ADM preselio u Novi Zagreb

poruka: 34
|
čitano: 6.848
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADM preselio u Novi Zagreb".
12 godina
neaktivan
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

odvikao sam se kupovine u doticnom ducanu nakon nekoliko neugodnosti izazvanih njihovom odnosu prema kupcu i povratku robe na servis. hvala ali nebu islo vise.

xfact
Moj PC  
23 3 hvala 1
15 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

ja s njima imam puno iskustava (ni jedno servisno, doduše, jer se niš nije pokvarilo) kao packu i sva su redom pozitivna. očekival sam da buju došli sim na zapad no i ovo je bolje od jordanovca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Ajar kaže...

ja s njima imam puno iskustava (ni jedno servisno, doduše, jer se niš nije pokvarilo) kao packu i sva su redom pozitivna. očekival sam da buju došli sim na zapad no i ovo je bolje od jordanovca. 

 kako mozes procjeniti jel neki ducan super ili ne ako nista nisi potrazivao od njih?

Bili su super sto si tamo potrosio 10k kuna? Tko ne bi bio... Budem te pitao kada ces vracat na servis.. Nadam se nikada ali uzas su..

8 godina
protjeran
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb

Nedao bog da vise ista kupim od njih.

14 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Ovo je puno bolja lokacija, na Jordanovcu je katastrofa s parkingom a i prometno je nedostupnije. Ja sam kupio komponenti kod njih u 10 i više godina od cca 50.000kn. U tom vremenu sam imao 2 diska i jedno napajanje za reklamaciju, nikakvih problema, uvijek sam dobio zamjenu i to bolju od orginala. Tak da su moja iskustva skroz pozitivna.

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
toxic kaže...
Ajar kaže...

ja s njima imam puno iskustava (ni jedno servisno, doduše, jer se niš nije pokvarilo) kao packu i sva su redom pozitivna. očekival sam da buju došli sim na zapad no i ovo je bolje od jordanovca. 

 kako mozes procjeniti jel neki ducan super ili ne ako nista nisi potrazivao od njih?

Bili su super sto si tamo potrosio 10k kuna? Tko ne bi bio... Budem te pitao kada ces vracat na servis.. Nadam se nikada ali uzas su..

kupujem tamo vec 5 godina, vracao na servis jako puno stvari, sve uvijek bilo uredno, jako pristojni, i nekoliko puta mi nisu naplatiti servis jer nista nije bilo stvarno pokvareno iako su mogli (pise u cijeniku da se lazne reklamacije naplacuju tipa 100kn)
zao mi je sto su otisli sa istoka grada, bili su mi i blizu, jeftini i uvijek znali i savjetom pomoci ako je trebalo nesto..
sretno im na novoj lokaciji 

9 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Ja sam kod njih bio 4-5,ostavio oko 3000kunica i nisu bas bili nesto ljubazni,imao sam osjecaj kao da zela da sto prije odem vam.(a nisma ih ni talcio😂)
iako su za 10puta ljubazniji od onih balkanaca u protisu
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Uz futuru i protis,adm mi je najvise u sjecanju ostao. Imao sam i servis i dosta kupovine tamo. Sve je super proslo. 

Samo vise tamo ne kupujem jer mi je predaleko. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Ja sam od njih digao ruke i za mene više ne postoje. Prebacio sam fokus na Links (imam ga u Šibeniku i na Futuru it

MISCREATED
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Prvi put cujem za izraz "lazna reklamacija".

 

Kupcu ne radi i on reklamira, na trgovini i servisu je da otkloni kvar i objasni kupcu di je zapelo. 

 

 

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
6 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Kunem vam se životom pročitao sam AMD preselio u Novi Zagreb i pomislio da je od sad Rambox glavni AMD-ov čovjek za ovaj dio europe hahaha

Protrnio sam bgmi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 20:03 (honor8).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
natal kaže...

Prvi put cujem za izraz "lazna reklamacija".

 

Kupcu ne radi i on reklamira, na trgovini i servisu je da otkloni kvar i objasni kupcu di je zapelo. 

 

 

 Sad cu ti nabrzinu preko moba objasnit sto to znaci. To znaci da AMD izbaci R7 seriju grafickih na kojima se zna dogoditi black screen izazvan nicem i moras restartat PC, dakle sav ne spremljeni rad ide u vodu. Yebao sam se sa ADMom 2 puta radi tog problema i zvao ovlasteni servis, opisivao problem, slao linkove sa drugih foruma da su i drugi imali te probleme te jedva dobio zamjenu..jedva... jos su me odbili kao popravili su pa na kraju nista... I onda oni takve probleme ne zele proguglati nego misle da korisnik halucinira i hoce zamjeniti za novu grafu...

Ima xy primjera ali evo to je bio moj....kud sam dolazio javnim prijevozom sa kraja zapada ZGa i isao se natezat sa njima a sve sam lijepo napravio..svu dokumentaciju da im lakse bude i onda ja budala a oni pametni... dovoljno je proguglati problem da vidis dali si jedini ili ne i prica zavrsena...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Tamo sam kupio monitor. Nešto me zezao zvuk unutar jamstvenog roka, bez puno pitanja promijenili mu matičnu ploču i sve 5.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

meni je to predaleko, pa ću se orjentirati na online narudžbe u webshopu koji mi više odgovara.
dućan s fizičkom ponudom tog tipa za razgledavanje bi po mojem skromnom mišljenju trebao biti negdje blizu centra grada, a skladišta za online narudžbe i servis slobodno mogu trpati pored kakve magistrale. Mislim da je prošlo doba kad se isplatilo trošiti novac na poslovne prodajne prostore za te stvari. Ali njihov novac i strategija, pa neka ih.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 20:13 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Ima nekih cari odlazitu u trgovinu
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
9 godina
neaktivan
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
overhaul kaže...

meni je to predaleko, pa ću se orjentirati na online narudžbe u webshopu koji mi više odgovara.
dućan s fizičkom ponudom tog tipa za razgledavanje bi po mojem skromnom mišljenju trebao biti negdje blizu centra grada, a skladišta za online narudžbe i servis slobodno mogu trpati pored kakve magistrale. Mislim da je prošlo doba kad se isplatilo trošiti novac na poslovne prodajne prostore za te stvari. Ali njihov novac i strategija, pa neka ih.

 Vise volim doci u ducan i da imaju tamo nego narucivati.  

U centro ne vjerujem vise da cu ista kupovati,sedam puta sam otisao tamo i nije bilo ali uvijek ima nesto skuplje. Zbog tog iskustva sam futuru dodao na skype i pitao jel imaju,jel moram rezervirati itd. Vjerojatno su mislili da sam debil. 

14 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Najbolja stvar kod dućana je što neke stvari mogu isprobati.

Nakon toga otići doma i naručiti jeftinije..

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Davnih dana sam nes sitno kupovao kod njih, sve 5

A sad su mi prakticki u kvartu, nemrem bit nezadovoljan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Fake_Alert kaže...
natal kaže...

Prvi put cujem za izraz "lazna reklamacija".

 

Kupcu ne radi i on reklamira, na trgovini i servisu je da otkloni kvar i objasni kupcu di je zapelo. 

 

 

 Sad cu ti nabrzinu preko moba objasnit sto to znaci. To znaci da AMD izbaci R7 seriju grafickih na kojima se zna dogoditi black screen izazvan nicem i moras restartat PC, dakle sav ne spremljeni rad ide u vodu. Yebao sam se sa ADMom 2 puta radi tog problema i zvao ovlasteni servis, opisivao problem, slao linkove sa drugih foruma da su i drugi imali te probleme te jedva dobio zamjenu..jedva... jos su me odbili kao popravili su pa na kraju nista... I onda oni takve probleme ne zele proguglati nego misle da korisnik halucinira i hoce zamjeniti za novu grafu...

Ima xy primjera ali evo to je bio moj....kud sam dolazio javnim prijevozom sa kraja zapada ZGa i isao se natezat sa njima a sve sam lijepo napravio..svu dokumentaciju da im lakse bude i onda ja budala a oni pametni... dovoljno je proguglati problem da vidis dali si jedini ili ne i prica zavrsena...

 I kakve veze ima ADM sa tim ako ti ovlasteni servis ne zeli zamjeniti graficku?

Ljudi cesto u isti kos stavljaju trgovca i ovlasteni servis od proizvodaca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 20:37 (evincar).
14 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
evincar kaže...
Fake_Alert kaže...
natal kaže...

Prvi put cujem za izraz "lazna reklamacija".

 

Kupcu ne radi i on reklamira, na trgovini i servisu je da otkloni kvar i objasni kupcu di je zapelo. 

 

 

 Sad cu ti nabrzinu preko moba objasnit sto to znaci. To znaci da AMD izbaci R7 seriju grafickih na kojima se zna dogoditi black screen izazvan nicem i moras restartat PC, dakle sav ne spremljeni rad ide u vodu. Yebao sam se sa ADMom 2 puta radi tog problema i zvao ovlasteni servis, opisivao problem, slao linkove sa drugih foruma da su i drugi imali te probleme te jedva dobio zamjenu..jedva... jos su me odbili kao popravili su pa na kraju nista... I onda oni takve probleme ne zele proguglati nego misle da korisnik halucinira i hoce zamjeniti za novu grafu...

Ima xy primjera ali evo to je bio moj....kud sam dolazio javnim prijevozom sa kraja zapada ZGa i isao se natezat sa njima a sve sam lijepo napravio..svu dokumentaciju da im lakse bude i onda ja budala a oni pametni... dovoljno je proguglati problem da vidis dali si jedini ili ne i prica zavrsena...

 I kakve veze ima ADM sa tim ako ti ovlasteni servis ne zeli zamjeniti graficku?

Ljudi cesto u isti kos stavljaju trgovca i ovlasteni servis od proizvodaca.

 Jer su prvo duzni oni sami ADM testirati graficku jer kada salju ovlastenom, ovlasteni im naplati ako je "lazna reklamacija".

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
online
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Fake_Alert kaže...
evincar kaže...
Fake_Alert kaže...
natal kaže...

Prvi put cujem za izraz "lazna reklamacija".

 

Kupcu ne radi i on reklamira, na trgovini i servisu je da otkloni kvar i objasni kupcu di je zapelo. 

 

 

 Sad cu ti nabrzinu preko moba objasnit sto to znaci. To znaci da AMD izbaci R7 seriju grafickih na kojima se zna dogoditi black screen izazvan nicem i moras restartat PC, dakle sav ne spremljeni rad ide u vodu. Yebao sam se sa ADMom 2 puta radi tog problema i zvao ovlasteni servis, opisivao problem, slao linkove sa drugih foruma da su i drugi imali te probleme te jedva dobio zamjenu..jedva... jos su me odbili kao popravili su pa na kraju nista... I onda oni takve probleme ne zele proguglati nego misle da korisnik halucinira i hoce zamjeniti za novu grafu...

Ima xy primjera ali evo to je bio moj....kud sam dolazio javnim prijevozom sa kraja zapada ZGa i isao se natezat sa njima a sve sam lijepo napravio..svu dokumentaciju da im lakse bude i onda ja budala a oni pametni... dovoljno je proguglati problem da vidis dali si jedini ili ne i prica zavrsena...

 I kakve veze ima ADM sa tim ako ti ovlasteni servis ne zeli zamjeniti graficku?

Ljudi cesto u isti kos stavljaju trgovca i ovlasteni servis od proizvodaca.

 Jer su prvo duzni oni sami ADM testirati graficku jer kada salju ovlastenom, ovlasteni im naplati ako je "lazna reklamacija".

 Da citiram prodavača iz jednog drugog isto poznatog inf. dućana: "mi radimo s vrlo malom maržom i ja na taj monitor koji si kupio dobijem 20ak kn. Zar misliš da se meni isplati ići gubiti vrijeme na testiranje za 20kn? Ako radi - radi, ako ne, šaljem na servis i bok"

14 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Ja sam jednom prek njuske kupio grafu. Grafa se pokvarila unutar roka. Odem do njih i nisu mi priznali garanciju jer su znali(ne sjecam se tocno kak) da ju ja nisam kupio. Reklu su mi da za ostvarivanje garancije trebam napravit nekakav ugovor sa prodavateljem. Kasnije su me uputili na dobavljaća ili na ovlasteni servis ( ne znam) i oni su sve rjesili. Sad kaj me zajebavaju za grafu, ako ima granciju trebaju ju popravit bez obzira na vlasnika i ako oni nisu servis kaj me uopće zajebavaju.
Life is great
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Koliko puta nisam kupio u ADM-u samo zato jer su bili u na na totalno sugavoj lokaciji, pa sam kupio po vecoj cijeni ili u Linksu ili u hgspotu. Sada su mi u kvartu. 😀 Btw, kupovao sam do sad kod njih 6 puta, uvijek preko webshopa. Nikad problema, samo bi robu isao podici pred zatvaranje kad u gradu olabavi promet. Samo se nadam da nece pocet prodavati pegle, vesmasine i ostala sranja kao sto radi links, a prije njega hgspot.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
bruno03 kaže...
Ja sam jednom prek njuske kupio grafu. Grafa se pokvarila unutar roka. Odem do njih i nisu mi priznali garanciju jer su znali(ne sjecam se tocno kak) da ju ja nisam kupio. Reklu su mi da za ostvarivanje garancije trebam napravit nekakav ugovor sa prodavateljem. Kasnije su me uputili na dobavljaća ili na ovlasteni servis ( ne znam) i oni su sve rjesili. Sad kaj me zajebavaju za grafu, ako ima granciju trebaju ju popravit bez obzira na vlasnika i ako oni nisu servis kaj me uopće zajebavaju.

 to je poznati sistem u HR... ako si imao racun, po zakonu su ti morali rijesit garanciju..... ako sini morao si gpu registrirat na stranicama proizvodaca i to rijesit sa njima.

Alienware m17x R4
11 godina
neaktivan
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

Ok su. 3 povrata do sada, sve ispoštovano - zamjena nov uređaj. Nisu jeftini, tražio neke popuste za izložbene primjerke uređaja jer dosta trošimo, nema šanse. Novu grafičku poslali korišteni primjerak - sve radi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
bruno03 kaže...
Ja sam jednom prek njuske kupio grafu. Grafa se pokvarila unutar roka. Odem do njih i nisu mi priznali garanciju jer su znali(ne sjecam se tocno kak) da ju ja nisam kupio. Reklu su mi da za ostvarivanje garancije trebam napravit nekakav ugovor sa prodavateljem. Kasnije su me uputili na dobavljaća ili na ovlasteni servis ( ne znam) i oni su sve rjesili. Sad kaj me zajebavaju za grafu, ako ima granciju trebaju ju popravit bez obzira na vlasnika i ako oni nisu servis kaj me uopće zajebavaju.

 Vidi što su meni odgovorili u prethodnoj temi:

 

 Garancija na karticu je 2 godine, te nije istina da nemožete reklamirati nešto ako je račun na tuđe ime, reklamirati možete uz vaš račun, samo će te priložiti svoje podatke pri predaji uređaja na reklamaciju.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=50&jumpto=4946359&sort=asc&view=flat

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

sa njihovim servisom nisam imao iskustva jer se nista nije pokvarilo,

vise puta sam kupovao kod njih i bilo je sve ok do zadnji put kad su me fino prosetali

i tu je bio kraj priče

 

na webu piše raspoloživo, posaljem im mail da mi provjere što me zanima i potvrde mi da imaju na lageru

(dakle ne vjerujem njihovom webu) jer nisam htio bezveze ići tamo iz drugog grada ako nema i naravno dođem tamo

i nema, nema toga već dugo, nema toga uopće u Hrvatskoj, prave se grbavi, pitam zašto su mi onda odgovorili da ima kad nema,

nikakvu ispriku nisam dobio nego mi jos frajer pokuša uvalit slično samo duplo skuplje...

 

a i da su najjeftiniji nisu, long live nabava.net

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Dućan skučen,stara lokacija nedostupna (moje mišljenje),
zadovoljavajuće osoblje,cijene relativno ok,dok sa servisom nemam iskustva.

Za preseljenje 👍..
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
ADM preselio u Novi Zagreb

svaka trgovina biti će vam odlična ako samo kupujete. tko normalan ne bi bio uslužan i ljubazan ako im keširate par somova?

reklamacije i servisi su stvari kojima se raspoznaje kvaliteta i uslužnost.

po tom pitanju u hrv ne postoji ni jedan trgovina tipa alza ili amazon. tamo je jednostavno drugi način ophođenja sa kupcima. dijelom možda jer ljudi ne kolju grafu oc-om pred kraj garancije kako bi dobili novu, a toga sam se nagledao i naslušao dok sam radio u lg-u.

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM preselio u Novi Zagreb
Glavno da ima parkinga jer natezanje sa građevinom u onoj maloj uličici je bilo za popizdit. Pogotovo kad na netu pose da ima, a kad dođeš - šipak.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice