Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep

poruka: 7
|
čitano: 3.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep".
6 godina
protjeran
offline
Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep

sluske su srot jer ne mogu dugo svirati, plus meni iz uha ispadaju takav tip sluski

nadzorna kamera je, ono, dodjes do nje i pobrises sve sto je snimila, s obzirom da je racunalo vjerojatno takodjer u stanu

chromecast koliko znam ne prenosi desktop i radi hardverski nes sto se moze, putem miracasta recimo, softverski rijesit

google mini je security flaw

akcijska kamera je ok

dron? Sto da smetam svima oko sebe sa zujanjenjem tih par minuta koliko moze letit?

čitač knjiga? Ajde, nek vam bude, mada bih ja prije citao papirnato.

zvucnik samo 1200kn za srot zvuk?

prijenosni audiosustav, ajd da zivim u americi pa da rostiljamo u vrta, pa jos jos...

pametni sat...svakako, dat cu tolke pare da radi isto sto i mobitel od 200kn s kioska...

 

ajd da ste objavili neki mini SAM sajt koji bi ispaljivao mini rakete za obaranje tudjih dronova, za parsto kuna, to bih jos i kupio...

u biti, najbolje da kupim pracku i vrecicu frenja...

 

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 11:34 (Gorstak79).
Moj PC  
3 9 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep

Cijene Garminovih satova nisu za svačiji džep. Definitivno su previsoke.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji dž
Mogli su malo većim slovima napisat PROMO, da ljudi ne klikaju bez veze.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep

Sto se slusalica tice, vec porucio ove na AliExpress...dosta su jeftinije, a izgledaju uvjerljivije. Btw, vec sam kupovao obicne AWEI earphones i imaju sasvim dobar zvuk, pa se nadam da ce ove biti OK, a uz to dovoljno robusne za trcanje i sl.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji džep

Zgodan mladenački i ljeti tekst za sve više ili manje ljude..

Lajkam čuku, Amazon Kindle, te sluške.

 

@ridelong

Možda, Garmin nije za svačiji džep, ali cijena je takva kakva je. Što je kvalitetno, to košta. Mada bi možda prije uzeo neki Suunto, nego Garmina, moramo znati da su kvalitetni satovi uvijek bili skupi.

Satove se poklanjaju za neke posebne događaje u životu...odnosno, kupuju se jednom u životu. Dakako ovisno o platežnoj moći. Ak' je netko freak za satove, onda mu cijena ionako nije bitna....

 

Uvijek se može uzeti i neki jefitniji Casio, ali volim ponavljati ono što ljudi znaju govoriti:"Nisam toliko bogat, da kupujem jeftino". Kupi ćuku nonamr da AliRxpressa, ubrzo je otpao remen...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji dž
PzKpfw kaže...

Zgodan mladenački i ljeti tekst za sve više ili manje ljude..

Lajkam čuku, Amazon Kindle, te sluške.

 

@ridelong

Možda, Garmin nije za svačiji džep, ali cijena je takva kakva je. Što je kvalitetno, to košta. Mada bi možda prije uzeo neki Suunto, nego Garmina, moramo znati da su kvalitetni satovi uvijek bili skupi.

Satove se poklanjaju za neke posebne događaje u životu...odnosno, kupuju se jednom u životu. Dakako ovisno o platežnoj moći. Ak' je netko freak za satove, onda mu cijena ionako nije bitna....

 

Uvijek se može uzeti i neki jefitniji Casio, ali volim ponavljati ono što ljudi znaju govoriti:"Nisam toliko bogat, da kupujem jeftino". Kupi ćuku nonamr da AliRxpressa, ubrzo je otpao remen...

 

Ako je netko freak za satove i cijena mu nije bitna - taj sigurno neće čitati BUG. Da lakše zaspeš, baci pogled na sljedeći niz satova: https://www.esquire.com/uk/style/watches/news/g9664/9-most-expensive-watches-in-the-world/

 

I za kraj: nije u šoldima sveeeeeeeeeeeeee, neka te tu kraj meneeeeeeeeeeeee....

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Top 10 ljetnih preporuka gadgeta za svačiji dž
Znači, slušalice su užas. Da, morao sa ih kupiti jer su prve navedene, a i imam fetiš na slušalice. Jebiga. U tom cjenovnom rangu Xiaomi MI sports bluetooth wireless ih prebijaju za 3 klase. Baš me zanima izraz lica i komentar Šuštića kada bi ih stavio i čuo zvuk.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 8:17 (žmf).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice