Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

poruka: 18
|
čitano: 7.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble".
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Hvala puno Tele2 razmišljam dal da tih 6kn nadoknade štete uložim u dionice ili kripto

 
10 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr

Netko je dobio neograničen dan surfanja, netko manji račun. I to je nešto, drugi operateri ne daju ništa ako smetnja traje manje od 24 sata.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 23:10 (Marko :D).
12 godina
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Dobio 20kn manji racun zbog smetnji.

 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Jeste li morali prijaviti te smetnje (da bi dobili smanjivanje računa)? Jer meni internet nije radio prije neki dan, nekada zna biti spor a danas je bio posebno spor. Imam osjećaj da sam kupila mačka u vreći. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

ne znam dali oni citaju ove forume, al definitivnio bi trebali ulozit u infrastrukturu... da ono sto nude i radi. A jedan dan sa nekvalitetnijom vezom bi im svi oprostili...

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Korektno od njih, simboličan iznos, ali nisu ni to morali davati. 

 

Da je mreža preopterećena u većim gradovima, to jest, iako ja osobno taj dojam nisam imao u Osijeku. 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 1:44 (Cesc).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Znam samo da sam pozalio sta sam uzeo ono smece od pokucnog internete, prva 2 mjeseca je bilo sve super brzina od 20-50 mbs, sad od 2-10 mbs, nemozes raskinut ugovor sa gamadi, placi i trpi da prode 2 godine

 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
panisher21 kaže...

Znam samo da sam pozalio sta sam uzeo ono smece od pokucnog internete, prva 2 mjeseca je bilo sve super brzina od 20-50 mbs, sad od 2-10 mbs, nemozes raskinut ugovor sa gamadi, placi i trpi da prode 2 godine

 Znam kako ti je... Živim u centru Zagreba. Dvije signalne stanice su mi u neposrednoj blizini. Udaljene jedna od druge svega 200 metara. "Pokućni internet" je zaista loš. Brzine znaju biti po 50 mbpsa, no 90% vremena dobivam 10-20.

15 godina
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
Marko :D kaže...

Netko je dobio neograničen dan surfanja, netko manji račun. I to je nešto, drugi operateri ne daju ništa ako smetnja traje manje od 24 sata.

 

Obveza je svakog operatera nadoknaditi stetu na korist korisnika ako internet ne radi duze od 24h jer je operater imao problema na svojo infrastrukturi.

Vratiti par kuna za taj dan, nadoknaditi vecom brzinom ili vecim limitima, ali mora operater kompenzirati, automatizmom.

 

Citiram obavijest hakoma iz  2016. 

 

Izmjenama Pravilnika povećana je minimalna brzina pristupa internetu s 50 posto na 70 posto maksimalno ugovorene brzine, a dodatno se uredilo i područje prodaje putem sredstava daljinske komunikacije i izvan poslovnih prostorija operatora. U slučajevima prijavljenih i utvrđenih kvarova duljih od 24 sata, operatori će korisniku uvijek morati ponuditi umanjenje računa ili drugi vid obeštećenja, bez potrebe za ulaganje prigovora na iznos računa.  

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=7860

 

Pocevsi od 1.1.2017.

 

tak da su morali ovo napraviti, ne da su htjeli, MORALI su da se ograde od problema jer bi lako bilo moguce da se netko sjeti i zali da nije dobio kompenzaciju, citav dan mu nije radio internet (sad dokazi da nije u pravo svatko tko se zali), ovako svima daju nesto i ispune za svaki slucaj sve.

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 12:10 (Ante).
12 godina
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Dobio 20kn manji račun za pokućni a pad mreže me nije puno pogodio jer sam se jednostavno prebacio na HT-ov 3G taj dan tako da 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
Ante kaže...
Marko :D kaže...

Netko je dobio neograničen dan surfanja, netko manji račun. I to je nešto, drugi operateri ne daju ništa ako smetnja traje manje od 24 sata.

 

Obveza je svakog operatera nadoknaditi stetu na korist korisnika ako internet ne radi duze od 24h jer je operater imao problema na svojo infrastrukturi.

Vratiti par kuna za taj dan, nadoknaditi vecom brzinom ili vecim limitima, ali mora operater kompenzirati, automatizmom.

 

Citiram obavijest hakoma iz  2016. 

 

Izmjenama Pravilnika povećana je minimalna brzina pristupa internetu s 50 posto na 70 posto maksimalno ugovorene brzine, a dodatno se uredilo i područje prodaje putem sredstava daljinske komunikacije i izvan poslovnih prostorija operatora. U slučajevima prijavljenih i utvrđenih kvarova duljih od 24 sata, operatori će korisniku uvijek morati ponuditi umanjenje računa ili drugi vid obeštećenja, bez potrebe za ulaganje prigovora na iznos računa.  

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=7860

 

Pocevsi od 1.1.2017.

 

tak da su morali ovo napraviti, ne da su htjeli, MORALI su da se ograde od problema jer bi lako bilo moguce da se netko sjeti i zali da nije dobio kompenzaciju, citav dan mu nije radio internet (sad dokazi da nije u pravo svatko tko se zali), ovako svima daju nesto i ispune za svaki slucaj sve.

 

 To je pravilnik/zakon, ali mnogi korisnici Vip a , Bneta će se sjetiti stare godine 2017 na 2018. kada su ostali bez svega, Tv internet telefon, digli slušalicu da ih se nemože dobiti i nikome ništa što su kvarove sređivali još i preko 15 dana nakon toga (područje Podsused , Zaprešić i taj dio grada).

Tako da je Tele 2 i dao 1 kunu (dobio sam na dvije linije po 20 kn dolje) je simbolično , ali me lijepo iznenanadilo, prvi puta da nešto mogu pozitivno reći/čuti o teleoperaterima u jako, jaaako dugo vremena.

 

P.S. Znam sa neke privatne strane jednog menagera iz Vipa , kojem je customer suport dio opisa posla, kojem kada sam se požalio na bratov problem na staru godinu, njemu je to bilo smiješto i simpatično. Moj bi mu brat glavu odgrizao da ga je vidio/čuo. Jer veli , zapošljavamo sve više i više ljudi u call centrima da se ljudi mogu požaliti umjesto da zaposle inžinjere/tehničare da rješavaju proble, kaže on "slegnuvši ramenima"... samo mi je vilica na pod pala od nevjerice na tu izjavu.

 

Ali svi su oni isti ... Znate li da 50 % menagera koji danas rade u Vipu ,do maloprije su bili u T-scumu? I nema sukoba interesa, ničega, nego je to normalno? ...

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
panisher21 kaže...

Znam samo da sam pozalio sta sam uzeo ono smece od pokucnog internete, prva 2 mjeseca je bilo sve super brzina od 20-50 mbs, sad od 2-10 mbs, nemozes raskinut ugovor sa gamadi, placi i trpi da prode 2 godine

 Triput sam pisao odgovor i triput sam ga obrisao. Ovo je četvrti pokušaj da svladam samoga sebe da ga pošaljem. :-) Koliko tisuća puta je napisano da se ne potpisuju ugovori na 2 godine? Trebao si skupiti lovu za ruter, a za SIM karticu ne bi imao ugovornu obavezu. Tako si mogao prekinuti uslugu, ruter prodati, a SIM staviti u ladicu i gotovo. To je mobilna telefonija. Ništa tu nije stabilno niti predvidivo. I sam sam htio uzeti pokućni internet, pa sam prvo isprobao mobilni internet putem mobitela i shvatio da su brzine na tele2 kod mene doma jako loše i da se to jednostavno na isplati. Hoće li tele2 nadograditi mrežu, bog zna. Možda zbog turista ljeti, ali mimo toga sve je samo gatanje iz graha. A kako mi novac ne pada s neba, onda ipak pazim kome ga dajem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 13:30 (ridealong).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
Crotiger kaže...

Ali svi su oni isti ... Znate li da 50 % menagera koji danas rade u Vipu ,do maloprije su bili u T-scumu? I nema sukoba interesa, ničega, nego je to normalno? ...

 A gdje bi trebali raditi ljudi s iskustvom u vođenju telekoma? U vodovodu možda?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
JozoBozo121 kaže...

 A gdje bi trebali raditi ljudi s iskustvom u vođenju telekoma? U vodovodu možda?

 

Ne, ni u kojem slučaju u vodovod. Svi bi se potrovali. Nek idu u metalurgiju. Duboko vjerujem da bi ti "stručnjaci" i nakovanj pokvarili.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
odjavljen
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Ne znam za vas, al gdje god da odem imam solidan pristup netu(Tele2 3G). Po meni su stvarno ok iako taj dan nisam ni osjetio nikakve smetnje. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
Ante kaže... 

Obveza je svakog operatera nadoknaditi stetu na korist korisnika ako internet ne radi duze od 24h jer je operater imao problema na svojo infrastrukturi.

Vratiti par kuna za taj dan, nadoknaditi vecom brzinom ili vecim limitima, ali mora operater kompenzirati, automatizmom.

 

Citiram obavijest hakoma iz  2016. 

 

Izmjenama Pravilnika povećana je minimalna brzina pristupa internetu s 50 posto na 70 posto maksimalno ugovorene brzine, a dodatno se uredilo i područje prodaje putem sredstava daljinske komunikacije i izvan poslovnih prostorija operatora. U slučajevima prijavljenih i utvrđenih kvarova duljih od 24 sata, operatori će korisniku uvijek morati ponuditi umanjenje računa ili drugi vid obeštećenja, bez potrebe za ulaganje prigovora na iznos računa.  

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=7860

 

Pocevsi od 1.1.2017.

 

tak da su morali ovo napraviti, ne da su htjeli, MORALI su da se ograde od problema jer bi lako bilo moguce da se netko sjeti i zali da nije dobio kompenzaciju, citav dan mu nije radio internet (sad dokazi da nije u pravo svatko tko se zali), ovako svima daju nesto i ispune za svaki slucaj sve.

Nisu morali jer kvar nije trajao ni blizu 24 sata, ali oni su ipak korisnicima dali nešto u znak isprike iako na to nisu bili obvezni. I poklončić su dobili svi korisnici Tele2, nebitno jesu li imali problema taj dan ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 15:49 (Marko :D).
12 godina
offline
Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog proble

Uopće nisam znao da je bilo poteškoća, niti sam nešto prijavljivao. :) Hvala tele 2.

Skinut ću internet taj dan!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 će nadoknaditi štetu korisnicima zbog pr
JozoBozo121 kaže...
Crotiger kaže...

Ali svi su oni isti ... Znate li da 50 % menagera koji danas rade u Vipu ,do maloprije su bili u T-scumu? I nema sukoba interesa, ničega, nego je to normalno? ...

 A gdje bi trebali raditi ljudi s iskustvom u vođenju telekoma? U vodovodu možda?

 Nigdje. Nismo bez razloga na dnu po brzinama interneta u Europi.

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/istrazivanje-hrvatska-ima-najsporiji-internet/996418.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice