12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

poruka: 18
|
čitano: 3.867
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre".
12 godina
neaktivan
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

nikad cuo za te klaune. 

xfact
Moj PC  
25 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
=xfact= kaže...

nikad cuo za te klaune. 

 Nisam ni ja, ali zaradjuju vise nego ja i ti za 20 godina. Vrijeme je da se bugovi forumasi organziraju i pokrenu youtube kanal. Primaju se prijedlozi za ime kanala, na engleskom naravno.

16 godina
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
=xfact= kaže...

nikad cuo za te klaune. 

 Također. Nikad čuo za navedene. Morat ću posjetiti njihove kanale da vidim što toliko zabavlja raju da ko blesavi sa svojim klikovima i vjuovima uzdržavaju ove drk*đije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 11:58 (ParaNO1d).
12 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

Ma je, milijarde su zaradili. Bedastoće za djecu i naivne

I much prefer the sharpest criticism of a single intelligent man to the thoughtless approval of the masses.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
kapetan_ajkula kaže...
Primaju se prijedlozi za ime kanala, na engleskom naravno.

 

DrPetric and pussy destroyers from Bug galaxy 

Kruha i igala...
14 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

Igraju igrice i komentiraju a dica to gledaju i prate kako se obraća NPC-ovima kao stvarnim ljudima ili se uživljava u situacije. Meni mala (5 god) prati onog SerbianGamesBL koji je popularan kod nas na balkanu... zovu ga i na televiziju i u bosni i hr i naravno srbiji. Lik vozi auto bez krova, skupu robu ima, mobitel, opremu za snimanje i vidi se da zarađuje na YT. I sad je on njen virtualni prijatelj. Sin ga je recimo prerasta... on je sad u fazi teorije zavjere. Ali pogledam i ja s njom koji video bez problema i nasmijem se. Evo ovaj smo zadnji gledali i umirali:

 
0 8 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
Wtf gdje je jenna marbles?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

nikad čuo za ove... osim pewdija, iako je on odavno posta dosadan... bija mi je dobar i drag tamo kroz 2011-2012. god.  a ovi ''naši'' serbijan i ta sranja ne mogu zamislit lik ima pre retardiran glas i samo nešto glumata isprid kamere a naravno to mala dijeca vole.... pa eto mu popularnost. od balkanaca jedino valjaju - srpski tutorijali i techxpose--- .

RAMPAGE
 
5 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
KIKI3ooo kaže...

Igraju igrice i komentiraju a dica to gledaju i prate kako se obraća NPC-ovima kao stvarnim ljudima ili se uživljava u situacije. Meni mala (5 god) prati onog SerbianGamesBL koji je popularan kod nas na balkanu... zovu ga i na televiziju i u bosni i hr i naravno srbiji. Lik vozi auto bez krova, skupu robu ima, mobitel, opremu za snimanje i vidi se da zarađuje na YT. I sad je on njen virtualni prijatelj. Sin ga je recimo prerasta... on je sad u fazi teorije zavjere. Ali pogledam i ja s njom koji video bez problema i nasmijem se. Evo ovaj smo zadnji gledali i umirali:

 

 

Mići dijete od Youtubea sve do neke 13. godine minimalno. Pogotovo od Mudje, Serbiana, Kovalske i te ekipice - prijateljski savjet s tonom ljubavi :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 13:32 (Dex.pwn).
12 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

to sto zaradjuju milione ne znaci da nisu debili, a jesu. samo sto je publika jos debilnija od njih. 

ispravka ponasaju se kao retardi a publika je retardirana pa im se to svidja

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
12 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

Ove liste najplaćenijih jubitera su redom totalni promašaji.

Ekipa uzme broj pregleda, primjeni neki flat AdSense CTR i CPC i dobije neku x brojku koja najvjerojatnije nama veze sa stvarnošću, zbog niza faktora (ne ubraja merch, sponzorstva, videa bez monetizacije, product placement, offline revenue itd itd). Ali da lupaju basnoslovne iznose - lupaju. Ekipa ima veći audience od velikog dijela showova glavnih cable TV kuća u USA.

 

A na temu 'debila', oni se glupiraju i zarađuju milijune na račun toga. A mi ovdje kuckamo po forumu i ke*amo, na lošem hrvatskom, kako su debili.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

YT je onda bar 6x toliko uprihodio oglasa na njima :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

PewDiePie nema više od 50 milijuna pretplatnika, već u ovom trenutku 49,714,590.

najavio je da će izbrisati youtube kanal kad dođe do 50 milijuna.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 17:15 (HowYesN0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
ParaNO1d kaže...
=xfact= kaže...

nikad cuo za te klaune. 

 Također. Nikad čuo za navedene. Morat ću posjetiti njihove kanale da vidim što toliko zabavlja raju da ko blesavi sa svojim klikovima i vjuovima uzdržavaju ove drk*đije.

 nisi cuo za njih a znas da su drkadzije.

spadas u klasu "JA NE GLEDAM GOT I NE ZNAM O CEMU SE RADI U TOJ SERIJI DI SE SVI TAMANE, PROMOVIRA INCEST I GLAVNI LIKOVI UMIRU".

dakle znas sve al se pravis cool.

next

 

 

edit: gotovo sam uvjeren da sam sreo pewdewpie-a prije dva mjeseca, skupa cekali u redu za jednu atrakciju. mada je bio malo "bradaviji" nego kaj sam ocekivao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 19:04 (nixass).
9 godina
neaktivan
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
KIKI3ooo kaže...

Igraju igrice i komentiraju a dica to gledaju i prate kako se obraća NPC-ovima kao stvarnim ljudima ili se uživljava u situacije. Meni mala (5 god) prati onog SerbianGamesBL koji je popularan kod nas na balkanu... zovu ga i na televiziju i u bosni i hr i naravno srbiji. Lik vozi auto bez krova, skupu robu ima, mobitel, opremu za snimanje ........

 

 

Skupu robu ima, a nema para za auto s krovom

16 godina
offline
12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo pre

Većina tih kanala nije najbolja, najduhovitija ni najoriginalnija. Uglavnom je stvar igre slučaja, a onda kad se gruda počinje kotrljati nizbrdo, ostali se lijepe. 
Često to ustanovim iz prve ruke na glupim postanjima "šaljivih slika" na 9gag. Nema velikog bitnog pravila zašto i kada će neka postati trending i završiti u hot, 
osim što je prilično sigurna kladionica da će bombastične poluizmišljene koje idu uz dlaku teoretičarima ili gamerima obično skočiti visoko. Vjerujem dakle, da
se bavim YT izdavaštvom, da bi mi bilo najbolje voditi na rubu znanosti/pameti sa teorijama zavjera iz stripova o marty misteriji.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo
maximilian kaže...
KIKI3ooo kaže...

Igraju igrice i komentiraju a dica to gledaju i prate kako se obraća NPC-ovima kao stvarnim ljudima ili se uživljava u situacije. Meni mala (5 god) prati onog SerbianGamesBL koji je popularan kod nas na balkanu... zovu ga i na televiziju i u bosni i hr i naravno srbiji. Lik vozi auto bez krova, skupu robu ima, mobitel, opremu za snimanje ........

 

 

Skupu robu ima, a nema para za auto s krovom

 Ne znam jeli prije imao love, tipa da je iz neke dobrostojeće obitelji ili je običan momak koji se krenio zabavljat sa YT kanalom pa zaradio neku lovu. Možda ni nema općenito love nego samo to prikazuje ali se nosi kao da mu ne ide loše. Osim tih stvari, za sada izgleda da mu slava nije udarila u glavu. 

 

Sad joj je najdraža ova pjesma:

i kaže mi mala da je želi na rođendanu, haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 21:47 (KIKI3ooo).
12 godina
odjavljen
offline
Re: 12 najplaćenijih YouTubera ove godine zaradilo

Tog Renoa je kupio od Youtubea. S obzirom da je Reno francuz, znači da ima podosta para :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice