Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji

poruka: 10
|
čitano: 4.080
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji".
16 godina
offline
Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji

Neka invazija počne! :)

Bilo je i vrijeme.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji

to je to. će bit kakav webshop?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji

Redmiji su posvuda i bez mi storea, sad kad su bliže bit će raspašoj 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji
Dok ne bude kompletna ponuda kod operatera,vecini ekipe-nikad cuo
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji
uragan kaže...
Dok ne bude kompletna ponuda kod operatera,vecini ekipe-nikad cuo

 Vecina ljudi koja treba znati - zna za Xiaomi

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji
Da,ali vecina produzuje pretplstu i kupuje u najbolju ruku Huawei,da ne pricam ja koji u firmi dobijam uredjaje nize klase kod operatera i bio bih zadovoljan sa istom cijenom dobiti Xiaomi-ja ali nema pa cu za tu cijenu dobiti neki drek
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji
Da usporedim slicnu cijenu,galaxy j3 2016 i Xiaomi redmi 5,badave kad Xiaomi-ja nema kod operatera
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji

Xiaomi je jedan od BestBuy mobitela. Imam jedan i jako sam zadovoljan s tim. U drugu ruku Vivax je jako rizičan, imao sam mini tablet koji je pobrao virus i postao nepopravljiv(resetiran na tvorničke postavke ali ništa), a garancija je bila kratka i taman je istekla kad ga je virus napao. Treba spomenuti da se ne radi o običnom virusu, već o virusu koji je zaobišao antivirusni program i uglavio se duboko u podsustav tableta. Uništio je tablet i učinio ga neupotrebljivim, a djeluje na način da otvara stotine raznih stranica, instalira desetine programa sam od sebe.. Korisnik nema mogućnost niti kliknuti. Ali da ne širim priču, sigurno je riječ o propustu zaštite samog android sustava u tabletu i to je krivnja Vivaxa. Ne preporučujem uzimati ništa sofisticirano od Vivaxa. Oni sve uredno fizički slože, ali imaju velikih problema sa softwareom i zaštitom sustava. S druge strane Xiamo bi pohvalio, zasad s njim nemam problema. Jedini prigovor su mi neizmjenjive baterije, ali to nije problem samo Xiaomija već i većine proizvođača mobitela. Nadam se da će se izmjenjive baterije vratiti na velika vrata, jer nama sirotinji, a čak i onima koji to nisu su mobiteli preskupi da bi ih se bacalo nakon 2-3 ili koju godinu više, akd im se baterije istroše. Ja sam znao jedan mobitel imati i po 7-8 godina uz dvije izmjene baterija. Lakše mi je platiti 100kn za bateriju, za mobitel kojim sam zadovoljan, nego kupovati novi mobitel za više tisuća kuna... Uz tu nadu u povratak izmjenjivih baterija, predlažem i jednu rubriku za Bug časopis i BugTV koja bi se odnosila na BestBuy mobitele na tržištu koji imaju izmjenjivu bateriju.

Mobitel sa neizmjenjivom baterijom je glupost jednaka onoj kao kad bi Nikonov skupi fotoaparat imao recimo 1000slika za ispucati i onda bi ga ljudi mogli baciti... Vratite prava narodu i vratite nam izmjenjive baterije :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 2:54 (MimiXXX).
 
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi otvorio prvi Mi Store u Austriji
Narucis bateriju, odneses u lokalni servis i promijene ti ju, nikakav problem :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice