Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

poruka: 40
|
čitano: 13.411
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na".
8 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitam gospon Miro!

 

 

Ja rekoh
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitke, svakako zasluženo!

Zadar živi vječno!
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitam Miro.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Cestitke!

 
1 0 hvala 1
14 godina
online
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Svaka čast i čestitke. Nagrada za cjeloživotni trud je tu, a sumnjam da će biti i jedina. Pozdrav.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Bravo Miro!

42
 
1 0 hvala 1
11 godina
online
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

jako dobar tekst, vratio me u prošlost i sjetio kako sam baš u tim godinama krenuo nekim drugim putevima... od klinca koji se šlepao za igrice kod frendova sa spectrumima i komodorcima, koji je zatim crnčio godinu dana raznorazne poslove da bi skupio lovu za amigu 500, preko zanesenjačke ideje da mladi mogu nešto promijeniti i sudjelovanja u izgradnji tada najjače organizacije mladih (malo će ih znati, ali domagoj margetić, još nekoliko kolega i moja malenkost stvorili smo tzv. hrvatsku mladež, koja je bila jača i od tada neprikosnovene hdz mladeži, pa nam je tuđman zlovoljno morao dati pozicije savjetnika, komadić proračuna i ured, nakon čega je sve otišlo u politiku što je meni bilo dovoljno da opet krenem nekim drugim putem), zatim glupaste ideje da kao pojedinac nešto mogu doprinijeti u ratu i prekidanja faksa, prijave u remetincu i odlaska u rat, do skidanja, vraćanja "kompjuteraštvu", otvaranja internet caffea čim je isdn postao dostupan i nadalje ostalih struja koje čovjeka odvedu u nekad željenim, nekad neželjenim pravcima...

svala čast miro na tekstu koji me je nakon 25 godina vratio u prošlost i još više čestitke na zasluženoj nagradi

Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Hvala vam svima na lijepim riječima!

 

Evo runda za sve, kao nekada u nespavalicama!

...
Moj PC  
17 0 hvala 6
8 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitke!
Ehm... bolje SAP nego FAP 

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Iskrene čestitke Herr Miri na osvojenim nagradama. 

 

BUG kao odličan, radni kolektiv sadržan je od odličnih novinara koji svojom kvalitetom pridonose cijelom našem novinarstvu,a ne samo onom dijelu koji se tiče kompjutera i tehnologije.

 

Osvojiti dvije od tri nagrade nije mala stvar u jednoj godini., nego samo dokaz kako to najveći rade. Kao npr. kada Real Madrid osvoji prvenstvo, Kup prvaka Europe, Superkup Europe, prvenstvo,....

Jednom kada će se pisati antologije našeg novinarstva, ime gosp. Mire bit' će upisano zlatnim slovima u kanone kvalitetnog novinarstva.

BUG ne stvara povijest, nego je on sam posebi povijest, te legenda.

 

Miro je kralj. Stara garda. Prvoborac. Stara, sadašnja i buduća škola kvalitetnog novinarstva. 

 

 

I onda da netko veli da BUG, ne rula nadmoćno, a Herr Miro je taj koji predvodi tu ekipu kojia rula nadmoćno.

Herr Miro rastura sve na proste faktore.

 

Još jednom treba napisati da sam sretan što su moji bugovci prepoznati kao kvaliteta.

Volim BUG.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Bravo barba Miro, čestitke legendo!

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 1:38 (LogicusMPS).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Svaka čast!

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
PzKpfw kaže...

Iskrene čestitke Herr Miri na osvojenim nagradama. 

 

BUG kao odličan, radni kolektiv sadržan je od odličnih novinara koji svojom kvalitetom pridonose cijelom našem novinarstvu,a ne samo onom dijelu koji se tiče kompjutera i tehnologije.

 

Osvojiti dvije od tri nagrade nije mala stvar u jednoj godini., nego samo dokaz kako to najveći rade. Kao npr. kada Real Madrid osvoji prvenstvo, Kup prvaka Europe, Superkup Europe, prvenstvo,....

Jednom kada će se pisati antologije našeg novinarstva, ime gosp. Mire bit' će upisano zlatnim slovima u kanone kvalitetnog novinarstva.

BUG ne stvara povijest, nego je on sam posebi povijest, te legenda.

 

Miro je kralj. Stara garda. Prvoborac. Stara, sadašnja i buduća škola kvalitetnog novinarstva. 

 

 

I onda da netko veli da BUG, ne rula nadmoćno, a Herr Miro je taj koji predvodi tu ekipu kojia rula nadmoćno.

Herr Miro rastura sve na proste faktore.

 

Još jednom treba napisati da sam sretan što su moji bugovci prepoznati kao kvaliteta.

Volim BUG.

 kolko ti mozes srat u ovim svojim postovima to nisu istine. ko da imas vec neki predlozak pa ga samo formuliras ovisno o temi.

 

inace, cestitke miro.

8 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Cestitke. 

Cekamo da Drago popljuje nagradu. 

 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Čestitke i od mene, a runda može i u zaboravljenom Bircu 🍻
Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

i ja sam jednom u osnovnjaku dobio nagradu za sastavak "posjeta pjesnika dragutina tadijanovića našoj školi". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Kongrađulejšn !!!

 
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitke, to je i naša nagrada. Da nije nas ne ..he..kakvi forumaši takav urednik. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Čestitam, bravo Miro, zaslužili ste
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitke Miro, svakako zasluženo! 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitam i ja na nagradama jednom od tolerantnijih osoba u redakciji. Svako dobro i samo naprijed.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Ajar kaže...

i ja sam jednom u osnovnjaku dobio nagradu za sastavak "posjeta pjesnika dragutina tadijanovića našoj školi". 

 Pošto je nas posjetio, umro je za nekoliko tjedana. 🤷

All work and no play makes Jack a dull boy.
12 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Miro legendo, ti Oliveru Dragojeviću i Prljavo Kazalište informatičke scene, postojan kao Vladimir Šeks, neustrašiv i uvijek na svom mjestu kao Zdravko Mam.. ček... kao .. kao.. spomenik Kralja Tomislava ova nagrada "Božo Težak" ti pristaje u svom punom nazivu. "Božo" za tvoje božanske tekstove i "Težak" za tvoj sve prisniji odnos s planetom Zemljom obzirom na gravitaciju i tvoju masu koja je proporcionalna tvom iskustvu - čestitke!

 

usput @PzKpfw

gle - sljedeći tjedan mi je prva godišnjica kako sam predstavnik stanara, ti ćeš održati prigodan govor, ne zanima me možeš li ili ne možeš, platim 100 eura za 15 minuta, ako treba više - reci. Navedi kako sam sredio rasvjetu, lift radi kao švicarski sir (barem tako izgleda), portafon je ko da ga je Jobs osmislio, ono - rulam nadmoćno. Još ćeš reći kako su optužbe za pronevjeru 5000 kn gnjusna laž i objeda, a ti koji me optužuju su '91 bili u Minhenu i koriste dan danas win98. Detalje dogovorimo kasnije, idem pogledati ima li kakav polovni Iphone X za cca 5000 kn pa dođem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 10:56 (ante_etna).
 
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Zaslužena nagrada, samo tako dalje😁👍
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
PzKpfw kaže...

Iskrene čestitke Herr Miri na osvojenim nagradama. 

 

BUG kao odličan, radni kolektiv sadržan je od odličnih novinara koji svojom kvalitetom pridonose cijelom našem novinarstvu,a ne samo onom dijelu koji se tiče kompjutera i tehnologije.

 

Osvojiti dvije od tri nagrade nije mala stvar u jednoj godini., nego samo dokaz kako to najveći rade. Kao npr. kada Real Madrid osvoji prvenstvo, Kup prvaka Europe, Superkup Europe, prvenstvo,....

Jednom kada će se pisati antologije našeg novinarstva, ime gosp. Mire bit' će upisano zlatnim slovima u kanone kvalitetnog novinarstva.

BUG ne stvara povijest, nego je on sam posebi povijest, te legenda.

 

Miro je kralj. Stara garda. Prvoborac. Stara, sadašnja i buduća škola kvalitetnog novinarstva. 

 

 

I onda da netko veli da BUG, ne rula nadmoćno, a Herr Miro je taj koji predvodi tu ekipu kojia rula nadmoćno.

Herr Miro rastura sve na proste faktore.

 

Još jednom treba napisati da sam sretan što su moji bugovci prepoznati kao kvaliteta.

Volim BUG.

 
Ovo je prvi put da tvoj post ima nekog smisla...  

Btw čestitke gospodinu Miri

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
12 godina
protjeran
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Cestitke gazdi!👏👏👏👏lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

-pogrešna kategorija (autobiografija.. za bug-1.) no pošto se to obično dodjeljuje pred kraj života.. :)) pa nek nam još duuuugo poživi 'naš' (khm, khm.. tko.. aa? .. miro? kojetaj?) .. :))) drug Mario! .. drug Miro!!!

 

čestitam.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitke gospodinu Rosandiću na zasluženim nagradama. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade za na

Čestitam! 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Urednik Buga Miroslav Rosandić dobio nagrade z
Cestitam Miro, drago mi je bilo ovo procitat.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice