I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Magic

poruka: 6
|
čitano: 2.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Magic".
13 godina
offline
I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Magic

Koji su ovo debilni nazivi Gaming mobiteli, svašta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Ma

Igraći mobiteli? Mobiteli za igranje? Mobiteli za igrače? Mobiteli za igre? Što predlažeš?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
13 godina
offline
I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Magic

Predlažem samo naziv mobitel odnosno mobilni uređaj, nikakve gaming gluposti. To je samo marketing da djeca žicaju starce da im kupe mobitel za igranje...

 

EDIT: Gaming mobitel mogu prihvatit jedino ako je unutra http://www.nvidia.com/object/tegra-x1-processor.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 7:34 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Ma
David87 kaže...

To je samo marketing da djeca žicaju starce da im kupe mobitel za igranje...

 Tata, kupi mi auto, bicikl i ZTE-ov igraći mobitel. Ne zvuči mi to baš dobro. Šalu na stranu, rekla bih da dodaci igraćiza igranje i slično vjerojatno neće odbiti ozbiljne kupce, a možda njima pridobiju mlađu publiku ili one naklonjenije videoigrama. Zar je grijeh mudro iskoristiti marketinške mogućnosti u svoju korist?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
16 godina
offline
I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Magic

Kako se seksipil koristi u marketinške svrhe za bolju prodaju, tako se gaming koristi u IT svijetu za istu svrhu. Neću kupiti monitor zbog reklame gdje je Lisa Ann, već ću gledati jel ima naziv gaming i detaljno proučiti koje su specifikacije. Začudo još nema gaming USB stickova, ali zato imaju stolovi

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: I ZTE svog konja za gaming ima - Nubiju Red Ma

Misliš seksepil? Od engleskoga sex appeal.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice