Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

poruka: 119
|
čitano: 44.480
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je, zapravo, Vip postao A1?".
15 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Besposleni PR-ovci i firme prekrste.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
56 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Samo je mediokritetima vaznije ime od kvalitete i cijene koju nude.

Mogli su ponudit nesto revolucionarno, npr. neogranicen internet za 100 kuna, umjesto sto palamude o tome kako se zovu. Koga briga da li je a1 ili d6
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 14:37 (texas.bug).
 
62 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Grozno loša emisija.


Za gospodu iz A1: meni A1 kao brand ne znači ništa. Potpuno je neprepoznatljiv. Novi oblik života još i više. VIPnet je značio puno, pogotovo uz početku i imao je prepoznatljivost. To da će ljudi prepoznavati A1 čim se maknu iz Hrvatske možete prikvačiti mačku o rep. Em ljudi ne putuju kao što se misli, em im se fućka što koriste dok god je kvalitetno i povoljno, a to ne mora biti A1.

 

IoT - dok nema neke konkretne koristi, neće biti ništa od toga. Prtljanje po smartphoneu u krevetu? Samo mi još to fali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 14:46 (ridealong).
 
48 0 hvala 2
10 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Postao je a1 kako bi otislo vise love u marketing umjesto u kvalitetu usluge ili povoljnije cijene usluge. Potpuni fail, ali to je i za ocekivat od vipa. Nove korisnike mogu osvojiti jedino kupnjom konkurentnih firmi s kojima su ti korisnici prije toga potpisali ugovor.

 
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
ajdmo se kladiti da će ovo biti fejlčina samo takva...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Postao je A1 samozato da mogu iznova zajebavati ljude.

Ljudi su zapamtili da je VIP bio veliki zajebant, ljudi nisu više ludi da opet potpišu kod Vipa ugovor da mogu 2 god imati lošu uslugu. Moraju samo promjeniti ime u A1 i ljudi bi mislili ajde taj netko je novi sigurno je bolji od VIP-a.

 

 
14 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Meni je zastrasujuce ovo sto se dogada da nam usluga ne valja nista skupa je nemas neograniceni internet (ima u tele 2 200kn) infrastruktura iz austro ugarske ali neka malo reklamiramo novi smisao zivota.... Stvarno menadžeri nekad mi nije jas o gdje ih nalaze jeli to treba bit namjerno glup pa onda ti dadu titulu menadžera ili sto?
Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Već sam slično mišljenje prethodno izrazio. Na VIPu su ostali samo oni kojima država i njezine firme plaćaju račune, pa može pretplata biti i 600 kn.

Osim njih, u VIPu su ostali i oni koji su romantično vezani za svoj prvi broj i za sve ono što je VIP bio pa su prelazili preko svega onoga što sada je.

Sada su i njih izgubili.

Nema više VIPa niti razloga da mu budete vjerni.

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
...onaj koji odjebe A1 je novi oblik života...
Moj PC  
22 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Da ali nemas neku alternativu jedino tele2 jer t com je jos gori koliko je to nemoguce u ovom trenutku... I svi djelatnici vipa t coma tele 2 cesto ce ti presutit nesto samo da potpises ugovor...
I di to ima u svitu da ti po isteku ugovora on se automatski obnavlja....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Reklame su da se odmah iselim iz hrvatske.

 
3 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

bon voyage

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Ali pazi molim te: Novi oblik života!

 

Pa molim te, kome je to palo na pamet!!!!

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
34 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

to je netko garant smisljao mjesecima i onda plasirao kao plan tako lukav da bi mu mogao nakachiti rep i nazvati ga lisicom...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 18:02 (Gorstak79).
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Žive kao bubreg u loju od državnih firmi i agencija  gdje se već desetljećima masovno uzimaju najskuplje pretplate i samo najskuplji uređaji (Apple i Samsung) pod parolom "koliko košta da košta", ionako će to narod platiti. Zato ih i boli đon za obične male korisnike. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

tocnije rade sa drzavom, i za raliku od manjih igraca, za istu stvar dobiju des puta veci iznos...a kad to nije dovoljno, onda se prodaju ko najvise ponudi...

 

cisti biznis, bez obzira sto nema obraza u njemu...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Gorstak79 kaže...

to je netko garant smisljao mjesecima i onda plasirao kao plan tako lukav da bi mu mogao nakachiti rep i nazvati ga lisicom...

Ma čitava stvar je prilično jednostavna. Toliko jednostavna da je zapravo vrlo lukava.

K
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Kant kaže...

Ali pazi molim te: Novi oblik života!

 

Pa molim te, kome je to palo na pamet!!!!

 

 

 Znam kome je palo na pamet. Ne možeš vjerovati koje reklame kao da smo tek izasli iz titovog doba. 

14 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

I Hypo Alpe Adria banka je postala Addiko banka - zna se zakaj je išel rebranding

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Horatio_Hornblower kaže...
Da ali nemas neku alternativu jedino tele2 jer t com je jos gori koliko je to nemoguce u ovom trenutku... I svi djelatnici vipa t coma tele 2 cesto ce ti presutit nesto samo da potpises ugovor...
I di to ima u svitu da ti po isteku ugovora on se automatski obnavlja....

 u njemackoj prekid moras napravit u roku tri mjeseca prije isteka ugovora ili se automatski produzuje. sad placam net koji ne koristim skoro godinu dana jos koji mjesec

12 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
ITman kaže...

I Hypo Alpe Adria banka je postala Addiko banka - zna se zakaj je išel rebranding

 

 

Da, baš san to i ja tija napisati. Kad brend dođe na loš glas lipo prominiš ime i ajmo pljačkat narod iz početka.

actore non probante reus absolvitur.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 19:49 (TCO 006).
14 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Pogledao sam video do kraja, klasični PR/marketing/management bulšit. Mi smo majbolji, mi smo lideri, mi smo naj digitalniji, mi znamo najbolje što korisnik treba, mi vodimo korisnika u budućnost, pa onda hrpa naštrebanih engleskih pojmova pa onda opet mi mi mi mi mi. Ko papige. 

 

Zvuče dečki ko da su u kultu pa im je "vođa" isprao mozak 

 

pero_HR
Moj PC  
15 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
phnx kaže...
Horatio_Hornblower kaže...
Da ali nemas neku alternativu jedino tele2 jer t com je jos gori koliko je to nemoguce u ovom trenutku... I svi djelatnici vipa t coma tele 2 cesto ce ti presutit nesto samo da potpises ugovor...
I di to ima u svitu da ti po isteku ugovora on se automatski obnavlja....

 u njemackoj prekid moras napravit u roku tri mjeseca prije isteka ugovora ili se automatski produzuje. sad placam net koji ne koristim skoro godinu dana jos koji mjesec

 

 To jednostavno ne može biti tako. Ugovor o pružanju usluge se potpisuje na neodređeno vrijeme te se može raskinuti u bilo kojem trenutku. Ugovorna obveza kao klauzula ugovora određuje u kojem slučaju se može raskinuti ugovor koji je određen. 

Ako jedna strana ponudi u zamjenu za određeno trajanje ugovora neku uslugu ili proizvod, ugovor se ne može raskinuti dok se ta usluga ili proizvod ne vrate, tj. dok se prvoj oštećenoj strani ne namiri trošak. 

Automatsko produžavanje ugovorne obveze nema smisla ako druga strana za to nije dobila nešto i zamjenu. 

Mislim da ste vi dečki i u hr i de sklopili ugovor s ugovornom obvezom možda usmeno, ali sigurno ste nešto dobili zauzvrat. 

Ugovor ne da se automatski produžuje, osnovni ugovor ne prestaje vrijediti dok ga jedna strana ne raskine. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
ITman kaže...

I Hypo Alpe Adria banka je postala Addiko banka - zna se zakaj je išel rebranding

 Kad smo kod banaka i reklma, reklama za erste banku je odlično loša. 

Banka koja vjeruje u tebe ... i tvoja tri jamca. 

Odite u banku i recite da pkrećete biznis i da vam treba 300.000€. 

Ako kaže da su vam potrebne garancije, samo recite da vam vjeruju. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Kant kaže...

Ali pazi molim te: Novi oblik života!

 

Pa molim te, kome je to palo na pamet!!!!

 

 

 Kad je počelo to novi oblik života i ono komunicirat iz stratosfere, prvo sam pomislio da je neko religijsko sra... Da šta su scijenolozili ili jehovi počeli medijske kampanje...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
peroko kaže...

Pogledao sam video do kraja, klasični PR/marketing/management bulšit. Mi smo majbolji, mi smo lideri, mi smo naj digitalniji, mi znamo najbolje što korisnik treba, mi vodimo korisnika u budućnost, pa onda hrpa naštrebanih engleskih pojmova pa onda opet mi mi mi mi mi. Ko papige. 

 

Zvuče dečki ko da su u kultu pa im je "vođa" isprao mozak 

 

 Mora bit BS i hrpa engleskih pojmova, time prikrivaju da nude precjenjeni drek od usluge.

 

Neogranicene minute, neogranicen SMS i 50GB LTE za 15 eura. Paket od 200 giga također za 15 eura. Gdje? Preko granice u Sloveniji. 

https://www.hot.si/tarife.html

Sad pitaj gospodu sa videa koliko bi to isto naplatili u svom prekul digitalnom i naprednom Žnj1

 

 

P.S. Ipak je previse da se uspoređujemo sa svicarskim SALT telekomom

Internet 10 Gbit/s on Fiber
250+ TV channels, Apple TV 4K included
Unlimited telephony in Switzerland

All included. No minimum duration

50 svicarskih franaka

https://fiber.salt.ch/en/?utm_campaign=saltfiberen&utm_medium=homepage&utm_source=banner#/

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 21:05 (texas.bug).
14 godina
online
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Za k....!

 

 

 

 

 

 

 

 

A onda ima i smisla slogan:  Novi oblik života!

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
texas.bug kaže...
Samo je mediokritetima vaznije ime od kvalitete i cijene koju nude.


 Reci to ovima iz Coca Cole, Nike ili Apple-a.

Godinama ulozu u prepoznatljivost brenda (zlobnici bi rekli i vise negu kvalitetu usluga i cijena) i onda to preko noci odbace zbog neceg tako originalnog i unikatnog kao sto je A1

Nomen est omen

12 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

i dalje će levatiti po starome i usput masno naplaćivati absolutno ništa.Godinu i nešto poslovao s Vipom;platio penale sam da se maknem od njih što dalje,što prije radi njihove debilne politike "njihovim riječima imaš 10mbps bakreni DSL,plaćaš 4mps a mjerenje pokazuje niti 2mps vezu". Slušam ovu dvoicu,samo što se nisam izbljuvao od muke.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 22:03 (Igor150).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Ja sam ih otkantao na mobilnoj kad su mi objasnjavali da je nemoguce iskljuciti sekretaricu na mom broju, znaci svaki puta ako se u roamingu slucajno ne javim, to je 10kn po pozivu.

A u fiksnoj kad su unistili Amis.

Zelim im da sto prije propadnu, dno od ISP-a.

 
8 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice