Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

poruka: 36
|
čitano: 10.228
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti".
12 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Jel šuštinjo ikad majicu promijenio? 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

14 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

LG V30 je dostupan u HR. Ponudio ga je Sancta Domenica 

Hi Folks!
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
makopos kaže...

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

 Ima od toga bar nekoliko godina ali Šuštinjo se bio dobro stesao, šta mu se dogodilo kasnije neznam. 

Ontopic: nije mi jasno šikaniranje iPhonea X zbog cijene kada je Pixel 2 skoro pa iste cijene, tj. bezobrazno preskup...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 21:27 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Da noa i nokia...niti h od huaweia :(
...potpis nije potreban...
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Mate 10 Pro....
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Odlicno odradjeno decki!

Usput receno, uzitak je bilo gledati kako je Petric dobar sugovornik, voditelj, da sve to izgleda tako spontano, jednostavno.

Probajte se zamisliti u toj situaciji, kamera nemilosrdno zuri u tebe i sad ti pricaj ...

Bravo!

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Ovo je živa sprdnja

odabir essential phonea je sve samo ne logičan. uređaj nema nikakve baš nikakve spomena vrijedne hardverske novotarije. ono što ima je bugovit softver, kamera koja je vrlo mušičava i ni po čemu posebna kad radi, audio meh, sve ostalo roba koja se ugrađuje u stotinudvadeset milijuna kineza po cijeni ubi bože. ni rubin nije argument jer je u međuvremenu, nakon čak pet tisuća prodanih komada, morao odstupiti zbog optužbi za seksualno uznemiravanje. Ja bih odabrao s8/+ kao hardverski vrh android svijeta, huawei zbog novosti u AI-u, pixel također, apple iphone x radi promjene dizajna i nove praktične biometrike a na peto mjesto bi stavio sve ostale kineze skupa zbog dobrih cijena pa tako i Nou

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Feudalac kaže...

Ovo je živa sprdnja

odabir essential phonea je sve samo ne logičan. uređaj nema nikakve baš nikakve spomena vrijedne hardverske novotarije. ono što ima je bugovit softver, kamera koja je vrlo mušičava i ni po čemu posebna kad radi, audio meh, sve ostalo roba koja se ugrađuje u stotinudvadeset milijuna kineza po cijeni ubi bože. ni rubin nije argument jer je u međuvremenu, nakon čak pet tisuća prodanih komada, morao odstupiti zbog optužbi za seksualno uznemiravanje. Ja bih odabrao s8/+ kao hardverski vrh android svijeta, huawei zbog novosti u AI-u, pixel također, apple iphone x radi promjene dizajna i nove praktične biometrike a na peto mjesto bi stavio sve ostale kineze skupa zbog dobrih cijena pa tako i Nou

 Sony XZ Premium sisa sve to, i vec je odavno dobio nadogradnju na Oreo. Samsung ce sljedece godine ponuditi Oreo. A da je sprdnja, je.

Ja ovo vise gledam kao reality za kucanice koje ne znaju ni koji OS pogoni mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 0:41 (pravi_covijek).
8 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
pravi_covijek kaže...

 Sony XZ Premium sisa sve to, i vec je odavno dobio nadogradnju na Oreo.

 Hmm. Sony.

 

Oni su se pogubili. Ne vjerujem više njihovoj kvaliteti izrade i trajnosti, prostituiraju se štancanjem smeća za 500 kuna pod istim imenom xperia. Kamera loše loše (relativno za klasu top modela) prošla na testovima, sve ostalo standardno osim aplikacije koja ti nakon pol sata renderiranja izbaci 3d model nečega što je neiskoristivo u bilo kojem kućnom okruženju. Meh.

Ja rekoh
14 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Meni je takodjer ovaj odabir sprdnja.

Tim vise,  jer se u samom videu ne zna ni tko pije ni tko placa.

Sve je zbrda zdola.

Ovo je vjerovatno najgori video s ovim naslovom, a pogledao sam ih par komada u zadnjih 10-ak dana.

Toliko je apsurdno, da ovaj video nisam ni pogledao do kraja. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Kakvi su se sve gluposti napričali. To nemože ni pas sa maslom progutati.

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Paolo Maldini kaže...
makopos kaže...

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

 Ima od toga bar nekoliko godina ali Šuštinjo se bio dobro stesao, šta mu se dogodilo kasnije neznam. 

Ontopic: nije mi jasno šikaniranje iPhonea X zbog cijene kada je Pixel 2 skoro pa iste cijene, tj. bezobrazno preskup...

 

Pixel XL je preskup, ali je opet skoro 200 eura jeftiniji nego iPX.

 

Ja bi naveo HTC U11 (i još više nadolazeći U11+, s obzirom da je potpuno usporediv s PixelomXL, možda i bolja a jeftiniji 150 eur) kao mobitel godine. Ima kameru usporedivu s Pixelom, donio je Squeeze koji je završio i na Pixelima, ima jedan od najboljih i drugačijih dizajna ove godine, najbolji zvuk, najbolje sluške, super bateriju, vrlo lagani Sense gore, IP67 (IP68 na +). Potpuno zaokruženi mobiteli. Čak se i Appleu okrenuti Verge slaže.

https://www.theverge.com/2017/9/11/16286470/htc-u11-phone-verge-editors-choice-2017

 

Best buy definitivno OP5T (tim više jer su uspjeli uvesti face unlock koji je praktičan i pouzdan odmah nakon Applea).

 

iPX je mobitel s previše kompromisa i problema da bi s tom cijenom konkurirao za mobitel godine. Za tu cijenu bi trebao biti top u svakoj kategoriji, a to definitivno nije. Da je prodavan po cijeni iP8+, ok.

 

 

12 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
ležeran razgovor o ponajboljem telefonu...detaljne specifikacije i onako svi znamo⛹
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Chronosus kaže...
Paolo Maldini kaže...
makopos kaže...

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

 Ima od toga bar nekoliko godina ali Šuštinjo se bio dobro stesao, šta mu se dogodilo kasnije neznam. 

Ontopic: nije mi jasno šikaniranje iPhonea X zbog cijene kada je Pixel 2 skoro pa iste cijene, tj. bezobrazno preskup...

 

Pixel XL je preskup, ali je opet skoro 200 eura jeftiniji nego iPX.

 

Ja bi naveo HTC U11 (i još više nadolazeći U11+, s obzirom da je potpuno usporediv s PixelomXL, možda i bolja a jeftiniji 150 eur) kao mobitel godine. Ima kameru usporedivu s Pixelom, donio je Squeeze koji je završio i na Pixelima, ima jedan od najboljih i drugačijih dizajna ove godine, najbolji zvuk, najbolje sluške, super bateriju, vrlo lagani Sense gore, IP67 (IP68 na +). Potpuno zaokruženi mobiteli. Čak se i Appleu okrenuti Verge slaže.

https://www.theverge.com/2017/9/11/16286470/htc-u11-phone-verge-editors-choice-2017

 

Best buy definitivno OP5T (tim više jer su uspjeli uvesti face unlock koji je praktičan i pouzdan odmah nakon Applea).

 

iPX je mobitel s previše kompromisa i problema da bi s tom cijenom konkurirao za mobitel godine. Za tu cijenu bi trebao biti top u svakoj kategoriji, a to definitivno nije. Da je prodavan po cijeni iP8+, ok.

 

 

Best buy ove godine je debelo i zacementirano LG G6 sa cijenom od 380€ ne može mu nitko primirišati. OP5T nemaš bez 500€ nigdje tako da ne može biti best buy pokraj LG G6.

11 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
MasterOfDisaster kaže...
Chronosus kaže...
Paolo Maldini kaže...
makopos kaže...

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

 Ima od toga bar nekoliko godina ali Šuštinjo se bio dobro stesao, šta mu se dogodilo kasnije neznam. 

Ontopic: nije mi jasno šikaniranje iPhonea X zbog cijene kada je Pixel 2 skoro pa iste cijene, tj. bezobrazno preskup...

 

Pixel XL je preskup, ali je opet skoro 200 eura jeftiniji nego iPX.

 

Ja bi naveo HTC U11 (i još više nadolazeći U11+, s obzirom da je potpuno usporediv s PixelomXL, možda i bolja a jeftiniji 150 eur) kao mobitel godine. Ima kameru usporedivu s Pixelom, donio je Squeeze koji je završio i na Pixelima, ima jedan od najboljih i drugačijih dizajna ove godine, najbolji zvuk, najbolje sluške, super bateriju, vrlo lagani Sense gore, IP67 (IP68 na +). Potpuno zaokruženi mobiteli. Čak se i Appleu okrenuti Verge slaže.

https://www.theverge.com/2017/9/11/16286470/htc-u11-phone-verge-editors-choice-2017

 

Best buy definitivno OP5T (tim više jer su uspjeli uvesti face unlock koji je praktičan i pouzdan odmah nakon Applea).

 

iPX je mobitel s previše kompromisa i problema da bi s tom cijenom konkurirao za mobitel godine. Za tu cijenu bi trebao biti top u svakoj kategoriji, a to definitivno nije. Da je prodavan po cijeni iP8+, ok.

 

 

Best buy ove godine je debelo i zacementirano LG G6 sa cijenom od 380€ ne može mu nitko primirišati. OP5T nemaš bez 500€ nigdje tako da ne može biti best buy pokraj LG G6.

 kako da ne, jedini ima SD821 dok svi ostali imaju SD835. Realno ne bih dao ni 380 eura za njega. A ne bi ni velika većina sudeći po prodaji.

jaska jaska jaskaja
12 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

a razlika između 821 i 835 je toliko velika da vrijedi 300+ eura

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

VEČERAS, Marica i Barica se tuku, Mirjana pada sa konja, a Svjetlana joj se smije. Ne propustite u 20 sati.


De napišite normalan tekst, tablicu, napravite članak ako ćete ga već raditi. Niti se svima da gledati video, niti imaju priliku... Šta se to nadate da još reklamu koju uberete preko YT-a?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
LG je firma koju treba izbjegavati u širokom luku, ne bih na njih naslonio ni zasranu dječju pelenu. Za tu kvalitetu bolje kupiti no name kineza koji se barem ne pravi da je nešto što nije
Ja rekoh
12 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

a razlog za to je?

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
KRISTIJANJE kaže...

 kako da ne, jedini ima SD821 dok svi ostali imaju SD835. Realno ne bih dao ni 380 eura za njega. A ne bi ni velika većina sudeći po prodaji.

Razlika u realnom korištenju ne postoji, neke će igre imati veći fps i neke će se aplikacije otvarati brže za 0.01 sekundu i to je to. Slobodno daj 200€ za tu razliku.

Feudalac kaže...
LG je firma koju treba izbjegavati u širokom luku, ne bih na njih naslonio ni zasranu dječju pelenu. Za tu kvalitetu bolje kupiti no name kineza koji se barem ne pravi da je nešto što nije

Ovo mi je treći (LG KP500 Cookie, LG G3 i sada LG G6) njihov mobitel i nikad nikakovih problema. Da ne kažem da sam uz G6 dobio gratis LG 43" Smart TV - pa tko to još daje.

 

Ti naravno slobodno kupuj iPhone i Samsung jer oni "stvarno" vrijede te pare, a i kvalitetni su.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 11:42 (MasterOfDisaster).
13 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
KRISTIJANJE kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Chronosus kaže...
Paolo Maldini kaže...
makopos kaže...

Nope :) ali život na vagi bi mu koristio, ipak je to mlad čovjek treba pazit na svoje zdravlje sada u mladosti.

 Ima od toga bar nekoliko godina ali Šuštinjo se bio dobro stesao, šta mu se dogodilo kasnije neznam. 

Ontopic: nije mi jasno šikaniranje iPhonea X zbog cijene kada je Pixel 2 skoro pa iste cijene, tj. bezobrazno preskup...

 

Pixel XL je preskup, ali je opet skoro 200 eura jeftiniji nego iPX.

 

Ja bi naveo HTC U11 (i još više nadolazeći U11+, s obzirom da je potpuno usporediv s PixelomXL, možda i bolja a jeftiniji 150 eur) kao mobitel godine. Ima kameru usporedivu s Pixelom, donio je Squeeze koji je završio i na Pixelima, ima jedan od najboljih i drugačijih dizajna ove godine, najbolji zvuk, najbolje sluške, super bateriju, vrlo lagani Sense gore, IP67 (IP68 na +). Potpuno zaokruženi mobiteli. Čak se i Appleu okrenuti Verge slaže.

https://www.theverge.com/2017/9/11/16286470/htc-u11-phone-verge-editors-choice-2017

 

Best buy definitivno OP5T (tim više jer su uspjeli uvesti face unlock koji je praktičan i pouzdan odmah nakon Applea).

 

iPX je mobitel s previše kompromisa i problema da bi s tom cijenom konkurirao za mobitel godine. Za tu cijenu bi trebao biti top u svakoj kategoriji, a to definitivno nije. Da je prodavan po cijeni iP8+, ok.

 

 

Best buy ove godine je debelo i zacementirano LG G6 sa cijenom od 380€ ne može mu nitko primirišati. OP5T nemaš bez 500€ nigdje tako da ne može biti best buy pokraj LG G6.

 kako da ne, jedini ima SD821 dok svi ostali imaju SD835. Realno ne bih dao ni 380 eura za njega. A ne bi ni velika većina sudeći po prodaji.

 

LG ima problema s imidžem, a nedavni problemi s Pixelom  2 XL pokazuju da razloga za brigu još ima (tim više jer je HTC-ov Pixel 2 izbjegao sve te probleme). V30 je imao iste probleme i isti ekran kao Pixel2 XL ali to je prošlo ispod radara jer nije toliki hype.

Svojedobno sam skoro uzeo G4, jer mi je bio super dizajn i super cijena (isto kao G6). Sad mi je drago da nisam jer je G4 na kraju imao ogromne probleme.

https://wccftech.com/lg-g4-v10-lawsuit/

 

Uglavnom, sve skupa dovoljno da ga se ne uzme ozbiljno razmatranje, kolko god naoko bio dobra prilika. Onda je stvarno puno bolja opcija Essential Phone.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 11:45 (Chronosus).
8 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š

Kaj se tiče TVa trenutno preferiram Panasonic i Sharp radi kvalitete i trajnosti. LG baš zbog toga ne jer sam vidio G3 iznutra, to ne ide u top klasu, čak se i no name kinezi više trude. To kaj nisi imao problema je očekivano i stvar sreće, pojedinačno iskustvo. Prodaja im baš nešto ne ide jer se sami sa sobom ne mogu dogovoriti u kojem smjeru idu. Hvala, ali ne. Ako je cijena jedini faktor, onda ima puno boljih izbora, njihovo ime ne vrijedi razlike u odnosu na kineze. 

Ja rekoh
11 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
MasterOfDisaster kaže...
KRISTIJANJE kaže...

 kako da ne, jedini ima SD821 dok svi ostali imaju SD835. Realno ne bih dao ni 380 eura za njega. A ne bi ni velika većina sudeći po prodaji.

Razlika u realnom korištenju ne postoji, neke će igre imati veći fps i neke će se aplikacije otvarati brže za 0.01 sekundu i to je to. Slobodno daj 200€ za tu razliku.

Feudalac kaže...
LG je firma koju treba izbjegavati u širokom luku, ne bih na njih naslonio ni zasranu dječju pelenu. Za tu kvalitetu bolje kupiti no name kineza koji se barem ne pravi da je nešto što nije

Ovo mi je treći (LG KP500 Cookie, LG G3 i sada LG G6) njihov mobitel i nikad nikakovih problema. Da ne kažem da sam uz G6 dobio gratis LG 43" Smart TV - pa tko to još daje.

 

Ti naravno slobodno kupuj iPhone i Samsung jer oni "stvarno" vrijede te pare, a i kvalitetni su.

 Googlaj bootloop LG, negdje oko 758.000 rezultata. Enough said. 

 

Ma evo olakšat ću ti:

 

https://www.google.hr/search?q=lg+bootloop&oq=LG+BOO&aqs=chrome.2.69i57j0l5.3838j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

jaska jaska jaskaja
14 godina
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Kakve veze imaju best buy telefoni i cijene opčenito, sa top 5 telefonima u 2017. godini ?

Kad kažeš top 5 telefoni u 2017. godini, onda se govori o top telefonima, sa top performansama, sa top hardverom.

Ako pričamo o best buy telefonima i cijeni, onda se u razgovoru o najboljim telefonima, naprave nekakve podgrupe (npr. best kamera, best cijena, best bla bla) i u takvima se raspravlja.

Recimo kao što je napravio android authority i slični.

 

Niti ovaj video ima smisla, niti vaša rasprava u zadnjih par postova ima veze sa samom temom.

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
chutac kaže...

VEČERAS, Marica i Barica se tuku, Mirjana pada sa konja, a Svjetlana joj se smije. Ne propustite u 20 sati.


De napišite normalan tekst, tablicu, napravite članak ako ćete ga već raditi. Niti se svima da gledati video, niti imaju priliku... Šta se to nadate da još reklamu koju uberete preko YT-a?

 Uzeo mi riječi iz usta.

8 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Kaj je svih sedam kupaca LG telefona u HR došlo udariti mi TD zbog sumnje u njihovu kvalitetu? Kad je to LG bio pojam marke i nečega bitnog u mobilnom svijetu? Hebate led, nisu u stanju isporučiti pristojan OLED čak ni za vrlo skupi google pixel.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Best buy za mene je Xiaomi Redmi 4x. Sve plus baterija od tri dana.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Šušti

Ova dvojca debelih (a jedan i poprilično ružan) su stvarno zabrijali i potpuno fulali temu, a ponašaju se kao Liberty Media u F1. Pa bedaci trebali ste odabrati NAJ mobaće koji su na tržištu, a ne koji koštaju više ili manje. Mogu zamislit što na to kaže Vaš glavni urednik jer on sigurno nekad ne bi napisao da Laborgini, Aston Maqrti, Ferari nisu ponajbolji automobili na ovom svijetu jer koštaju PUNOSTOTINATISUĆA nečega. Ali debelog i ržnog zanimaju samo govanca (on to valjda obožava) i ta ista koristi (vlasnik je iPhona) a Šuš istražuje samo Kineze. Sram Vas bilo razočarali ste me. I što da Vam zaželim za Božić skoro pa niš. Šuš ti si kupi čevape i pivo i malo razmisli što znači PRIDJEV NAJBOLJI, a Petric izvadi iz đžepa svoj  iPhone pa ne emotikone a tamo njegovo veličanstvo GOVANCE. Aj bok i malo viš pameti u 2018.

 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Top 5 najboljih mobitela u 2017. odabrali su Š
Feudalac kaže...
Kaj je svih sedam kupaca LG telefona u HR došlo udariti mi TD zbog sumnje u njihovu kvalitetu? Kad je to LG bio pojam marke i nečega bitnog u mobilnom svijetu? Hebate led, nisu u stanju isporučiti pristojan OLED čak ni za vrlo skupi google pixel.

LG je pogodio u sridu s G2, i nakon toga u ništa s G3.

 

Sve do G6 nisu imali konkretan i konkurentan proizvod koji bi se izdvojio od mase.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice