Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2

poruka: 5
|
čitano: 2.942
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2".
12 godina
neaktivan
offline
Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2

Sve nesto stizu a nigdje ih nema, eto vec 2 mjeseca cekam Redmi note 5 global verziju.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2

Treba mi Redmi note 5 da ga kupim od Xiaomi uvoznika na Kosovu ili u Makedoniji zbog garancije koja je 2 godine. Iz kine mogu naruciti al im nesto nevjerujem u vezi garancije imao sam negativnog iskustva.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2
reyan kaže...

Treba mi Redmi note 5 da ga kupim od Xiaomi uvoznika na Kosovu ili u Makedoniji zbog garancije koja je 2 godine. Iz kine mogu naruciti al im nesto nevjerujem u vezi garancije imao sam negativnog iskustva.

 inaće ako želiš garanciju kupi na  Alzashopu, nedavno su počeli prodavati CRNI (zlatni i plavi nisu jos dostupni) za 1800kuna, imas 2 godine garancije. Inače ja ćekam isto primjerak ali sa Goldwaya jer je jeftiniji, i mene nervira ta sporost, navodno Xiaomi je možda imao neke probleme u proizvodnji pa se sve odužilo jer se trebao početi prodavati početkom 4 mjeseca možda i prije.

 

13 godina
offline
Re: Uskoro stiže Xiaomi Redmi S2

Na Alzashopu u ponudi imaju Redmi Note 5 Pro, dakle indijsku verziju, a ne kinesku za koju se većina reviewera slaže da je bolja i imaš Android 8.1 OOTB. Ja danas uzimam na HonorBuy, dobili su Note 5 Global (to je ta kineska verzija), ali trenutno imaju samo 3GB/32GB Gold u ponudi.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 8:00 (dturko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice