Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hrvats

poruka: 4
|
čitano: 2.348
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hrvats".
16 godina
offline
Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hrvats

Više je to kao pozdrav roditeljima iz Dojčland  uber alles.

Kada isteknu rate za mobitel isti će biti pretplatnici u Njemačkoj.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hr

-ne, upravo obrnuto (jer je romaning đabe.. inače bi već prešli..). Roaming je postao paradox, zato takav rast (jer je đabe-slađe).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hrvats

nije zgorega napomenuti i kako u rubnim područjima (tipa zagorje i to) telefoni antamacki fataju vanjski signal jer si većina raje ne zna uključiti samo jednu mrežu nego ostavi default (drž-ne daj). dakle, povećanje zbog neukosti i gluposti. 

 

edit: da, ili lijenosti. tenks. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2018 6:42 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Znatno povećanje korištenja mobilnih usluga hr
Ajar kaže...

nije zgorega napomenuti i kako u rubnim područjima (tipa zagorje i to) telefoni antamacki fataju vanjski signal jer si većina raje ne zna uključiti samo jednu mrežu nego ostavi default (drž-ne daj). dakle, povećanje zbog neukosti i gluposti. 

 

Ili zbog lijenosti, kao npr. moja malenkost.

Svako malo dođe poruka da sam dobrodošel vu deželu, ali ne obazirem se na to previše, život je prekratak za prčkanje po postavkama 😁

Pa neka budem rom u zloveniji....

Ionak je ciganjenje sad besplatno, bratko, a na bonbonu sam pa ću da prišparam i onda ćem da kupim mercedes.

 

 

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice