4 jezgre za Optimus 4X HD

poruka: 37
|
čitano: 4.929
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "4 jezgre za Optimus 4X HD".
13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Impresivne karakteristike,pogotovo kapacitet baterije... Čekamo MWC slijedeći tjedan i odgovore ostalih igrača (Samsung,HTC,Sony) al izgleda da ćemo ove godine stvarno imati super zaokružene high end modele....

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Je impresivan kapacitet baterije, ali s tim hardverom će vjerojaton trebat i jača ;)

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Sve su to probni baloni. Međutim slaba je reakcija na te balončeke, čeka se smjer koji će odrediti kralj.

 
2 21 hvala 0
16 godina
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
zatojeto kaže...

Sve su to probni baloni. Međutim slaba je reakcija na te balončeke, čeka se smjer koji će odrediti kralj.

Bhumibol Adulyadej se u principu ne miješa, njemu je sve svejedno. Ili si možda mislio na nekog drugog kralja (onaj pod rednim brojem 11 se ne računa, taj ti je žensko, a Elvis je možda ipak stvarno mrtav)?

Gledam te!
13 godina
protjeran
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
Veliki Brat kaže...
zatojeto kaže...

Sve su to probni baloni. Međutim slaba je reakcija na te balončeke, čeka se smjer koji će odrediti kralj.

Bhumibol Adulyadej se u principu ne miješa, njemu je sve svejedno. Ili si možda mislio na nekog drugog kralja (onaj pod rednim brojem 11 se ne računa, taj ti je žensko, a Elvis je možda ipak stvarno mrtav)?

  Optimus sigurno nije, jedva par komentara na forumu kao i za ostale koji prate i kopiraju kralja. Kada ugledaš parsto komentara na ovom forumu i hrpe tekstova po novinama i sredstvima javnog informiranja, pročitaj o kome pišu i znati ćeš tko je kralj!

16 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Kak cool, sad imamo i zagonetke na forumu XD

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Vidim da uz par starosjedilaca imamo još jednog applovog fanboya koji se trudi kao marljiva pčelica skakati od teme do teme koje NEMAJU veze sa applom,i kako se lijepo trudi momčić zakuhati sto puta prožvakanu i ispljunutu teoriju kako tamo negdje postoji neki Kralj....

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
9 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
u vrazju mater pa ovo je mocno
za samo 600Hz je sporiji od mog kompa D!
boxxy (^_^)v
12 godina
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Ima li bas sve sto danasnji mobiteli mogu imati?

Ne vidim da se spominje utor za kartice i NFC?

I 3D kameru recimo :)

 

Sto se tice velicine, ovo mi vec izgleda preveliko. Mislim da ce u ruci ipak 4,3 mobiteli bolje pasati.

 

A i dizajn! Kako je to vec dosadno! Tanki kvadar s tu i tamo kojim zaobljenjem.

Jedini kojeg se sjecam u zadnjjih 1-2 godine da je nesto drugacije napravio je bio Sony Ericsson s Xperia ARC-om.

 

Kakav je LG sto se tice kvalitete izrade i kasnije podrske?

Nekad davno kad sam ih gledao su bili prilicno losi u tim podrucjima.

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
zatojeto kaže...

Sve su to probni baloni. Međutim slaba je reakcija na te balončeke, čeka se smjer koji će odrediti kralj.

A, pa ne mora im HTC sve odredjivati, nek nesto odluce sami.

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
12 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
CyberDemonVZ kaže...

Ima li bas sve sto danasnji mobiteli mogu imati?

Ne vidim da se spominje utor za kartice i NFC?

I 3D kameru recimo :)

 

Pa još nije ni službeno najavljen, zar ne? Nigdje ne piše niti da nema... Treba sačekati službenu najavu. A 3D kamera je po meni glupost, a ako je baš želiš, imaš drugi model s 3D kamerom.

 

Meni vrlo zanimljiv mobitel, stvarno zvjerčica... nadam se da će imati miroSD utor (a vjerujem da će imati pošto ima "samo" 16gb onboard memorije, no i Google Nexus ima samo 16gb, pa nema...). Za HTC se priča da neće imati microSD utor (no i tu treba pričekati službenu najavu).

 

I HTC i LG će imati Tegru3 i slične (iste) specifikacije glede rama i fotića i sl. Razlika je imati/nemati SD utor, ekran LG-ev IPS je navodno impresivan u rangu superamoleda Samsungovog... dok se za HTC govorka da bi trebao imati S-LCD, a svi znamo da do sada nisu bili baš impresivni.

 

Bit će zanimljivo idućih par dana.

 

BTW. i Huawei ima neki quad u rukavu, ne treba ni njih odmah otpisati...

13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

LoL, na ovom moš vrtit BF3 na low XD FTW!!!!

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
xyan kaže...

LoL, na ovom moš vrtit BF3 na low XD FTW!!!!

 

Had a dream I was king, I woke up still king
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2012 16:17 (Indestructible).
12 godina
protjeran
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
IvoZetich kaže...
u vrazju mater pa ovo je mocno
za samo 600Hz je sporiji od mog kompa D!

Ne možeš uspoređivat to dvoje, procesor u kompu ti je ipak vjerojatno jači, i s manjim brojem jezgri

13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Inace nema niti jednog ekrana koji se moze usporediti sa SuperAMOLED+ tako da,ovaj IPS je dosta dobar,ali jos uvijek je razlika ogromna.

 

Inace odlican mobitel,ali mislim nekako da ce sve to pored SGS3 biti ne konkurentno.

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Bravo LG, uvijek sam tvrdio da ste odlična firma!!! Karakteristike mobitela su zaista impresivne, vidjet ćemo šta će reći testovi... Nego nije mi jasna opsesija glavnih proizvođača smartphone mobitela, zašto moraju biti tako tanki, kao da se natječu čiji će biti tanji ! Ja bi radje da je deblji al da recimo ima jaču bateriju, bolju kameru itd.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
IvoZetich kaže...
u vrazju mater pa ovo je mocno
za samo 600Hz je sporiji od mog kompa D!

  Misliš za samo 600 milijuna Hz

Koma
15 godina
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
BMK kaže...

Inace nema niti jednog ekrana koji se moze usporediti sa SuperAMOLED+ tako da,ovaj IPS je dosta dobar,ali jos uvijek je razlika ogromna.

 

Inace odlican mobitel,ali mislim nekako da ce sve to pored SGS3 biti ne konkurentno.

Taj IPS ima puno realniju sliku od super amoleda+.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
BMK kaže...

Inace nema niti jednog ekrana koji se moze usporediti sa SuperAMOLED+ tako da,ovaj IPS je dosta dobar,ali jos uvijek je razlika ogromna.

 

Realno, neistina... evo usporedbe Galaxy Nexusovog samoleda i LG.evog AH-IPS-a na GSM areni. Samoled je odličan i vrh, ali da je nedodirljiv... nije. Između ostaloga, slika na samoledu je dosta nerealna (boje, kontrast...) kao što je forumaš iznad (ili ispod, kako god okreneš) već istaknuo.

 

dejo6 kaže...
BMK kaže...

Inace nema niti jednog ekrana koji se moze usporediti sa SuperAMOLED+ tako da,ovaj IPS je dosta dobar,ali jos uvijek je razlika ogromna.

 

Inace odlican mobitel,ali mislim nekako da ce sve to pored SGS3 biti ne konkurentno.

Taj IPS ima puno realniju sliku od super amoleda+.

 

Ne znam, ali čini mi se da se stvorila fama oko tog samoled+, kao ništa mu nije ravno... nešto slično kao i za iPhone i sl.

13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Ocito je da mu nista nije ravno,kad ni nije.

Dakle,skoro svaki LCD pa cak i IPS izgleda u najmanju ruku isprano pokraj Super AMOLED ekrana.

Galaxy Nexus ima Pentile matricu,tj ima Super AMOLED,a ne Super AMOLED +.

 

Super AMOLED+ HD ce gazit sve pred sobom,savrsena crna,bolestan kontrast i boje kao ni na jednom mobitelu.

Mozes SW podesit boje,ali osobno preferiram zivlje nego isprane boje.Da ne kazem da je AMOLED ekran tanji od bilo kojeg LCDa, te je sama tehnologija iza toga daleko superijornija od bilo kojeg LCDa.
Da ne kazem kako trosi manje energije nego bilo koj LCD. 
Takoder je puno bolji u uvjetima gdje ima puno svjetlosti ili vani,na suncu. 

 

Naprosto ni po cemu LCD nije bolji od AMOLEDa,niti vidim kako bi ikako mogao biti.

 

Bas me zanima kakav ce biti HD display,da li ces jos povecati svjetlinu,optimizirati boje,itd.

 

Nisam fanboy nicega,ali Amoled ekrani su cudo,u najmanju ruku. 

Moj PC  
4 7 hvala 0
14 godina
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Je samo ima jednu manu da daje i bolju sliku nego što je ona kada pogledaš oko sebe u realnost jel?

bug caruje, um klade valja
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD

Sve je to divno i krasno, ali koja je svrha mobitela koji je veći od kućnog telefona? Ovoj desno jadnoj samo što ne ispadne.

15 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
Pluton kaže...

Karakteristike mobitela su zaista impresivne, vidjet ćemo šta će reći testovi...

  Ti nisi bio dugo na forumu?

 

Ovdje se ne cijene testovi (benchmarkovi). Važno je da ima x jezgara i to je sve što trebaš znati.

Kakvi testovi, kakvo šta, sve su to nevažne sitnice ili namještaljke u umovima naših vrlih forumaša  {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
A s druge strane svi profesionalni monitori u grafickoj industriji imaju neku od podvrsta IPS-a. Tamo je bitan vjerni prikaz boja.
The owls are not what they seem.
12 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
Random. kaže...
Pluton kaže...

Karakteristike mobitela su zaista impresivne, vidjet ćemo šta će reći testovi...

  Ti nisi bio dugo na forumu?

 

Ovdje se ne cijene testovi (benchmarkovi). Važno je da ima x jezgara i to je sve što trebaš znati.

Kakvi testovi, kakvo šta, sve su to nevažne sitnice ili namještaljke u umovima naših vrlih forumaša {#}

 

Pa prvi benchmark testovi ovog LG-a su brisali pod s Googleovim Nexsusom...

 

A nije ni u tim benchmakovima sve... :D

13 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

Pa Nexus ima zapravo poprilicno slabe specifikacije,slabiji je od SGS2 a ima puno vecu rezoluciju tako da,nista cudno.

 

Nexus je ionako prijelazan model i po meni,nista specijalno.

 

Nadam se da ce Optimus 4X barem bit pristupacan sto se cijene tice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
xyan kaže...

LoL, na ovom moš vrtit BF3 na low XD FTW!!!!

A TEK GTA3?

13 godina
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD

nakon optimusa 2X brojevi me više ne impresioniraju. Brat bratu "skromni" arc s 1GhZ snapdragonom i adrenom 205 po stvarnim performansama tuce 2X bas u svemu, u svakodnevnoj uporabi. Naravno, ne znam koliko je ekipa s xda postigla, govorim o out of a box aparatu.

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 4 jezgre za Optimus 4X HD
KKristijan kaže...

nakon optimusa 2X brojevi me više ne impresioniraju. Brat bratu "skromni" arc s 1GhZ snapdragonom i adrenom 205 po stvarnim performansama tuce 2X bas u svemu, u svakodnevnoj uporabi. Naravno, ne znam koliko je ekipa s xda postigla, govorim o out of a box aparatu.

LG je smeće po softveru, tako da ništa ne možeš specijalno očekivat dok ga ne srede. Po softveru je tu uz AOSP jedino Samsung, iako bi rekao i da ovi novi Huawei modeli nisu loši sa stock softverom. To je naravno za brzinu, te se kao takvo ne može poreć. Izgled i funkcije su pak subjektivne, a meni su tu najdraži Sense, te TouchWiz zbog programa, izgled mi nije baš naj, ali neki GO+ ili Launcher Pro to riješe. Sense je nažalost zagušen dok ga na XDA ne isprave, i masu troši bateriju, ali sa time se da živit, duže od dana mi ne treba. Iako bi bilo vrijeme da to srede malo. Sa SGSII mi je vrh 2 dana mog korištenja, dok sam na N5800XM svojim korištenjem izvlačio i po 5 dana. Naravno ta 2 uređaja se ne mogu usporedit, al ipak... 5 dana hard usagea je sasvim respektabilna stavka.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
4 jezgre za Optimus 4X HD
Glupost da je Arc bolji/brzi od O2x. stvar je u tome da je on dolazio sa froyom, a froyo (pa ni GB kasnije) nije vukao neku veliku korist od dvojezgrenog procesora. A i istin je da je lg-ev stock launcher smece, a za to postoje alternative.

Benchmarkovi i zahtjevnije igre sigurno pokazuju nadmoc dual corea naspram single... i snimanje HD videa.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice