vlastitih ljudi, kao što je NR Kina tijekom Mao Ce Tungove vladavine, a to je čak ono što je službeno priznato, onda možeš misliti u kolikom je to omjeru zbilja bilo. Dakle, svojih ljud, ne tako nekih...i!!!
Također, ama baš svi onako šeretski i ovlaš prelaze preko jedne činjenica, a to je konstantna, otvorena, nesmiljena i blatantna krađa od strane Kine! Jednom je tome morao doći kraj! I evo ga, došao je, pojavio se tip kojemu nije problem reći NE, dalje NE! Tako da... I da! Vjerujem da nitko od aktera nije ušao u ovo, a da nije svjestan mogućih rizika, tako da, nemojte se puno uzrujavati, biti će to sve dobro!

14 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Nikola63 kaže...

Neka mi netko objasni kakav je to Rakar stručnjak, što je čovjek napravio, vodio radio, obrazovanje ili se sam proglasiš informtičkim stručnjakom?

 

Haha, to su ti hrvatski "stručnjaci", trebaš samo dobar PR, par puta se pojaviš na Dnevniku kao "stručnjak" i to je to - postao si stručnjak.

Neka meni neko objasni to isto, ali za bilo kojeg od ove trojice :))

12 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Jehonan kaže...

Također, ama baš svi onako šeretski i ovlaš prelaze preko jedne činjenica, a to je konstantna, otvorena, nesmiljena i blatantna krađa od strane Kine! Jednom je tome morao doći kraj! I evo ga, došao je, pojavio se tip kojemu nije problem reći NE, dalje NE! Tako da... I da! Vjerujem da nitko od aktera nije ušao u ovo, a da nije svjestan mogućih rizika, tako da, nemojte se puno uzrujavati, biti će to sve dobro!

 

Ne leži mi priča da je motiv ovoga odjednom zaštita intelektualnog vlasništva. Koliko vidim ovi koji su najžešće pokradeni tipa Nike traže ukidanje državnih nameta i planske ekonomije, a najmanje ih brine pokradeni dizajn i kopiranje.

 

8 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Jehonan:

Ako si slučajno pao na zemlju (s Marsa pa još na gornji dio tijela) negdje početkom 21. stoljeća, argument bi bio vrijedan rasprave. To što ameri pokrali duhan i tkalački stroj da bi bili zemlja koja masovnim izrabljivanjem robovske radne snage podiže svoju snagu, a potom drastičnim carinama i ne kažnjavanjem krađe intelektualnog vlasništva postaje globalna sila broj jedan... ma to je ništa i ne računa se. Kinezi barem rade legalno - hoćeš zaraditi pare u Kini? Osnuj lokalnu firmu i zaposli i obuči Kineze. Tko ti kriv ako odu drugom za bolju plaću. Pa to je standardni postupak u bilo kojoj industriji bilo gdje na svijetu, a najčešći upravo kod Amera, svaki dan čitamo kako je ova ili ona Fortune 500 tvrtka vrbovala ključnog stručnjaka iz druge Fortune 500 firme.
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
PzKpfw kaže...

 

Puno se pisalo po Internetu oko ove frke sa Huaweiom. Međutim, samo je Draganova emisija dala odgovore na sva pitanja. Poučno, zanimljvo i sadržajnoo.

Mali čovjek, krajnji korisnik uvijek nadrapa kada se veliki igraju tko je jači.

 

Danas Huawei, sutra možda Samsung, itd.

Nadam se nekom srednjem putu, jer kada se svi počnu inatiti, nikada tome kraja...

 

Vrlo dobra emsija.

Lajk.

 Mislim da je vlasnik Huawei-a dao najbolje odgovore. 

Btw zali ovog na cetvrtom postu sa td. :)

16 godina
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

Ne slažem se s Draginim sugovornikom da će Huawei imati problema sa svojim 5G biznisom pošto Huawei ima 34% ključnih patenata za 5G tehnologiju, čak više od U.S., Finske, i Južne Koreje (izvor: China dusts the U.S., Finland, and South Korea with 34% of key 5G patents), tako da nema 5G-a bez Huaweia. U najgorem slučaju mogla bi biti neka pat pozicija pa cijeli svijet bude zakinut za 5G tehnologiju ali čisto sumnjam jer svi žele 5G. Tako da ja ipak mislim da će se nešto dogovoriti na kraju. Ovo je samo pokazivanje mišića. My 2 cents 

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 23:23 (tjodalv).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
tjodalv kaže...

Ne slažem se s Draginim sugovornikom da će Huawei imati problema sa svojim 5G biznisom pošto Huawei ima 34% ključnih patenata za 5G tehnologiju, čak više od U.S., Finske, i Južne Koreje (izvor: China dusts the U.S., Finland, and South Korea with 34% of key 5G patents), tako da nema 5G-a bez Huaweia. U najgorem slučaju mogla bi biti neka pat pozicija pa cijeli svijet bude zakinut za 5G tehnologiju ali čisto sumnjam jer svi žele 5G. Tako da ja ipak mislim da će se nešto dogovoriti na kraju. Ovo je samo pokazivanje mišića. My 2 cents 

Nisi pročitao članak kako treba, ''According to IPlytics, companies in China have applied for roughly 34% of the world’s major 5G patents as of March 2019'',

ključna riječ ti je podcrtana.

Aplicirati ne znači i imati.

A druga je isto podcrtana, dakle ne Huawei nego kineske kompanije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 23:40 (love2ml86).
16 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
love2ml86 kaže...
tjodalv kaže...

Ne slažem se s Draginim sugovornikom da će Huawei imati problema sa svojim 5G biznisom pošto Huawei ima 34% ključnih patenata za 5G tehnologiju, čak više od U.S., Finske, i Južne Koreje (izvor: China dusts the U.S., Finland, and South Korea with 34% of key 5G patents), tako da nema 5G-a bez Huaweia. U najgorem slučaju mogla bi biti neka pat pozicija pa cijeli svijet bude zakinut za 5G tehnologiju ali čisto sumnjam jer svi žele 5G. Tako da ja ipak mislim da će se nešto dogovoriti na kraju. Ovo je samo pokazivanje mišića. My 2 cents 

Nisi pročitao članak kako treba, ''According to IPlytics, companies in China have applied for roughly 34% of the world’s major 5G patents as of March 2019'',

ključna riječ ti je podcrtana.

Aplicirati ne znači i imati.

A druga je isto podcrtana, dakle ne Huawei nego kineske kompanije.

 Nije govno nego drek. Prvo i prvo Huawei je najveća kineska telekomunikacijska kompanija financirana od kineske vlade, a osim toga dalje u članku piše, evo citiram: "As judged by individual company filings, the big winner of the 5G generation could be China’s Huawei, which holds over 15% of the world’s 5G patents ..."

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 23:46 (tjodalv).
6 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
tjodalv kaže...
love2ml86 kaže...
tjodalv kaže...

Ne slažem se s Draginim sugovornikom da će Huawei imati problema sa svojim 5G biznisom pošto Huawei ima 34% ključnih patenata za 5G tehnologiju, čak više od U.S., Finske, i Južne Koreje (izvor: China dusts the U.S., Finland, and South Korea with 34% of key 5G patents), tako da nema 5G-a bez Huaweia. U najgorem slučaju mogla bi biti neka pat pozicija pa cijeli svijet bude zakinut za 5G tehnologiju ali čisto sumnjam jer svi žele 5G. Tako da ja ipak mislim da će se nešto dogovoriti na kraju. Ovo je samo pokazivanje mišića. My 2 cents 

Nisi pročitao članak kako treba, ''According to IPlytics, companies in China have applied for roughly 34% of the world’s major 5G patents as of March 2019'',

ključna riječ ti je podcrtana.

Aplicirati ne znači i imati.

A druga je isto podcrtana, dakle ne Huawei nego kineske kompanije.

 Nije govno nego drek. Prvo i prvo Huawei je najveća kineska telekomunikacijska kompanija financirana od kineske vlade, a osim toga dalje u članku piše, evo citiram: "As judged by individual company filings, the big winner of the 5G generation could be China’s Huawei, which holds over 15% of the world’s 5G patents ..."

Ako je tebi 34% jednako 15% onda da, nije govno nego drek.

16 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
love2ml86 kaže...
tjodalv kaže...
love2ml86 kaže...
tjodalv kaže...

Ne slažem se s Draginim sugovornikom da će Huawei imati problema sa svojim 5G biznisom pošto Huawei ima 34% ključnih patenata za 5G tehnologiju, čak više od U.S., Finske, i Južne Koreje (izvor: China dusts the U.S., Finland, and South Korea with 34% of key 5G patents), tako da nema 5G-a bez Huaweia. U najgorem slučaju mogla bi biti neka pat pozicija pa cijeli svijet bude zakinut za 5G tehnologiju ali čisto sumnjam jer svi žele 5G. Tako da ja ipak mislim da će se nešto dogovoriti na kraju. Ovo je samo pokazivanje mišića. My 2 cents 

Nisi pročitao članak kako treba, ''According to IPlytics, companies in China have applied for roughly 34% of the world’s major 5G patents as of March 2019'',

ključna riječ ti je podcrtana.

Aplicirati ne znači i imati.

A druga je isto podcrtana, dakle ne Huawei nego kineske kompanije.

 Nije govno nego drek. Prvo i prvo Huawei je najveća kineska telekomunikacijska kompanija financirana od kineske vlade, a osim toga dalje u članku piše, evo citiram: "As judged by individual company filings, the big winner of the 5G generation could be China’s Huawei, which holds over 15% of the world’s 5G patents ..."

Ako je tebi 34% jednako 15% onda da, nije govno nego drek.

 Nisi shvatio poantu - što sam time želio reći. Kad se uspoređuju postoci 34% ima kina patenata i uspoređivana je sa drugim DRŽAVAMA. Ako pak uspoređujemo kompanije onda opet kineska kompanija Huawei ima najveći udio patenata. Želim reći da Kina (Huawei) ima ipak velik utjecaj na razvoj 5G. Ti si se uhvatio postotaka ko pijan plota. Pročitaj još jednom naslov članka i cijeli članak i onda će ti sve biti jasno.

King in the castle, king in the castle ...
6 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
tjodalv kaže...

 Nisi shvatio poantu - što sam time želio reći. Kad se uspoređuju postoci 34% ima kina patenata i uspoređivana je sa drugim DRŽAVAMA. Ako pak uspoređujemo kompanije onda opet kineska kompanija Huawei ima najveći udio patenata. Želim reći da Kina (Huawei) ima ipak velik utjecaj na razvoj 5G. Ti si se uhvatio postotaka ko pijan plota. Pročitaj još jednom naslov članka i cijeli članak i onda će ti sve biti jasno.

Ma kužim ja poantu, ali zašto ne prenijeti poantu kvalitetno, nema 34% patenata nego se aplicirala u tom postotku. No ako već idemo tom logikom, velika većina država će se prikloniti SAD-u u tom sukobu što bi značilo da je Kina u debeloj manjini s patentima. Kao što se već vidi u činjenici da kompanije iz drugih zemalja otkazuju suradnju a ne samo američke kompanije.

14 godina
protjeran
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u

American dream was Made in China! 
Ameri su dužni kinezima 1.12 trilijuna novaca američkija, sad kad im se kinezi zainate je*ali budu ježa.

Ovim potezom su ameri sebi zabili autogol. 

 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
PzKpfw kaže...

 

Puno se pisalo po Internetu oko ove frke sa Huaweiom. Međutim, samo je Draganova emisija dala odgovore na sva pitanja. Poučno, zanimljvo i sadržajnoo.

Mali čovjek, krajnji korisnik uvijek nadrapa kada se veliki igraju tko je jači.

 

Danas Huawei, sutra možda Samsung, itd.

Nadam se nekom srednjem putu, jer kada se svi počnu inatiti, nikada tome kraja...

 

Vrlo dobra emsija.

Lajk.

 Otkako čitam ovaj forum tvoji proseri i uvlačenja u šupak su najgori, ne čudi me što te svi doljeglasaju.

13 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Jehonan kaže...

Naime, SAD nikada nije potaracao skoro 38 milijuna vlastitih ljudi, kao što je NR Kina tijekom Mao Ce Tungove vladavine, a to je čak ono što je službeno priznato, onda možeš misliti u kolikom je to omjeru zbilja bilo. Dakle, svojih ljud, ne tako nekih...i!!!

Ovo smo zaboravili?

13 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
KapetanNero kaže...

Nemojte zaboraviti da nam je ta ista dominacija, preciznije intervencija, omogućila da ne budemo pod vlašću Trećeg Reicha i samim time "sluganski narod" arijevskoj rasi.

Nemoj učiti povijest iz američkih filmova. Da nije bilo Rusa koji su na datum "intervencije" bili u slobodnom letu prema Berlinu ne bi se niti desila ta ista "intervencija". Ovako su uletjeli kad je Hitler praktički bio poražen i preuzeli sve zasluge. Ako ćemo iskreno, sama "intervencija" je bila izvedena zbog straha da će Staljin preuzeti čitavu Evropu, a ne iz potrebe da se porazi Treći Reich...

15 godina
offline
Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu za u
Huawei mobiteli su stvarno zvjerski,pogotovo novi P30.Osobno nisam nikad imal Huawei mobitel,ali dosta frendova ga ima i svi su prezadovoljni,nikad nitko nije imal problema sa njima...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što će biti s Huawei mobitelima, ima li šansu
Ma koja bona Kina,pregazit ce nas ko mrave,hebe se njih za sve osim za sebe,komunisticka nacija leglo kopiranja i imitiranja zapada,sto ih imam zalit,nek su im Ameri dali malo po prstima,ako ih toliko volite i branite pravac Kina,navodno ima posla na pretek!
Nisu ni Ameri med i mljeko ali Kinezi koji za po dolara rade od igle do lokomotive...
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 15:31 (volegradele).
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice