YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine najkrit

poruka: 7
|
čitano: 3.118
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine najkrit".
15 godina
offline
YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine najkrit

Pa naravno da je, kada ono što su prikazali je reklama za prodavač reklama i dioničare, a ne za kreatore videa koji su na platformi. Najveća događanja godine nisu niti prikazali, ovo je sterilno i "advertisement friendly ".

 

Nemam ništa protiv da zadovolje one od kojih dobijaju novce, samo ovaj video je bio pravi cringe fest

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine naj
Milijarderi se uvijek jako izdeprimiraju kad im sirotinja stišće palac dolje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine najkrit

Nešto gluplje u životu nisam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 19:12 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine naj
Mogu preporuciti da pogledate video od Marquesa Brownleeja(takoder u rewindu) gdje je jako dobro objasnio kako je to sve poslo po zlu i gdje malo prica o behind the scenes
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine naj

Pa što ne stavi i link odmah?

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine naj
Bio sam na poslu. Uzak na vremenu 😂
16 godina
online
YouTube Rewind 2018: pregled prošle godine najkrit

Jesu li uopće stavili ikoji događaj koji je pronikao s youtubea? npr. elon musk koji puši vutru i zbog toga mu u spaceX dolazi NASAina inspekcija? Ne pada mi na pamet gledati sam video, ne želim utjecati na gldeanost nečeg takvog zbog čega bi oglašivači mogli zaklčjučiti da je popularno i isplativo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice