Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže

poruka: 5
|
čitano: 2.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže".
6 godina
protjeran
offline
Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže

Prvo, drago mi da pišete o društvenim mrežama i da ste napustili socijalne mreže. :-)

 

Drugo, koncept društvenih mreža je potrošen i nitko ga više ne može spasiti. Sve je komercijalizirano do bola i jednako je privlačno poput blokova od 10 minuta reklama na televiziji. Sve su to marketinške platforme i ništa više. Vaši vas prijatelji čekaju uživo i to je nemjerljivo bolje od kreveljenja po društvenim mrežama. Shvatit će to i sadašnji školarci i studenti, ali nakon par godina.

 

Treće, "prijatelji". Prijatelji nisu homogena masa, oni su raštrkani po raznim društvenim mrežama i aplikacijama za chat/IM. Pa ih nađi. Pun mi je mobitel aplikacija za IM, pa kad propustim nečiju poruku, onda više ne znam koju aplikaciju trebam gledati jer svatko koristi drugu aplikaciju. Padnem u nesvijest kad shvatim da mi je netko poslao SMS. :-)

 

Luda vremena.

 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže

Ma osudjeno na propast, pogotovo danas kad su iza ugla blockchain drustvene mreze...

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže
Moze objasnjenje for dummies o tim block chain drustvenim mrezama?
Life is jazz. Play it cool.
15 godina
neaktivan
offline
Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže

Treba li ovoj društvenoj mreži dati priliku?

 

Ne, ni jednoj društvenoj mreži ne treba dati priliku. Društvene mreže su rak rana današnjeg društva.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vero: Uspon i pad jedne društvene mreže

Blockchain društvena mreža je mreža u kojoj ti lancima vežeš blok prijatelja i nedaš im disat. Samo ih sišeš, dok sve ne izsišeš. A onda tražiš novi blok.

 

I tako sve dok tebe netko drugi ne blokčeinira.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 23:00 (markoBT).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice