AI2FUTURE – konferencija o umjetnoj inteligenciji

poruka: 2
|
čitano: 519
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AI2FUTURE – konferencija o umjetnoj inteligenciji ".
8 godina
offline
AI2FUTURE – konferencija o umjetnoj inteligenciji
Ko sto sam vec napisao ovdje: ne bojim se umjetne inteligencije nego ljudske neinteligencije.
Nece nam nauditi strojevi nego ljudi. AI je super, ali jos mora odrasti :)
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
AI2FUTURE – konferencija o umjetnoj inteligenciji

Ovaki događaji su pravi odgovor na medijska hiteriziranja neupućenih ljudi u pravu bit stvari. Napasti će nas roboti, ovo, ono, simte-tame, te slične spike koji pričaju popovi i katastrofičari teorija urota, te ostali glupi i priglupi fanatici.

 

Stoga, pratim samo provjerene medije, te ne pristupama AI kao nečemu što je samo po sebi loše, nego upravo suportno čovjek se treba otvoriti prema nečemu novome, jer su uvijek ponavlja ista priča. Naime, čovjek se boji onoga što ne poznaje. To može biti O.K. samo u početku. Dok se ne damo truda da naučimo nove stvari. Međutim, ako ostanemo po strani, te dopustimo naš mozak, odnosno zdravi razum na pašu, onda postajemo žrtve raznoraznih tipova koji vrte u mutnome.

 

Takvi mutikaše, vole na primjer reći: "Gledajte, ljudi u nebo, truju na iz zraka.....", Jep, da you have right, rista.....Uglavnom, pravi odgovor takvoj ekipi je; "Ajde, džada!"

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice