Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Europi

poruka: 10
|
čitano: 3.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Europi".
15 godina
offline
Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Europi

Jel prodaju ručnike kao i u Zagrebu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Europi

ironija iz ilustracije je jasna: xiaomi u svemu kopira epl, osim što mu je os "otvorenog koda", ima više ram-a, baterije bitno većeg kapaciteta, ne kvari se, ne plane ničim izazvan (blage je naravi), osjetno je jeftiniji, dobro izgleda, nema afera, ima priključke ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
Ajar kaže...

ironija iz ilustracije je jasna: xiaomi u svemu kopira epl, osim što mu je os "otvorenog koda", ima više ram-a, baterije bitno većeg kapaciteta, ne kvari se, ne plane ničim izazvan (blage je naravi), osjetno je jeftiniji, dobro izgleda, nema afera, ima priključke ... 

 Xiaomijeva govanca nemaju animacije 

13 godina
offline
Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Europi

 “I’ts time to rdefine luxury”!!!! 

 

Da, prodajom saugera i perilica rublja  ?!?! 

 

U kojem kontekstu će komparirati MI Mix sa saugerom?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
Kada će otvoriti u Hrvatskoj? Ne ovo od mešetara mesom nego službeni store..
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
love2ml86 kaže...
Kada će otvoriti u Hrvatskoj? Ne ovo od mešetara mesom nego službeni store..

Da hoćeš kupiti Xiaomi telefon ne bi ni pitao gdje kako i šta, već bi ga do sada i kupio.

6 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
Envy kaže...
love2ml86 kaže...
Kada će otvoriti u Hrvatskoj? Ne ovo od mešetara mesom nego službeni store..

Da hoćeš kupiti Xiaomi telefon ne bi ni pitao gdje kako i šta, već bi ga do sada i kupio.

Imam A2 i Mi 6, skupa sa još par njihovih proizvoda, rodbini sam kupio par stvari.. Honorbuy uglavnom.. 

Poanta je da se po Europi otvaraju službeni dućani dok mi imamo franšizu..

7 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
ATJLučko kaže...

 “I’ts time to rdefine luxury”!!!! 

 

Da, prodajom saugera i perilica rublja  ?!?! 

 

U kojem kontekstu će komparirati MI Mix sa saugerom?!?! 

Pa, zapravo kod Xiaomija ni nije plan postaviti se kao luksuzni brend, nego vladati best buy kategorijom.

A ovi ostali proizvodi kaj si naveo su zapravo isto zakon, jer Xiaomi u nazivu već sam garantira da proizvod nije krš, i baš bih poučen primjerima zadnjih desetak perilica veša kaj su prošle kroz moju užu i malo širu obitelj rado uzeo njihovo vešmašinu - j.beš Miele, Gorenje, Bosch, Beko, Samsung i slična sranja, ni jedna ne nadživi garanciju, dok je šansa za to kod Xiaomija puno veća, a cijena u istoj klasi povoljnija...

A i veliki je plus i kaj apsolutno sve svoje proizvode povežu međusobno, i praktički čovjek može srediti kompletnu automatizaciju doma po cijeni proizvoda koji nemaju te mogućnosti...

 

P.S. pa ti si fan Applea, vidiš da i oni idu u tom smjeru, samo manje drastično i sporije; na koji način si budeš onda opravdao kupnju Apple vešmašine jednog dana? 

 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur
fer-de-lance kaže...
ATJLučko kaže...

 “I’ts time to rdefine luxury”!!!! 

 

Da, prodajom saugera i perilica rublja  ?!?! 

 

U kojem kontekstu će komparirati MI Mix sa saugerom?!?! 

Pa, zapravo kod Xiaomija ni nije plan postaviti se kao luksuzni brend, nego vladati best buy kategorijom.

A ovi ostali proizvodi kaj si naveo su zapravo isto zakon, jer Xiaomi u nazivu već sam garantira da proizvod nije krš, i baš bih poučen primjerima zadnjih desetak perilica veša kaj su prošle kroz moju užu i malo širu obitelj rado uzeo njihovo vešmašinu - j.beš Miele, Gorenje, Bosch, Beko, Samsung i slična sranja, ni jedna ne nadživi garanciju, dok je šansa za to kod Xiaomija puno veća, a cijena u istoj klasi povoljnija...

A i veliki je plus i kaj apsolutno sve svoje proizvode povežu međusobno, i praktički čovjek može srediti kompletnu automatizaciju doma po cijeni proizvoda koji nemaju te mogućnosti...

 

P.S. pa ti si fan Applea, vidiš da i oni idu u tom smjeru, samo manje drastično i sporije; na koji način si budeš onda opravdao kupnju Apple vešmašine jednog dana? 

 

 

 

 

Gluposti. Meni Samsung pere veš svaki dan već 11 godina. Tako da nije istina da nijedna ne nadživi garanciju. Sve nadžive garanciju, tome garancija i služi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Xiaomi u Parizu otvorio najveći Mi Store u Eur

Stari modeli možda da, ali novi ne baš.

Ali je tak općenito sa svim markama danas, em previše kompliciraju uređaje, em štede na dijelovima maksimalno.

 

Ali dobro, sad smo offtopic, a i to kaj ja i ti imamo negativno i pozitivno iskustvo ništa ne znači, trebali bi potražiti neku stratistiku na globalnijem nivou, ako to uopće postoji.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 17:54 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice