30.000 tabeta u Hrvatskoj?

poruka: 22
|
čitano: 3.366
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "30.000 tabeta u Hrvatskoj?".
16 godina
neaktivan
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Slažem se, neki dan sam dobio username i password za čitanje online dnevnog izdanja jutarnjeg (pretplatnik sam). Neznam zašto to već nema za ljude koji su pretplaćeni na bug.

 

Druga stvar je što nemam tablet (ali bit će sigurno u skorijoj budućnosti), a mobitel je premali za čitati takvo nešto.. ali da su neke dnevne novine ispred IT časopisa.. ja bih se zapitao :P

14 godina
protjeran
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

Dakle, 4,2 miliona Hrvata, 30 000 tableta. Svaki 140. čovjek ima svoj tablet.

 

Dakle u vašoj prosječnoj školi koja broji 1000 učenika ima 7 tableta. Samo zagreb (pola miliona) ima 3571 tablet.

 

Za toliko pametnotelefona zahvalite Symbian-u.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 16:32 (Mentalist).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Pa takvo izdanje postoji već ohoho...samo moraš bit pretplatnik.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

Zagreb ima 800 000 stanovnika.

Origin/Battlelog: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

tabeta?

 

drago drago,prepravljaj ovo hitno ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Mentalist kaže...

Dakle, 4,2 miliona Hrvata, 30 000 tableta. Svaki 140. čovjek ima svoj tablet.

 

Dakle u vašoj prosječnoj školi koja broji 1000 učenika ima 7 tableta. Samo zagreb (pola miliona) ima 3571 tablet.

 

Za toliko pametnotelefona zahvalite Symbian-u.

Grad Zagreb + Zagrebačka županija ima 1 150 000 stanovnika.

 

Grad Zagreb ima cirka 896 000 stanovnika (po novom tu spadaju Sesvete i V.Gorica)

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
moderator
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
fear_0123 kaže...
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Slažem se, neki dan sam dobio username i password za čitanje online dnevnog izdanja jutarnjeg (pretplatnik sam). Neznam zašto to već nema za ljude koji su pretplaćeni na bug.

 

Druga stvar je što nemam tablet (ali bit će sigurno u skorijoj budućnosti), a mobitel je premali za čitati takvo nešto.. ali da su neke dnevne novine ispred IT časopisa.. ja bih se zapitao :P

Pretplati se na Bug, pa ćeš dobiti pristup i digitalnoj arhivi: http://www.bug.hr/digi/upute/

 

Tražiš čitanje i na tabletu, ali ga još ni nemaš? {#} No, svejedno si u pravu - trebali bi i to ponuditi svojim čitateljima. Radi se na tome, ali to nije ni jednostavno, ni jeftino. Ali - nadam se da će uskoro biti realizirano!

 

 

...
14 godina
protjeran
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Gunner11 kaže...

Zagreb ima 800 000 stanovnika.

Mitch kaže... 

Grad Zagreb ima cirka 896 000 stanovnika (po novom tu spadaju Sesvete i V.Gorica)

  Pošto niste skontali da vas ne vrijeđam već samo računam jednostavnim brojevima, i počeli ste spamati moram da objasnim da po spisku stanovnik ove godine:

  • Zagreb ima 686,568 stanovnika
  • Cijelo gradsko područje Zagreba ima 1,110,517 (to je ona mjera po kojoj konurbacija Kobe-Osaka-Kyoto imaju preko 30 miliona stanovnika)
And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 16:39 (Mentalist).
15 godina
odjavljen
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

ne vjerujem baš u ove brojke, pogotovo zato jer dolaze od nokia-siemensa i radili su ih zato da utvrde dali postoji potreba za LTE mrežama, pa naravno da će napuhati brojeve jer je to njima u interesu, neće oni investirati u nove mreže nego telekomi, ali nije da se bunim  ionako ta bagra ima previše novaca, neka ulažu

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Ovo za 30000 tableta meni nije sumnjivo, to je skroz mala brojka... sumnjiv mi je podatak da 1/8 Hrvatske ima smartphone. Ja ih ne vidjam bas precesto...
14 godina
protjeran
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
N3N0 kaže...
Ovo za 30000 tableta meni nije sumnjivo, to je skroz mala brojka... sumnjiv mi je podatak da 1/8 Hrvatske ima smartphone. Ja ih ne vidjam bas precesto...

  Pa i Monte je reklamiran na Hr. televizijama kao smartphone.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
12 godina
neaktivan
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Gunner11 kaže...

Zagreb ima 800 000 stanovnika.

Prvo mora naučit' govoriti hrvastki jezik (miliona- milijuna).

14 godina
neaktivan
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

Čini mi se da su brojke prilično napuhane...pogotovo po pitanju tableta.

A ako su i točne,  poveći dio otpada na primjerke koje su kupile kompanije za svoje djelatnike, a ne na privatne korisnike.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
n3no, ne znaci ako nije touch da automatski nije ni smartphone
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

Zanima me dali postoji nekakva subvenica od države za razvijanje i pokretanje naprednih tehnologija (kao što je LTE)

 

Onda bi ova napuhana brojka dobila i razlog. Jer po dobrom starom običaju, u Lijepoj Našoj(TM) sve je lopovluk i cuclanje para iz državnog proračuna.

I'm Afraid of Americans
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

još nije tržište tableta (kod nas, jel) zrelo za to

 

Mitch kaže...
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Pa takvo izdanje postoji već ohoho...samo moraš bit pretplatnik.

i 2 mjeseca biti u zakašnjenju

 

nlo93 kaže...

tabeta?

 

drago drago,prepravljaj ovo hitno ;)

ali nije Petric autor?

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=8DyziWtkfBw&feature=relmfu
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2011 19:02 (KIKI3ooo).
14 godina
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Miro kaže...

Pretplati se na Bug, pa ćeš dobiti pristup i digitalnoj arhivi: http://www.bug.hr/digi/upute/

 

Tražiš čitanje i na tabletu, ali ga još ni nemaš? {#} No, svejedno si u pravu - trebali bi i to ponuditi svojim čitateljima. Radi se na tome, ali to nije ni jednostavno, ni jeftino. Ali - nadam se da će uskoro biti realizirano!

 

 

Pretplaćen sam i imam pristup STARIM brojevima, ali ne i AKTUALNOM broju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Miro kaže...
fear_0123 kaže...
kinsif kaže...

eto jos jedne potvrde da je zrelo razmisljati o BUGu u digitalnom, tablet, izdanju! 

Slažem se, neki dan sam dobio username i password za čitanje online dnevnog izdanja jutarnjeg (pretplatnik sam). Neznam zašto to već nema za ljude koji su pretplaćeni na bug.

 

Druga stvar je što nemam tablet (ali bit će sigurno u skorijoj budućnosti), a mobitel je premali za čitati takvo nešto.. ali da su neke dnevne novine ispred IT časopisa.. ja bih se zapitao :P

Pretplati se na Bug, pa ćeš dobiti pristup i digitalnoj arhivi: http://www.bug.hr/digi/upute/

 

Tražiš čitanje i na tabletu, ali ga još ni nemaš? {#} No, svejedno si u pravu - trebali bi i to ponuditi svojim čitateljima. Radi se na tome, ali to nije ni jednostavno, ni jeftino. Ali - nadam se da će uskoro biti realizirano!

 

 

Miro, napravite ga slično kao T3 za iPad. Nadam se da si probao. Uzmite vremena koliko vam treba samo da bude kvalitetno.

16 godina
neaktivan
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

aj bug slozite neki app da mogu napokon bebe provozat na zute stranice. Ne citam tabloide inace sa pravom opremom :D

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
30.000 tabeta u Hrvatskoj?

digitalna arhiva je ok, ali mislim da nije poanta u "portanju" papira na ekran tableta! pogotovo ne kad je IT casopis u pitanju!

pretpostavljam da nije jeftino, nije lako za realizirati, upitni je i povrat investicije jer kultura kupovanja bilo cega digitalnog kod nas je minimalna, ali ocekivanja su takva da najveci IT casopis na ovim prostorima ima svoju tablet inacicu... ne moze se od toga pobijeci! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 30.000 tabeta u Hrvatskoj?
Ne vidim neku potrebu za LTE mrežom, jer za surfanje i ostalo što se radi na mobilnim uređajima dovoljna je i sadašnja infrastruktura tamo gdje je kvalitetna. Trebalo bi prvo riješiti otoke gdje su brzine na razini modemskih.
Najveći problem je što velik broj web stranica nije prilagođen mobilnim uređajima. Pri tome ne mislim na mobilnu verziju, nego na ispravan prikaz pune verzije.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice