Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

poruka: 15
|
čitano: 6.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je".
16 godina
online
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Gejmerski mobitel+vodeno hlađenje,teška budalaština na kvadrat zamisli ti užitka igranja na 6 zaslonu. Ekipa više ne zna kaj bi novo izmislila, moraju nekaj novo sklepat a ideja je odavno nestalo.Sad je još na redu i gejmerski sat, dakle ajd marš na posao treba igrat i na satovima. 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
3 9 hvala 0
13 godina
online
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je
Da, gejmerski mob je glupost, mada 120Hz na Razer je super stvar.
Ali zašto igranje na mobitelu ne bi bilo užitak? Mobitel je prijenosna konzola, netko (pa i ja) isključivo igra samo preko mobitela. I fino se zabavim.
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

U Kini se na veliko igra na mobitelima, a ako ne na mobitelu onda u Internet Cafe-u tako da ovo definitivno opravdava svrhu na njihovom tržištu.

Imali su svoj mobilni klijent za League of Legends, potukao je rekorde a da ne pričam o PUBG koji se već mjesecima na mobitelu igra u ogromnim brojkama a vidim da je nedavno pušten i na Play Store...

 

 

 

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Jedino gore od console peasanta su mobile neanderthalsi.

 

Igre na mobitelu sluze da izgubis vrijeme dok se vozis u busu, cekas kod doktora itd.

 

Bilo tko ko aktivno gamea na mobitelu treba ic na provjeru glave. (and I'm not even kidding with this one)

 

 

Gamerski mobiteli...what a joke!!!

- Psiho246
Moj PC  
9 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutn
Cromaki kaže...

U Kini se na veliko igra na mobitelima, a ako ne na mobitelu onda u Internet Cafe-u tako da ovo definitivno opravdava svrhu na njihovom tržištu.

 Ne opravdava, igre možeš igrati na bilo kojem smartphonu, nije ti potreban "gejmerski", ovo je samo pokušaj izvlačenja dodatnih para od naivnih korisnika koji će kupiti sve sa predznakom "gamer".

Znamo svi za filozofiju: dodaj riječ Gamer na proizvod i digni cijenu 50%.

Gejmerske slušalice, tipkovnice, stolice, veš mašine, sve to ekipa puši i kupuje pa se nadaju da će i ovo...

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
offline
Re: Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutn
zalman1 kaže...

 Ne opravdava, igre možeš igrati na bilo kojem smartphonu, nije ti potreban "gejmerski", ovo je samo pokušaj izvlačenja dodatnih para od naivnih korisnika koji će kupiti sve sa predznakom "gamer".

Znamo svi za filozofiju: dodaj riječ Gamer na proizvod i digni cijenu 50%.

Gejmerske slušalice, tipkovnice, stolice, veš mašine, sve to ekipa puši i kupuje pa se nadaju da će i ovo...

 Pa u pravu si, i nisi.

 

Ništa te ne sprječava da igraš na nekom XY mobitelu, ali češ imati i posljedice kao što su kratko trajanje baterije, slab framerate i dodatno zagrijavanje.

Ovo je zamišljeno da se to na neki način ublaži, svakako nije ugodno igrati sa vrućim mobitelom u ruci i poljepljenim ekranom od znojnih prstiju. 

 

Osim toga ovo je najjeftiniji smartphone sa SD 845 chipom tako da bio on "gamerski", "selfijski" ili "insert name here" smartphone dobio si best bang for buck a što češ s njim raditi Xiaomi stvarno nije briga.

 

 

 

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
13 godina
online
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je
Po meni ne može biti pravi "gamer" mobitel ako ga ne odlikuju neke prave "gaming" karakteristike.
Nema 120Hz ekran kojeg smo vidjeli kod Razera i stvarno je nešto novo u svijetu mobitela i definitivno doprinosi ugođaju. Također mora imati proper stereo zvučnike i utor za slušalice. Na papiru ovaj Xiaomi ima stereo, ali to je jad i bijeda naspram nekih jačih modela, a pogotovo Razera kojem je po meni taj utor velika mana. Znam da je skuplji, ali je mnogo bliže tom konceptu "gaming" mobitela.
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Ne znam kakva je korist od 120hz ekrana na mobitelu osim silovanja baterije zbog, nikada nisam isprobao Razer phone ali bi volio vidjeti i zahtjevne igre kako se i pokreču na 120fps, lako je pričati o gamingu na 120fps ako igramo Temple Run, Farmville  gdje su samo animacije u tom framerateu renderane a ostalo nula bodova...  Eto možda pričam gluposti ali stvarno bi volio isprobati da vidim koliko sam u krivu i koliko je to stvarno osjetno jer meni osobno 120hz nema potrebe ni na desktop računalu a kamo li na mobitelu.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je
Pogledaj koju recenziju Razera, bit će ti jasno zašto je takav ekran dobra stvar, ne samo za igranje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Ne razumijem ove kritike, pa iskreno meni je ovakav mobitel vrh. Ja sam osim na NESu i PSXu odrastao i na Game Boyu.

S tako jakim hardwareom osim nativnih igara za Android (za koji ima hrpa odličnih igara i portova), ovaj mobitel može emulirati štošta pa i 6. generaciju konzola (PS2 igre cca 50 fps-a).

Ekran od 6 inča uopće nije malen, to mogu tvrditi samo oni koji nikada nisu igrali na handheld konzolama.

Također ima odličnih teleskopskih gamepada za male novce u koje se mobitel umetne i sve funkcionira savršeno.

A može se koristiti i ovaj službeni dodatak, s tim da bih ja uzeo za par dolara od Kineza gumbe koji se prilikom igranja nalijepe na desnu stranu moba, jer je bolji osjećaj od touch screena.

 

Meni je ovo odlično, nismo svi hardcore gejmeri s nabrijanim kantama i ne gejmamo svi kod kuće. Ja volim slobodno vrijeme provoditi vani i u prirodi i često igram na mobu.

Kod kuće imam jeftinjak od laptopa za posao i multimediju, a na tehniku trošim što je manje moguće, jer ne vidim smisao imati npr. laptop, tablet, kantu, mob, sat itd. itd.

Kada ulažem u tehniku gledam za što mi sve može služiti a ovaj mobitel je u tome za sada vrh.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 17:48 (piece_of_mind).
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Pogledao sam par videa, dakle to je adaptive framerate, ne dobivaš cijelo vrijeme 120fps jer je to nemoguće osim u igrama koje mogu na prste nabrojat koje to podržavaju pošto je sam Android večinu "animiran" na "smooth 60 fps". 

Meni je to osobno veća "gaming" podvala nego o čemu smo do sada pričali.  Isto kao i da pričamo o HDR ekranu, a uporaba u 0.1% jednostavno nema smisla ali bitno da ima...

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutn
rambox kaže...

Gejmerski mobitel+vodeno hlađenje,teška budalaština na kvadrat zamisli ti užitka igranja na 6 zaslonu. Ekipa više ne zna kaj bi novo izmislila, moraju nekaj novo sklepat a ideja je odavno nestalo.Sad je još na redu i gejmerski sat, dakle ajd marš na posao treba igrat i na satovima. 

 https://www.bug.hr/vijesti/nabu-watch-pametni-sat-iz-razera/149832.aspx

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
14 godina
offline
Re: Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutn
hakintosrh kaže...
rambox kaže...

Gejmerski mobitel+vodeno hlađenje,teška budalaština na kvadrat zamisli ti užitka igranja na 6 zaslonu. Ekipa više ne zna kaj bi novo izmislila, moraju nekaj novo sklepat a ideja je odavno nestalo.Sad je još na redu i gejmerski sat, dakle ajd marš na posao treba igrat i na satovima. 

 https://www.bug.hr/vijesti/nabu-watch-pametni-sat-iz-razera/149832.aspx

 "za ekipu koja slobodno vrijeme provodi baveći se sportskim aktivnostima"

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
14 godina
offline
Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutno je

Ako smo mogli igrati na psp-u koji ima zaslon veličine 5", zašto nebi mogli i na 6"?

Jedino što me razočaralo je što nema ugrađene tipke kao psp, to mi je neostvarena želja, igraća konzola koja je i mobitel.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomijev gamerski mobitel Black Shark trenutn
EZY-E kaže...

Ako smo mogli igrati na psp-u koji ima zaslon veličine 5", zašto nebi mogli i na 6"?

Jedino što me razočaralo je što nema ugrađene tipke kao psp, to mi je neostvarena želja, igraća konzola koja je i mobitel.

Bolje da nema, jer ga možeš normalno koristiti kao mob. Da ima bio bi prevelik za mob, iako je i ovako ogroman.

Po meni su teleskopski gamepadi odlični, a kome treba nešto manje onda ovaj službeni dodatak izgleda super.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice