Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

poruka: 16
|
čitano: 5.573
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g".
16 godina
moderator
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Da malo nadopunim tekst - vožnja u blizini drugog auta i korištenje manjeg otpora zraka, kako bi se (obično u utrkama) stekla prednost i dobila veća brzina, naziva se - firung.

...
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Europa je bila laganica, ali pohvalno da ste se svejedno dobro pripremili. Nadam se da cete imati vremena za svakodnevni izvjestaj. Sretno i pozdravite mi Filu i Staneka!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
Pratim ih vec par tjedana u grupi na Fb. Bas me fascinira kako su sa Teslom krenuli, puni su motivacije i svaka im cast. Olegove slike su fantasticne i stvarno mi se dopada kroz koju prirodu i mjesta prolaze. Sasa live-ove radi i svida mi se njihov "izlet". Sinoc su decki punili auto na generator usred nigdje i morali su strazariti da netko ne dode vidjeti kaj to buci usred livade :D
Decki samo naprijed :)
Ekipa iz slovenije krenula sa peglicom i daleko su vec stigli, neko trabantima idu itd...bas ono krame teske hehe. Dode mi da jedne godine sa svojom golf dvojkom odem. Loza do vrha i jedna bacva u rezervoaru i gas :D
Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Ovim su pokazali koliko je Tesla zapravo tlaka za vozit na većim udaljenostima. Domet je nikakav, dva sata voziš, dva sata puniš. I to na brzim punjačima. Vjerujem da će im bit veselo sad kad zgaze u pravu divljinu. Čekam moment kad će Čeh i Oleg poslat i Teslu i Sašu u PM i vratit se doma Dačijom.

Rvat katolik!
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
tnakir kaže...

Ovim su pokazali koliko je Tesla zapravo tlaka za vozit na većim udaljenostima. Domet je nikakav, dva sata voziš, dva sata puniš. I to na brzim punjačima. Vjerujem da će im bit veselo sad kad zgaze u pravu divljinu. Čekam moment kad će Čeh i Oleg poslat i Teslu i Sašu u PM i vratit se doma Dačijom.

 Kupiš auto od 100000 € i onda ga moraš voziti u zavjetrini Dačije od (ako) 100000 kn. Predobro. 😄

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 9:54 (Mirko935).
15 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Mene vise jebe sto auto koje kosta pola milijuna kuna ima range 300km. Razumio bih da kupiš neki mali gradski električni autić za 150k kn pa da za dalja putovanja uzmeš drugi auto ili rentacar. Al ovo je auto u rangu Mercedesa E klase, Audija A6 i imaš govno od rangea.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Ako ekipa sa "Teslom" uspije doći do kraja, očekujem od gospodina Elon Muska da im oda javno i financijsko nadasve priznanje, makar svakom jedan novi model X, a to bi istovremeno bio jako jak vjetar njemu u daljnjem razvoju električnih "pila" !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
Ako se koristimo purgersko-biciklističkim rječnikom onda je to vožnja u ajnšlusu (vožnja iza onoga tko je na firungu).
14 godina
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
Gdje to sve pratiš? Daj podijeli neke linkove.
14 godina
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
jozef kaže...
Gdje to sve pratiš? Daj podijeli neke linkove.

 https://www.facebook.com/groups/teslarwe/

 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

teslaelectricconnection.com

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Sljedeća kickstarter kampanja će biti - skupljamo lovu za ransom. Bojim se da će hejteri skupit više love i poslati otmičarima kao znak pažnje i zahvalnosti. :P

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

poslije ovoga reli će se zvati "memorijalna utrka čeha u japankama na biokovo". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

Čeh je zakon!

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokanskog g

CEH DOBIO KAZNU U AFRICI ........ 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Tesla dogurao je do Ouarzazate, marokansk
Fake_Alert kaže...

CEH DOBIO KAZNU U AFRICI ........ 

 Voli lokalna milicija janjetinu isto 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice