Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

poruka: 8
|
čitano: 2.556
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR".
15 godina
offline
Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

Ako ne naprave podrsku za SteamOS, odnosno Linux, nece se apsolutno po nicemu razlikovati od konkurencije.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Life
A Half life 3?
morrisoN
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

Ne znaju brojati do 3.

 

Mozda Half Life VR World 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

Hl3

. .
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Life
syncmaster245b kaže...

Ako ne naprave podrsku za SteamOS, odnosno Linux, nece se apsolutno po nicemu razlikovati od konkurencije.

 Da bacanje hrpe resursa na razvoj VR hardvera koji ionako trenutno još zanima samo par % gamera za OS koji zanima njih još manje je baš way to go.

 

VR je ionako mrtav, ispuhao se sav hype, jako puno devlopera se na njemu opeklo a nitko nije uspio zaradit nešto opipljivije, i ono najbitnije investitori koji su još do prošle godine skakali na sve što ima VR imenu sad taj isti izbjegavaju ko bijelu kugu.

Izvor vijesti je ionako neki opskurni portalčić s VR u imenu koji je vjerojatno i sam na izdisaju pa sad očajnički zadnjim atomima snage muti vodu ne bi li se spasio neizbježnog.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 23:38 (Statsman).
14 godina
offline
Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

Hebem ja njima svim tamo majku. Sve rade samo ne HL3.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Lifeu VR

Svaki hl je po necem bil poseban.Hl3 nece izbacit tak dugo dok to nebudu mogli ponuditi.Ovo je definitivno korak prema tome.

fak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Valve radi na vlastitom VR uređaju i Half-Life
Statsman kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako ne naprave podrsku za SteamOS, odnosno Linux, nece se apsolutno po nicemu razlikovati od konkurencije.

 Da bacanje hrpe resursa na razvoj VR hardvera koji ionako trenutno još zanima samo par % gamera za OS koji zanima njih još manje je baš way to go.

 

 A jesi ga zastranio.

 

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice