Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

poruka: 14
|
čitano: 9.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom ".
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Hoće li se u njoj moći kupiti i laptopi i ostali Xiaomijevi proizvodi ili samo mobiteli?

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

 vrlo vjerojatno će osim mobitela i opreme za mobitele u ponudi biti i laptopi,slušalice,power bankovi,bt zvučnici,kamere,mi band... vidjet ćemo. gledao sam na youtubeu nekoliko videa o njihovim trgovinama i imaju dosta toga ali te trgovine su u kini i upitno je hoće li to sve biti dostupno i ovdje. možda će se asortiman širiti ovisno o upitima kupaca za određene proizvode

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o

Bilo bi lijepo kad bi se ovo moglo kupiti u trgovini.

13 godina
offline
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Bio sam u Avenue Mallu u Osijeku i vidio da otvaraju nekakav servis Mi i dva lokala dalje Mi store. Nije pisalo kada se otvara..

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 13:25 (Ivan_cno).
 
0 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o
Ivan_cno kaže...

Bio sam u Avenue Mallu u Osijeku i vidio da otvaraju nekakav servis Mi i dva lokala dalje Mi store. Nije pisalo kada se otvara..

 Budem ih nazvao sutra i pitao da li imaju kakav info za javnost, našao sam broj 031226500

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o

Vidim da je kolega forumaš u drugoj temi (Mi Hrvatska) postavio slike pa evo: @Switch

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/hrvatskami-croatia/251915.aspx?page=52&jumpto=5639391&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 13:11 (Ivan_cno).
16 godina
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o
Ivan_cno kaže...

Bio sam u Avenue Mallu u Osijeku i vidio da otvaraju nekakav servis Mi i dva lokala dalje Mi store. Nije pisalo kada se otvara..

Uh stiže znatno jeftinija konkurencija, domači Jabučari i Samsuganeri ljuti ko bjesni pesi. Ne bi se čudil da žuta ekipa iznajmi batinaše pa udri po znatno jeftinijoj MI-Ksiaomi konkurenciji.Državni uhljebi su posebna priča, ali "nema gadnije ekipe od sljepohodajučih Jabučara ili Samsuganer uhljeba".

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
8 godina
online
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

 čisto da se stekne ideja kako bi to moglo izgledati

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Odličan zadnji video koji vjerno prikazuje koliko je ta kvazi kompanija "originalna". 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Bio sam u Bangkoku u njihovoj trgovini, dosta fino uređena, ima svašta: mobove, kamere, ruksake, četkice za zube, opremu za mobove, usisavače (mislim)..

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o
EZY-E kaže...

Bio sam u Bangkoku u njihovoj trgovini, dosta fino uređena, ima svašta: mobove, kamere, ruksake, četkice za zube, opremu za mobove, usisavače (mislim)..

 One night in bangkok

LOL: Crobrother
6 godina
offline
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Ima kakvi update u vezi ovoga?

Baš na redditu naletio da neko uzeo nešto u Češkoj u nekom pa možda je i ovaj nešto u tom stilu :

https://elocations.com/news_archive/06-10-2017/Xiaomi-opened-first-Mi-Zone-shop-in-Prague/51496

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u ovom

Imam neki osjecaj da ce s ovom globalizacijom i cijene postat "europske", a kod nas jos gore hrvatske. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi otvara svoju prvu službenu trgovinu u o

Ne znam dal se smije linkati na reddit ,ali ajde nije sad to neki konkurentni forum ;

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/8herue/just_bought_my_redmi_note_5_global_from_mi_zone/dyj8qhe/

 

Cijena i više nego korektna ,a garanciju možeš ostvariti u fizičkom dućanu u svojoj zemlji. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice