I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

poruka: 9
|
čitano: 4.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja".
15 godina
offline
I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

ma sve trijeba naplatiti. najbolje je na računala postaviti utor s mehanizmom za kovanice (ili žetone) pa ti opleti, sinko. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

Zašto? Pa mnogi laptopi imaju utore za smart kartice. Samo ubaciš svoju visu unutra... ;-D

6 godina
protjeran
offline
I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

Naplaćivat ću i ja moje kvalitetne komentare na jubitou.

Tko želi čitati moje vhunaravne postove, neka plati..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

Amazon Prime, Hulu ili Netflix košta $8/mj, Lynda ili Pluralsight $20, Spotify $10, Eurosport Player čini mi se 3€ a svi imaju i razne grace periode, akcijske popuste i slično pa je u stvari cijena daleko niža... ne pada mi na pamet niti jedan youtube kanal ili sadržaj koji može opravdati cijenu od $5.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

eventualno bih 5$ mjesečno plaćao MKBHD-u uz uvjet da pokriva još više raznih gadgeta i tehnologija i da općenito objavljuje veći broj videa,makar on očito ide na kvalitetu a ne na kvantitetu i pitanje je ako je moguće da objavi novi video npr. svaki drugi dan i kako bi to utjecalo na kvalitetu videa...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja
Više će zaraditi od reklama na tom videu nego da uvede naplatu od 5 dolara mjesečno. I još da većina tih sadržaja ne traje po 10 minuta netko bi i razmislio, ovako se ne isplati. Produkcija mora biti vrhunska, 30 min + i česta da bi netko platio 5 dolara. Nek se drže reklama, merchandisea, affiliate linkova i GG.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja
Patron je za sada najbolji što se po tom pitanju tiče uzmu oko 10%, ovih 30% što uzme YouTube je previše.

Ja bi rado platio par njih, al ne po 5 dolara mjesečno, manje od toga, možda da uplatim 10 pa neka se rasporedi svima jednako, da imam mogućnost reći da se dijeli na temelju vremena gledanja ili na temelju pregleda videa.

Opet razumijem što se tiče marketinga najjednostavnije je reći 5 $. A i lakše je znati što ćeš zaraditi, nego se kao sada nadati da će bogovi algoritama da ti se smiluju 😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja

Prije bi se upuca nego plaća za youtube ili youtube kanale, ili bilo kakve idiotske nazovi usluge današnjeg vremena. Radije bih sav taj novac dao prvom sakupljaču boca na kojeg bi naletio.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: I YouTube uvodi mogućnost naplate sadržaja
Festus kaže...

Prije bi se upuca nego plaća za youtube ili youtube kanale, ili bilo kakve idiotske nazovi usluge današnjeg vremena. Radije bih sav taj novac dao prvom sakupljaču boca na kojeg bi naletio.

 Meni puno više smetaju usluge nekadašnjeg vremena (HRT a nemam ni antenu spojenu u TV već 15 godina) nego ove današnjeg...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice