15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

poruka: 37
|
čitano: 10.563
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle".
12 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Hm. već je skinut :)

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Fight the system! 

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Možda da kontaktira Kim-Jong-Una kao što je Šešelj uradio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
Psiho246 kaže...

Fight the system! 

 yup 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Zivio ti meni mladicu jos dugo!! 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Gde si Milane iz Kostolca

 

 

Dečko je faca u Kostolac bre

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 15:47 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle
To sam već vidio prije pola godine, 22-godišnji Nizozemac je napravio popcorn za browser, radilo je savršeno. Klikneš na seriju, krene odmah streemati i automatski ti stavi hrvatske titlove. Bez trzanja.

Ali je vrlo brzo skinuto https://torrentfreak.com/worlds-most-beautiful-pirate-movie-site-killed-in-infancy-150305/ budući da je ta verzija koristila caching popularnih torrenata.

Čini se da se filmska industrija jako boji ovog načina gledanja filmova.
I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

A dugo je i trajao

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Ovo mi je tribalo, kod mene svi torrenti blokirani pa nisam mogao koristit popcorn. 

btw. Bug reklamira piratliju, a ja kad otvorim temu na forumu vezanu za piratliju pošalju me na hlađenje.  

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 16:55 (majstorSZ).
Moj PC  
26 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Već nekih 3 mjeseca ima da sam skinuo Popcorn i ful jednostavno, a ima sve (filmovi i serije). Iako sam prije favorizirao Torrent butler koji je ima cak i oldschool filmove i 1950.-ih on funkcionira preko kickasstorenta, pa moras skidat ovo ono. Ako zelim nes pogledat odem na popcorn, trazim, nađem i gledam :)

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
Neznam zasto ovo zasluzuje biti uopce vijest. Sve sto je mali napravio je kopirao kod sa githuba i stavio na neki hosting. To je doslovno sve, jer je sav source kod vec u htmlu
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

"...BrowserPopcorn has been taken down by the E.V.I.L. money-grabbing shitlords of America, The Motion Picture Association of Murica.

Please contact me via milankragujevic@gmail.com for more details..."
U slučaju problema sa autorskim pravima, zar nebi trebala ići prvo tužba pa onda reagiranje (blokanje stranice)? Ili Ameri opet imaju moć svjetski policajaca bogova koji sve rade kako hoće pa ćak mimo i svojih vlastitih zakona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

a što mislite što će se dogoditi kad Srbija postane službeni kandidat za EU? da pokažu EU kako se bore protiv pirata budu za primjer pohapsili par njih. tako je bilo i kod nas u HR kad su povatali par pirata. pa nek se glupan hvali i reklamira da ga lakše nađu...

Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
dadn kaže...

a što mislite što će se dogoditi kad Srbija postane službeni kandidat za EU? da pokažu EU kako se bore protiv pirata budu za primjer pohapsili par njih. tako je bilo i kod nas u HR kad su povatali par pirata. pa nek se glupan hvali i reklamira da ga lakše nađu...

 Čega se pametan stidi, time se budala ponosi. :Đ Ovakve stvari iz očitih razloga ne traže pristup kakav ima ovaj 15-godišnji klinac.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
12 godina
odjavljen
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

To je jebeni kreker, ne programer... Čudi me da vi ne znate tu razliku

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 19:47 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

Mali je snalažljiv i ima kako da kažem "Internet muda"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

A jel imade samo muda? Bez ovog internet.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
expert man kaže...

Mali je snalažljiv i ima kako da kažem "Internet muda"

 Mali nema životnog iskustva što bi mogao platiti visokom cijenom. Jebiga, i Batman je skrivao svoj identitet.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
16 godina
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

It was a nice ride, but it's time to move on. I will be distancing myself from further development of BrowserPopcorn.

 

Steta sto se usrao ipak tako brzo. Maloljetan je i kompliciranije mu je suditi (ok nije trebao javno objaviti da ga bas briga za autorska prava). But then again, welcome to the real world, kid... 

 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
dado kaže...

It was a nice ride, but it's time to move on. I will be distancing myself from further development of BrowserPopcorn.

 

Steta sto se usrao ipak tako brzo. Maloljetan je i kompliciranije mu je suditi (ok nije trebao javno objaviti da ga bas briga za autorska prava). But then again, welcome to the real world, kid... 

 

Nek dere dok je maloljetan, ionako će mu valjda progledat kroz prste ako ga uhvate, valjda

16 godina
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
dadn kaže...

a što mislite što će se dogoditi kad Srbija postane službeni kandidat za EU? da pokažu EU kako se bore protiv pirata budu za primjer pohapsili par njih. tako je bilo i kod nas u HR kad su povatali par pirata. pa nek se glupan hvali i reklamira da ga lakše nađu...

Ne znači ako je neka zemlja u EU, da tamo vladaju isti zakoni i pravila kao recimo u Danskoj.Srbija u EU nikad neče bit Danska, to če i dalje ostat balkanski raspašoj čušpajz umotan u ofucani EU celofan.Dobar primjer je Rumunjska i Bugarska, dakle dvije EU države ali kad vidiš njihovu očerupanu(korupcija itd) i siromašnu situaciju odma ti je sve jasno.

 

U hrvatskoj nisu uhvatili nikakve prave pirate, to je samo bio klasičan medijski show pun okvirno netočnih informacija.

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
rambox kaže...

Ne znači ako je neka zemlja u EU, da tamo vladaju isti zakoni i pravila kao recimo u Danskoj.Srbija u EU nikad neče bit Danska, to če i dalje ostat balkanski raspašoj čušpajz umotan u ofucani EU celofan.Dobar primjer je Rumunjska i Bugarska, dakle dvije EU države ali kad vidiš njihovu očerupanu(korupcija itd) i siromašnu situaciju odma ti je sve jasno.

 Da, Srbija...

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
16 godina
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
Onjegin kaže...
rambox kaže...

Ne znači ako je neka zemlja u EU, da tamo vladaju isti zakoni i pravila kao recimo u Danskoj.Srbija u EU nikad neče bit Danska, to če i dalje ostat balkanski raspašoj čušpajz umotan u ofucani EU celofan.Dobar primjer je Rumunjska i Bugarska, dakle dvije EU države ali kad vidiš njihovu očerupanu(korupcija itd) i siromašnu situaciju odma ti je sve jasno.

 Da, Srbija...

 Nismo ni mi daleko od toga...

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
9 godina
neaktivan
offline
15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pregle

"I don't like sports."

"I dislike being around people and some would regard me as a loner type of a person. I don't go out unless absolutely necessary."

 

I love this guy! :)

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
majstorSZ kaže...

Ovo mi je tribalo, kod mene svi torrenti blokirani pa nisam mogao koristit popcorn. 

btw. Bug reklamira piratliju, a ja kad otvorim temu na forumu vezanu za piratliju pošalju me na hlađenje.  

 https://www.youtube.com/watch?v=OxxwGEriiX0 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
9 godina
neaktivan
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
Dex.pwn kaže...

To je jebeni kreker, ne programer... Čudi me da vi ne znate tu razliku

 pa 99,5% takozvanih hackera su u biti lameri i on spada u tu kategoriju... samo što novinari ne znaju razliku pa sve bacaju u isti koš....

9 godina
neaktivan
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
rambox kaže...

 

U hrvatskoj nisu uhvatili nikakve prave pirate, to je samo bio klasičan medijski show pun okvirno netočnih informacija.

 

 

 ja poznajem jednog koji je završio u zatvoru... dečko je sagradio 3 kuće na piratskom biznisu... čak je i imao sistem da tragovi ne vode do njega ali je ipak pao... to su bajke da kod nas ne love pirate... love ali samo da se makne konkurencija... tako je i ovaj kolega pao...

12 godina
odjavljen
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
dadn kaže...
Dex.pwn kaže...

To je jebeni kreker, ne programer... Čudi me da vi ne znate tu razliku

 pa 99,5% takozvanih hackera su u biti lameri i on spada u tu kategoriju... samo što novinari ne znaju razliku pa sve bacaju u isti koš....

 

Tako je hahaha, da mi je vidjet reakciju kad dođe ajmo reć "žalba" od te firme na njegovu adresu 

8 godina
odjavljen
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
dadn kaže...

 ja poznajem jednog koji je završio u zatvoru... dečko je sagradio 3 kuće na piratskom biznisu... čak je i imao sistem da tragovi ne vode do njega ali je ipak pao... to su bajke da kod nas ne love pirate... love ali samo da se makne konkurencija... tako je i ovaj kolega pao...

 Ovaj tekst uopće nije vrijedan biti tu jer krade prostor na poslužitelju. Zaboga, taj je "dečko" bio kriminalac i zasluženo je u zatvoru.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
11 godina
offline
Re: 15-godišnjak iz Srbije doveo Popcorn Time u pr
Arendelle kaže...
dadn kaže...

 ja poznajem jednog koji je završio u zatvoru... dečko je sagradio 3 kuće na piratskom biznisu... čak je i imao sistem da tragovi ne vode do njega ali je ipak pao... to su bajke da kod nas ne love pirate... love ali samo da se makne konkurencija... tako je i ovaj kolega pao...

 Ovaj tekst uopće nije vrijedan biti tu jer krade prostor na poslužitelju. Zaboga, taj je "dečko" bio kriminalac i zasluženo je u zatvoru.

 

Pa dobro manje/vise svugdije se consumer userima gleda kroz prste...dok stradaju oni koji zarađuju na tome, što je i OK!!!

 

Onaj DotCOM budala se obogatio na pirastvu, više je taj para zaradio na piratstvu nego hollywood.

 

Jedino kaj je taj pametno rekao je da bi Hollywood profitiro da se bavi OnDemand sadržajem, a ne prodajom DVD/BLU-RAYa.

Što je i istina...tu postoje dvije solucije:

1.) Učiniti piratstvo “ legalno ”, odnosno da svaki korisnik interneta placa uz internet dodatnih 5-15Kn mj. za audio/video i ostale p.m. od sadržaja.

2.) Stvoriti nekakvu univerzalnu stranicu za OnDemand sadržaj tipa netflix...no da sadržajn izlazi isti dan kao i bluray, te da ima sadržaja...a ne kao neflix nešto imaš, pa nešo nemaš...onda ono što ima na NetflixUS nema na NetflixUK i obrnuto, te naravno razumna cijena.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice