Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

poruka: 29
|
čitano: 6.617
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm".
14 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Bit ce i veci pad od tih 7% ako ne rijese pitanje zastite i samih hackera a na kraju krajeva zasto bi i rijesavali kad su uzeli ogromne novce sad im je svejedno 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

30 milja prodanih kopija za škart proizvod.

i onda pljujemo po EA kad nas oče zavaljat, a sami smo si krivi.

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Jedva cekam!

 

Sutra uzimam godisnji da to u miru sa psom poratim!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Jos kad bi se mogli pridruziti kao u svakoj normalnoj igri..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

I ja jedva čekam, mada brijem da neću od drugih obaveza stići gledati uživo...Al' postoji snimka, a i tu je vikende....

 

Mogu  napisati da je prvi PUBG - BUG live bio više, nego odličan. Te je ekipa bila vrhunska....

Posebno naš Davor, prekaljeni prvoborac virtualnih ratišta...

 

Šuštinjo, roka jače, nego Maminjo!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Ako nece biti psovanja i jeb**e majki necu ni gledati. Znam da je Šustić kulturan dečko,ali brate nemoj biti stalno kao da imas metlu u dupetu hahaha

https://psnprofiles.com/A7ibaba_
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Ma uopće nije clickbait naslov - ni mrvicu

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Kupio, odigrao 5-6 mečeva, igra se srušila u tih par sati 3 puta, tražio refund.
Poluproizvod koji ne vrijedi tih novaca i nije skoro ni za betu, a kamoli release.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Poydrav.

 

Evo i mene da se oglasim.

Šuštić se ide igrat za vikend.. a novi HARD REPORT kasni ili? hmm...

 

Što se tiće bugTV-a - super.

Jedino kaj fali tu i tam recenzija hardwera, mogli bi onak jedno 2-4 recenzije mjesečno zanimljivih komponenti iz prethodong broja.

Ili ako več ima nekakva tema.. uvjek je Best Buy i Grand.. pa njihove recenzije. Znam, znam treba video editing i to,ali akok Šuštić smanji PUBG nema frke za sve to.

 

Ovomjesečna tema sa bookshelf zvučnicim je bog bogova.  Jedino još nisam na čisto oču bookshelh ili floorstandere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Svaki put kad Bug posveti temu broja nečemu, to počne padati

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
maximus007 kaže...

Svaki put kad Bug posveti temu broja nečemu, to počne padati

Samo da ne posvete temu muškim spolnim organima u tom slučaju

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
moderator
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Zver kaže...

Poydrav.

 

Evo i mene da se oglasim.

Šuštić se ide igrat za vikend.. a novi HARD REPORT kasni ili? hmm...

 

Što se tiće bugTV-a - super.

Jedino kaj fali tu i tam recenzija hardwera, mogli bi onak jedno 2-4 recenzije mjesečno zanimljivih komponenti iz prethodong broja.

Ili ako več ima nekakva tema.. uvjek je Best Buy i Grand.. pa njihove recenzije. Znam, znam treba video editing i to,ali akok Šuštić smanji PUBG nema frke za sve to.

 

Ovomjesečna tema sa bookshelf zvučnicim je bog bogova.  Jedino još nisam na čisto oču bookshelh ili floorstandere.

 

Evo, mali "teaser" - hard-report će ići vjerojatno već idućeg tjedna, ali u novom, malo drugačijem obliku. Recimo da je večerašnji stream svojevrsna proba i priprema za to 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Spreman sam za disco

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Hrvoje.RH kaže...

30 milja prodanih kopija za škart proizvod.

i onda pljujemo po EA kad nas oče zavaljat, a sami smo si krivi.

 Ljudi pljuju s razlogom jer se ljudi ne vole osjećati prevarenim. Ako ti prodajem govno i kažem da je govno i ako ti to govno kupiš nećeš imat osjećaj nezadovoljstva i nećeš se osjećat prevarenim ako se ispostavi da to govno na kraju i je samo govno jer si znao što kupuješ i nisam te probao prevariti uvjeravajući te da je cvjetna livada. 

 

A pitanje da li bi trebali dopustit prodaju govana je nešto sasvim drugi i puno složenije pitanje pogotovo kada uđemo u sferu autorskih radova, subjektivnosti, umjetnosti itd.

 

Osobno smatram da se kupcu mora jasno obznaniti što kupuje i treba pozornost i snage usmjerit i žestoko kažnjavati lažno reklamiranje. U svijet igrica je recimo vrlo jednostavno to rješiti uvođenjem obaveznog razdoblja za povrat novca. Znači obavezno bez pitanja pravilo da u prvih 48h ili 3h igranja igre imaš pravo na povrat novca.

 

I još bi uveo pravilo da izdavanje plaćenih budućih (nepoznatih) DLC-a ili nadopuna ne smije biti takvo da njime ostvaruješ razliku u odnosu na originalnu igrivost. Znači ne smiješ uvest DLC koji uvodi novo oružje koje omogućuje prednost nad igračom koji taj DLC nije kupio, odnosno novo oružje u bitkama/arenama samo protiv ljudi koji su kupili tu nadogradnju, ako igraš protiv nekog tko nije ne možeš ga koristiti. To je da se onemogući da nakon 3mj od kupnje igre izađe nova ekspanzija koju ako ne platiš ti čini cijelu igrivost u potpunosti besmislenom. To se odbnosi samo na stvari koje utječu na samu igrivost, kozmetičke dodatke ne bi regulirao uopće, ko voli nek izvoli s tim da samo i kod toga treba jasno znati što i KOLIKO komada.

16 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 12:44 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Jack Sparrow kaže...

Spreman sam za disco

 Odlična kamuflaža!

 

.. ako igrate na mapi s cirkusom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Spreman sam za disco

 Odlična kamuflaža!

 

.. ako igrate na mapi s cirkusom.

Lol, kakva kamuflaza u PUBG... stanes iza grmica i nevidljiv si

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

Mislim da Fortnite brutalno gazi PUBG u svemu...

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Zemljanin kaže...

Mislim da Fortnite brutalno gazi PUBG u svemu...

Meni bi Fortnite bio čist ok da nema onog retardiranog građenja pizdarija oko sebe i staza u nebo.... ovako mi ide na živce. PUBG još uvijek jedini izbor - do nove alternative.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Spreman sam za disco

 Odlična kamuflaža!

 

.. ako igrate na mapi s cirkusom.

 Al je cool

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
zar nije Mateja ta koja se bavi gamingom na bugu (streaming doticne na malo cescoj dnevnoj bazi nebi bila losa ideja), Davor mi je vise nekako "hardware" tip osobe, ili grijesim ;)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
ajfon123456 kaže...
zar nije Mateja ta koja se bavi gamingom na bugu (streaming doticne na malo cescoj dnevnoj bazi nebi bila losa ideja), Davor mi je vise nekako "hardware" tip osobe, ili grijesim ;)

 al ona nije na Faceu i deck16 headove davala

15 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
ajfon123456 kaže...
zar nije Mateja ta koja se bavi gamingom na bugu (streaming doticne na malo cescoj dnevnoj bazi nebi bila losa ideja), Davor mi je vise nekako "hardware" tip osobe, ili grijesim ;)

Ček ček, hoćeš reći da hardveraši loše igraju?!

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
mrsmith kaže...
Zemljanin kaže...

Mislim da Fortnite brutalno gazi PUBG u svemu...

Meni bi Fortnite bio čist ok da nema onog retardiranog građenja pizdarija oko sebe i staza u nebo.... ovako mi ide na živce. PUBG još uvijek jedini izbor - do nove alternative.

 a rules of survival? kakav je on? djeluje mi sasvim solidno...

16 godina
odjavljen
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

gledal sam malo jučer onaj stream,vi igrate u timu ali čini se da nemate pojma igrat pa onda optužujete druge da su čiteri,igra mi izgleda retardirano i dosadno niti je razumijem niti je pokušavam razumjet...kuki vidim taj je u svakoj igri prisutan...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 10:25 (M4X).
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
M4X kaže...

gledal sam malo jučer onaj stream,vi igrate u timu ali čini se da nemate pojma igrat pa onda optužujete druge da su čiteri,igra mi izgleda retardirano i dosadno niti je razumijem niti je pokušavam razumjet...kuki vidim taj je u svakoj igri prisutan...

  Kolega izjava ti je kontradiktorna do bola!  Daj se dogovori sam sa sobom prvo pa onda pisi.

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
Zemljanin kaže...
M4X kaže...

gledal sam malo jučer onaj stream,vi igrate u timu ali čini se da nemate pojma igrat pa onda optužujete druge da su čiteri,igra mi izgleda retardirano i dosadno niti je razumijem niti je pokušavam razumjet...kuki vidim taj je u svakoj igri prisutan...

  Kolega izjava ti je kontradiktorna do bola!  Daj se dogovori sam sa sobom prvo pa onda pisi.

nema tu kontradikcije nikakve,superdavor im je najbolji player u timu a ono šta sam vidio je to da nema pojma barem kad sa ja gledal,i onda se nešto dogodilo i veza tj. stream je puknul,kao slučajno,valjda znaju da sam ja gledal pa su namjerno prekinuli...

9 godina
offline
Re: Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći
M4X kaže...

nema tu kontradikcije nikakve,superdavor im je najbolji player u timu a ono šta sam vidio je to da nema pojma barem kad sa ja gledal,i onda se nešto dogodilo i veza tj. stream je puknul,kao slučajno,valjda znaju da sam ja gledalpa su namjerno prekinuli...

 

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 20:38 (Zemljanin).
16 godina
odjavljen
offline
Sutra uživo streamamo PUBG - umire li najveći gejm

a ono šta sam vidio je stvarno bezveze,spuste se tamo među neke zgradurine padobranom i onda pola sata trče do nečega,onda bude malo pucnjave i onda opet pola sata trčanja u prazno...neš ti takve igre i još se superdavor žali zašto uopće igra takvu igru koja nema valjda ni 60 frejmova

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice