Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

poruka: 32
|
čitano: 7.322
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan".
8 godina
odjavljen
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

interesantno, šta je sa onima koji recimo kupe kongu na kojoj je varano, oni više ne mogu igrat apex legends 

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Ubiti treba samo matičnu promjenit ili?

Znam da se Winsi sa digitalnim licencama vežu na matičnu.

Life is great
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Znaci li to da sad kad kupim polovni hardwer trebam pazit da nije na crnoj listi od respawna? 

Sta ako i drugi preuzmu taj nacin, se moze di provjerit  te crne liste prije kupovine polovnih stvari.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Sad me bas zanima na koji nacin pamte pc koji je banan. MAC adresa racunala mozda? U tom bi slucaju dovoljno bilo promijeniti maticnu (tocnije mreznu karticu). Ako netko ima nekih detalja o ovome nek stavi :)

 

EDIT: nisam vidio sliku xD

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 16:09 (etnes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...

Znaci li to da sad kad kupim polovni hardwer trebam pazit da nije na crnoj listi od respawna? 

Sta ako i drugi preuzmu taj nacin, se moze di provjerit  te crne liste prije kupovine polovnih stvari.

 

Jednostavno rijesenje nemoj kupovat polovne stvari!!!!

Bolje i preporucljivije je sastavljanje "svoje" kante - zasto!?! Zato sto ces za svoje novce imat kantu po svojoj zelji i svojim mogucnostima!!!! :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 16:04 (zzXXy).
15 godina
neaktivan
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

A u ostalom onaj ko vara on ce varat i dalje! Nace nacin da zaobidje i tu vrstu provjere!!!!
koliko je poznato win keys je na hardver pa ima loader koji to zaobilazi i registrira win kao da je OEM racunalo kupljeno legalno s kljucem!!!
Tako da ta zastita nije vjecna, ja prepostavljam da ce bit nekih 30 do 60tak dana i to ce se razbit kao sto se sve razbija!!!! :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
zzXXy kaže...
Djozaa kaže...

Znaci li to da sad kad kupim polovni hardwer trebam pazit da nije na crnoj listi od respawna? 

Sta ako i drugi preuzmu taj nacin, se moze di provjerit  te crne liste prije kupovine polovnih stvari.

 

Jednostavno rijesenje nemoj kupovat polovne stvari!!!!

Bolje i preporucljivije je sastavljanje "svoje" kante - zasto!?! Zato sto ces za svoje novce imat kantu po svojoj zelji i svojim mogucnostima!!!! :)

 

 A sta ako neki frajer kupi novu maticnu i odluci je vratit u roku 14 dana, a u medjuvremenu je popio ban di god je stigo pa i sa apex legends. Onda hladno vrati maticnu u ducan, ducan je kasnije proda tebi , kao novu. Staces onda.

15 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

pristup je možda novi ali učinkovitost za sada i nije baš neka. Nema partije da ne naletim na varalicu ili jednog ili cijeli squad, prava pošast.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Sto ste se svi uzbudili toliko ? Varalice treba kazniti i to ne samo u ovoj igri. Koliko li sam samo puta odustao od igranja zbog njih...

Uostalom, opce je poznato da Hrvati ne lazu, ne kradu i ne varaju tako da brige nema

 
20 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...

 A sta ako neki frajer kupi novu maticnu i odluci je vratit u roku 14 dana, a u medjuvremenu je popio ban di god je stigo pa i sa apex legends. Onda hladno vrati maticnu u ducan, ducan je kasnije proda tebi , kao novu. Staces onda.

 Vratit ću je u roku od 14 dana 

13 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Motorino kaže...
Djozaa kaže...

 A sta ako neki frajer kupi novu maticnu i odluci je vratit u roku 14 dana, a u medjuvremenu je popio ban di god je stigo pa i sa apex legends. Onda hladno vrati maticnu u ducan, ducan je kasnije proda tebi , kao novu. Staces onda.

 Vratit ću je u roku od 14 dana 

 Samo da ne skuzis 15 dan .

12 godina
odjavljen
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
A da možda poprave ac?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...

 Samo da ne skuzis 15 dan .

 A čuj, vidjet ćemo koliko će igara koristiti ovakav anticheat i ako se baš pogodi da igraš 2-3 igre koje funkcioniraju tako skineš ih i vidiš (ne mogu baš zamislit da ima recimo 15 takvih igara i aktivno igram svaku). A i ako ovo uzme maha vjerojatno će postojati način za provjeru ako ništ drugo će community nešto sklepat (mislim bilo bi lijepo).

Malo je bed ako to zahvati nedužne ali opet mi je neopisivo drago da šupci koji se odluče varati dobiju svoje.

14 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

kako su smislili sustav varanja, tako će osmislit i lažiranje identifikacije hardwarea. Onaj tko hoće varat naći će načina. Ionako je to samo igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Motorino kaže...
Djozaa kaže...

 Samo da ne skuzis 15 dan .

 A čuj, vidjet ćemo koliko će igara koristiti ovakav anticheat i ako se baš pogodi da igraš 2-3 igre koje funkcioniraju tako skineš ih i vidiš (ne mogu baš zamislit da ima recimo 15 takvih igara i aktivno igram svaku). A i ako ovo uzme maha vjerojatno će postojati način za provjeru ako ništ drugo će community nešto sklepat (mislim bilo bi lijepo).

Malo je bed ako to zahvati nedužne ali opet mi je neopisivo drago da šupci koji se odluče varati dobiju svoje.

 Samo sta izgubis svoj cisti account , jer ako je hardver banan automatski sve ostalo pokrenuto s tog hardvera dobiva ban pa tako i tvoj account s puno truda i vremena ulozeno u nj, ni kriv ni duzan. I ja sam protiv varanja ali ne na ovakav nacin.

14 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Ništa novo , i već odavno moguće zaobići. Na žalost

sig
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Bannaju Part number ili serial sa CPU, MBO ili RAM-a, pa ti mijenjaj CPU i/ili MBO/RAM

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Samo spinam virtualne masine i picim. Neka banaju koliko hoce.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...

 A sta ako neki frajer kupi novu maticnu i odluci je vratit u roku 14 dana, a u medjuvremenu je popio ban di god je stigo pa i sa apex legends. Onda hladno vrati maticnu u ducan, ducan je kasnije proda tebi , kao novu. Staces onda.

Ono 14 dana pa je vrati, cisto sumnjam da ce ti neko primit polovnu robu nazad nakon 14dana, mozda jedino ak je neka reklamacija i to isto jako tesko, mislim ipak kod tebe je 14 dana!!!

A cuj ja kad kupujem obicno nove stvari budu zapakovane i imaju naljepnice na omotu! A iskreno mene bas to ni ne sekira neigram take free igre! hehe

 

Ja sam sam naveo da je isplativije kupovat novo(uzput kod novog imas bar i neku garanciju nije neka al jbg ima je)

 

 

A za varanje jbg onaj koji vara on ce naci nacin i ovo za njega nije neki problem! Hakirat se i to moze vrlo jednostavno, ak se razbila ona provjera za win registraciju sto bi me cudilo da se nece i ova razbit!

Ali sve u svoje vrijeme, proce nekih 30tak dana i opet ce bit po starom - opet ce se varat!

 

To je isto kao s kradjom auta nema auta koji se nemoze ukrast, samo je pitanje kad i koji ce se ukrast! :) hehe

13 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
zzXXy kaže...
Djozaa kaže...

 A sta ako neki frajer kupi novu maticnu i odluci je vratit u roku 14 dana, a u medjuvremenu je popio ban di god je stigo pa i sa apex legends. Onda hladno vrati maticnu u ducan, ducan je kasnije proda tebi , kao novu. Staces onda.

Ono 14 dana pa je vrati, cisto sumnjam da ce ti neko primit polovnu robu nazad nakon 14dana, mozda jedino ak je neka reklamacija i to isto jako tesko, mislim ipak kod tebe je 14 dana!!!

A cuj ja kad kupujem obicno nove stvari budu zapakovane i imaju naljepnice na omotu! A iskreno mene bas to ni ne sekira neigram take free igre! hehe

 

Ja sam sam naveo da je isplativije kupovat novo(uzput kod novog imas bar i neku garanciju nije neka al jbg ima je)

 

 

A za varanje jbg onaj koji vara on ce naci nacin i ovo za njega nije neki problem! Hakirat se i to moze vrlo jednostavno, ak se razbila ona provjera za win registraciju sto bi me cudilo da se nece i ova razbit!

Ali sve u svoje vrijeme, proce nekih 30tak dana i opet ce bit po starom - opet ce se varat!

 

To je isto kao s kradjom auta nema auta koji se nemoze ukrast, samo je pitanje kad i koji ce se ukrast! :) hehe

 oce nece takav je zakon, ako narucis preko neta, imas 14 dana da vratis bez pardona, bez obrzira sta se nasi trgovci koprcaju i pokusavaju te obeshrabirt da to se nemoze. ja sam dosta stvari koristio i vratio, od mobitela do monitora i neke komponente. nikad problema.

14 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...

 oce nece takav je zakon, ako narucis preko neta, imas 14 dana da vratis bez pardona, bez obrzira sta se nasi trgovci koprcaju i pokusavaju te obeshrabirt da to se nemoze. ja sam dosta stvari koristio i vratio, od mobitela do monitora i neke komponente. nikad problema.

Tako je i to se ne prodaje pod novo. Amazon kod svakog proizvoda ima i used sekciju gdje prodaje takve korištene proizvode (s kojima kupac nije bio zadovoljan) po nešto nižoj cijeni. Pritom kraj svakog proizvoda piše u kakvom je stanju (dal je oštećena samo ambalaža, dal proizvod ima tragove korištenja i sl.). S druge strane i kad vraćaš proizvod imaš cjenik koji postotak od pune cijene proizvoda dobiješ za koju vrstu oštećenja. Tako bi trebalo biti i kod nas al ne vjerujem da se trgovci toga drže.

nemam za potpis
16 godina
neaktivan
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Djozaa kaže...
Motorino kaže...
Djozaa kaže...

 Samo da ne skuzis 15 dan .

 A čuj, vidjet ćemo koliko će igara koristiti ovakav anticheat i ako se baš pogodi da igraš 2-3 igre koje funkcioniraju tako skineš ih i vidiš (ne mogu baš zamislit da ima recimo 15 takvih igara i aktivno igram svaku). A i ako ovo uzme maha vjerojatno će postojati način za provjeru ako ništ drugo će community nešto sklepat (mislim bilo bi lijepo).

Malo je bed ako to zahvati nedužne ali opet mi je neopisivo drago da šupci koji se odluče varati dobiju svoje.

 Samo sta izgubis svoj cisti account , jer ako je hardver banan automatski sve ostalo pokrenuto s tog hardvera dobiva ban pa tako i tvoj account s puno truda i vremena ulozeno u nj, ni kriv ni duzan. I ja sam protiv varanja ali ne na ovakav nacin.

 Lol pa nije acc taj koji je varao nego ti, svejedno da li imaš još uz taj "praljvi" i neki čist acc svejedno si varalica ti i treba te banat na svim acc.

 

Problem će se dogodit jedino u obiteljima gdje ban mogu pokupit svi ukućani zbog jednog.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 18:21 (BlackDog22).
13 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
tenac kaže...
Djozaa kaže...

 oce nece takav je zakon, ako narucis preko neta, imas 14 dana da vratis bez pardona, bez obrzira sta se nasi trgovci koprcaju i pokusavaju te obeshrabirt da to se nemoze. ja sam dosta stvari koristio i vratio, od mobitela do monitora i neke komponente. nikad problema.

Tako je i to se ne prodaje pod novo. Amazon kod svakog proizvoda ima i used sekciju gdje prodaje takve korištene proizvode (s kojima kupac nije bio zadovoljan) po nešto nižoj cijeni. Pritom kraj svakog proizvoda piše u kakvom je stanju (dal je oštećena samo ambalaža, dal proizvod ima tragove korištenja i sl.). S druge strane i kad vraćaš proizvod imaš cjenik koji postotak od pune cijene proizvoda dobiješ za koju vrstu oštećenja. Tako bi trebalo biti i kod nas al ne vjerujem da se trgovci toga drže.

nebih stavio ruku u vatru da nase trgovine ne prekontroliraju vraceni artikl, nadomjeste ako je poparano nesto od ambalaze za kablove i to, stave selotejp i prodaju pod novo,

jednom mi je monitor dosao, iz aviona se vidilo da ga je neko prije koristio, cak ga nisu ni prebrisali tragove koristenja, i kablovi slampavo namotani, izvan najlona.

15 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Odlicna stvar!! Ne podnosim cheatere niti kontam u cemu im je zadovoljstvo ako znas da varas?!! Jos samo da blizzard za diablo 3 botere uvede nesto slicno jer nabijanje paragon levela i grindanje od 0/24 je katastrofa za normalne igrace (gubi se interes za i ovako vec “u krivom smjeru orjentiranom” igrom
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Konacno netko pametan (s vremea na vrijeme).... pa mi smo na MTA i SAMP-u banali godinama po IP-u, MAC-u, HW-IDovima itd. MAC adresa se lako mogla mijenjati....

 

BTW zna li netko bana li se VEN/DEV ili na neki drugi nacin?

 

Inace unutar 14 dana ako vracas robu (ne samo hardver, a negdje cak i unutar 30 dana), ne moras navoditi niti jedan jedini razlog zasto vracas robu. Zatrazis refund, spakiras, vratis i cekas.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 0:18 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
bruno03 kaže...

Ubiti treba samo matičnu promjenit ili?

Znam da se Winsi sa digitalnim licencama vežu na matičnu.

Ovisi kako je rigorozan. Obicno ovakvi sustavi pokupe vise toga (gpu, cpu, hdd, mbo recimo), prevedu informacije iz INF fajlova, sloze jedinstveni hash i tako provjeravaju.

 

Windows samo gleda vendor ID kojeg vadi po uputama iz drivera za cipset. Dakle maticna.

 

8 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

Kaj se ne može u registry promjenit HWID?

Twitch-WTFrack
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v

kaj god naprave da otežaju smanjuje bar broj ovih casual chetera koji nisu toliko zagriženi - opet bolje

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 8:25 (Latz).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban v
Ja bih im uveo da im bana cijelo porodično stablo do 7-mog koljena.
Uključujući kuhalo za vodu i šporet na plin!
To je gora sorta i od adezeovaca!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Varalice u Apex Legendsu dobivaju trajni ban vezan

to je u redu. i mene je jedna bivša varala pa sam joj trajno baniso i hardvera i softvera. poslije sam saznao da je varala na svim poslužiteljima. na koncu će se igrati s legićima, ako je i danci ne otpile. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice