Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

poruka: 189
|
čitano: 58.561
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se ".
15 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Kakvo SMEĆE od OSa  :-D

 
21 8 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Instaliralo se neki dan iz 5. pokušaja.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Pogledah ovo i pomislim hvala boze sta koristim Mac OS, tamo skoro ni neznas da odradi update

 
9 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

kliknem jutros na check updates i vidi počelo mi se skidati. javim kako je prošlo 

 

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Kod mene prošlo bez problema.

 
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

Kod mene isto sve bez problema ... 

15 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

herr Baksa, das is ausgezeichnet  (tak se pišu upute! napisah nekoliko knjižica o softverima, s uputama, pa znam kaj pišem)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
bus kaže...

Pogledah ovo i pomislim hvala boze sta koristim Mac OS, tamo skoro ni neznas da odradi update

 Nije ni macOS imun na gluposti :)

Mozda instal prodje bez problema ali sam OS ima bisera koji bockaju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Instaliralo se na minix-u atom proc.,ova nadogradnja za mene je"what a beautiful mess" u negativnom smislu ,mali milion podešavanje i izbornika,baš me zanima kako će izgledati u budućnosti Win.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Jel i ovaj update kao i onaj prošli veliki sve u windowsima vrati na default? Zadnji put sam opet morao gasiti Xbox DVR, automatske updatove itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

Ovaj ne vrati sve, samo nešto. Recimo svugdje najviše ljudi pišu kako im novo ažuriranje uništi drivere od grafičke i zvuka.

14 godina
protjeran
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
dankodr kaže...

Kakvo SMEĆE od OSa  :-D

Ja bi isto volio da postoji bolji...

15 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Meni se tu i tamo na pokojoj kanti dogodi da update na noviji build prođe OK, uglavnom ne sjećam se da su mi dva builda za redom na istoj kanti prošla. Mislim, realno, kompovi su mi stari i po desetak godina i što bih sad trebao bacati hardware u smeće radi pokojeg drivera kojeg vučem iz vremena sedmice i koji uredno do tada radi? S vremenom mi je došlo iz knapr u vugla da ako update iz prve ne prođe da mi je puno manji gubitak vremena i živaca odraditi clean install i sve ispočetka namještati (cca jedan radni dan s obzirom na gomile điđamiđa, servera, razvojnih i inih alata) nego eksperimentirati s potencijalnim rješenjima, kopati po logovima i tražiti što se, gdje i zašto dogodilo, čitati gomile foruma i portala s potencijalnim rješenjima. Kad se u obzir uzme vrijeme skidanja builda (čak i na bržim linkovima), pa vrijeme instalacije skinutoga, pa tako par puta ako update ne prođe, definitivno mi je brže odraditi sirovi backup, napraviti screenshotove postavki da kasnije ne mozgam o tome i odraditi clean install.

Deckard
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
bus kaže...

Pogledah ovo i pomislim hvala boze sta koristim Mac OS, tamo skoro ni neznas da odradi update

 lol ne znam ni ja na windowsima da mi odrađuje update-ove, druga je stvar što microsoft nudi opciju manualnog update-anja za nestrpljive ,pa se može zakomplicirati 

13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

Ono ažuriranje što ćeš dobiti 8.5. je isto kao i ovo što znači da je moguće kako ćeš i tada imati neke probleme koji se događaju korisnicima. 

9 godina
neaktivan
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Meni je sve proslo manje vise vrlo jednostavno. Skinuo update za 1min i za 15 odradio instal. Odmah je opalio na desktop shortcut za edge koji je instan idao u smece :). Nakon toga disejblao gluposti u par klikova i dalje sve po starom. Jedino sto sam primjetio da ne radi search, otvori ga ali ne prima unos. Prije je takve sitne probleme lako rijesilo resetiranje file explorera i gasenje runtime-a ali sada ne pomaze nista dok ne resetiram comp. Nije da cesto koristim search ali eto, ne radi. Eh da, odmah sam obrisao sve gluposti koje ostanu iza vece nadogradnje tipa win old i sl...

Sve u svemu nista znacajno novoga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Marko :D kaže...

Ono ažuriranje što ćeš dobiti 8.5. je isto kao i ovo što znači da je moguće kako ćeš i tada imati neke probleme koji se događaju korisnicima. 

 kakvo ažuriranje? Opet veiki update kao i ovaj?

12 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Meni presao iz druge. 😔
Prvi put stao na 40 % i onda se cojvjek odlucio na onaj ljepi prekrasan blue screen. 🙃
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Eh, moram provjeriti jel mi ukljuceno Disable upgrade, koji ce mi kuki  to... Jahao sam dugo na 7-ici 7600 koja čak nije bila ni SP1 a presao na 10-ku jer sam trebao nova njasra za Acad... 7-ica je raj za ovaj shit.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Jack Sparrow kaže...

 kakvo ažuriranje? Opet veiki update kao i ovaj?

8.5. će se ovaj April 2018 Update instalirati svima automatski (koji ga nisu do sada skinuli i instalirali). Kolega je rekao da korisnici imaju probleme jer se žure nadogradit, što nije istina jer se radi o istom ažuriranju koje će se svima automatski instalirati 8.5. Dakle, i tada je moguće da će imati poteškoće.

 

Ako netko pronađe neki bug, može ga prijaviti na Reddit. Microsoftova ekipa čita komentare i bug reportove, te ih proslijeđuju dalje. Isto tako možete prijaviti problem preko Feedback Hub što je bolje, i poslati im u PM.

14 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Pa nek mi sad netko kaže da ovaj OS valja 

Neki dan na predavanju prve pomoći nas troje pokušavalo upaliti laptop s desetkom, nije išlo dalje od lock screena, nikako, jedino kad smo ga skroz iskopčali iz struje i ugasili/upalili - onda nekako proradilo.

Na takvu glupost ošlo pol sata...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

vidim ovu temu i ne vjerujem da imate toliko problema.

moj harver je iz 2012 i ovaj kao i raniji upgrade su prošli bez pogreške, ništa mi nije pobrisano, sve je u najboljem redu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Najbolji argument protiv instalacije Windowsa 10 je instalacija Windowsa 10 i čekanje ažuriranja!

#Linux4theWin

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Marko :D kaže...
Jack Sparrow kaže...

 kakvo ažuriranje? Opet veiki update kao i ovaj?

8.5. će se ovaj April 2018 Update instalirati svima automatski (koji ga nisu do sada skinuli i instalirali). Kolega je rekao da korisnici imaju probleme jer se žure nadogradit, što nije istina jer se radi o istom ažuriranju koje će se svima automatski instalirati 8.5. Dakle, i tada je moguće da će imati poteškoće.

 

Ako netko pronađe neki bug, može ga prijaviti na Reddit. Microsoftova ekipa čita komentare i bug reportove, te ih proslijeđuju dalje. Isto tako možete prijaviti problem preko Feedback Hub što je bolje, i poslati im u PM.

 jučer sam tri puta pokušao update

nije uspjelo,dođe cc do 40-50 % i prekine

 

6 godina
neaktivan
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Savršeniju nadogradnju Win 10 još nisam doživio, a imam ga od prvog dana.

 

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 11:53 (moksha).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
EZY-E kaže...

Pa nek mi sad netko kaže da ovaj OS valja 

Neki dan na predavanju prve pomoći nas troje pokušavalo upaliti laptop s desetkom, nije išlo dalje od lock screena, nikako, jedino kad smo ga skroz iskopčali iz struje i ugasili/upalili - onda nekako proradilo.

Na takvu glupost ošlo pol sata...

Mala ispravka - Windows 10 nije OS, to je usluga. Usluga koja nikako da izađe iz Alphe. 

Dipsomaniac kaže...

vidim ovu temu i ne vjerujem da imate toliko problema.

moj harver je iz 2012 i ovaj kao i raniji upgrade su prošli bez pogreške, ništa mi nije pobrisano, sve je u najboljem redu.

Ne vjeruješ nam? Evo ti službeni Windows 10 subreddit, pa čitaj. Ako misliš da tu nema dosta problema, odeš na prvi post i čitaj dolje koje smiješne bugove i razne probleme prijavljuju ljudi.

valisaurea kaže...
Marko :D kaže...
Jack Sparrow kaže...

 kakvo ažuriranje? Opet veiki update kao i ovaj?

8.5. će se ovaj April 2018 Update instalirati svima automatski (koji ga nisu do sada skinuli i instalirali). Kolega je rekao da korisnici imaju probleme jer se žure nadogradit, što nije istina jer se radi o istom ažuriranju koje će se svima automatski instalirati 8.5. Dakle, i tada je moguće da će imati poteškoće.

 

Ako netko pronađe neki bug, može ga prijaviti na Reddit. Microsoftova ekipa čita komentare i bug reportove, te ih proslijeđuju dalje. Isto tako možete prijaviti problem preko Feedback Hub što je bolje, i poslati im u PM.

 jučer sam tri puta pokušao update

nije uspjelo,dođe cc do 40-50 % i prekine

Hoćeš iskreno? Ja nisam ni očekivao da će i ovo veće ažuriranje proći bez problema. Gotovo svaka velika nadogradnja radi probleme i zadaje korisnicima glavobolje. Najgore je što su nadogradnje obavezne i čak i ako ugasiš Windows Update, najnovije ažuriranje će se instalirati htio ti to ili ne. Nisu samo jednom uhvatili Microsoft da je na silu instalirao korisnicima Windows 10 bez pristanka.

 

BlackMoon Što i kod tebe problemi? Ja sam mislio kako tebi Microsoft daje neke bug-free verzije. Sad vidiš kako je meni i još hrpi korisnika. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 10:58 (Marko :D).
14 godina
protjeran
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Dis đast in... Tak već ćuku vremena.

Trust me, I'm a Jedi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 11:18 (ITman).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam se

Nadogradnja prošla - Savršeno !!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam

Ja instaliram nadogradnju ovako kako je mbaksa napisao. Zadnji put sam instalirao sa Update Assistantom i trajalo je valjda 3 ili 4 sata. 

 

Prošlo je već pola sata i tek je na 20%. Još se računalo nije ni jednom restartalo.

5 godina
protjeran
offline
Re: Travanjska nadogradnja Windowsa 10 ne želi vam
Marko :D kaže...

Ne vjeruješ nam? Evo ti službeni Windows 10 subreddit, pa čitaj. Ako misliš da tu nema dosta problema, odeš na prvi post i čitaj dolje koje smiješne bugove i razne probleme prijavljuju ljudi.

 

BlackMoon Što i kod tebe problemi? Ja sam mislio kako tebi Microsoft daje neke bug-free verzije. Sad vidiš kako je meni i još hrpi korisnika. 

kažem "ne vjerujem" u smislu govorne fraze kao sintagme a ne da nikom ne vjerujem da mu nije prošao install bez greške.

jutros sam sebi sam povukao instalaciju, skinuo (to uvijek radim) windowsow instaler, pet, šest puta se restartao i sve je prošlo OK.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice