Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

poruka: 7
|
čitano: 3.216
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie".
11 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

Bravo za Xiaomi, sretan sam sto ljudi koji zele odlicnu kameru na mobitelu, ne moraju vise prodavati bubrege 

 

svaki novi mobitel koji izbace sve bolje i bolje, u svim cjenovnim rangovima

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

Osobno bih uzeo zeleni u najjačoj ako je moguće kombinaciji, izgleda zanimljiv ovi gadget 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

Sa njime dolazi u kutiji:

 

Wireless charging + dongle + fast charger + case za oko 475 EUR

 

 

 

 

Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

Kod xiaomi-a mi nije jasna logika imenovanja modela, previse zbunjuju korisnike.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom se
dd.inc kaže...

Kod xiaomi-a mi nije jasna logika imenovanja modela, previse zbunjuju korisnike.

Nije ni meni jer sada samo gledam Xiaomi. Mi je valjda top serija, onda ide Note pa Redmi ili obratno. Mix je nešto između Mi i ove dvojice.. valjda.. tko zna bolje neka objsani. Ne da mi se googlati.

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom selfie

ebala ih nomenklatura.... i meni sve isto.... 

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3 stigao s kliznom dvostrukom se
Envy kaže...
dd.inc kaže...

Kod xiaomi-a mi nije jasna logika imenovanja modela, previse zbunjuju korisnike.

Nije ni meni jer sada samo gledam Xiaomi. Mi je valjda top serija, onda ide Note pa Redmi ili obratno. Mix je nešto između Mi i ove dvojice.. valjda.. tko zna bolje neka objsani. Ne da mi se googlati.

 MIX su top modeli, pod Mi "broj" (bez obzira da li su Note ili ne) idu mainstream uredaji razlicitih klasa, dok je Redmi budget serija (a i oni imaju Note). No tu imaju jos par uredaja koji nisu nit sim nit tamo, a da ne spominjem podbrandove Shark (gaming) i Pocophone ("budget" flagship). 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice