Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg putni

poruka: 6
|
čitano: 1.499
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg putni".
12 godina
offline
Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg putni

Ceka se Edge verzija... 

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg p
Na njihovu žalost A380 se pokazao tako dobar da niti jedna kompanija koja ih koristi ne namjerava kupiti nove.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg p
jozef kaže...
Na njihovu žalost A380 se pokazao tako dobar da niti jedna kompanija koja ih koristi ne namjerava kupiti nove.

Imaju oni u backlogu dovoljno toga, za razliku od npr. Boeinga.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg p
jozef kaže...
Na njihovu žalost A380 se pokazao tako dobar da niti jedna kompanija koja ih koristi ne namjerava kupiti nove.

 Razlog?

14 godina
offline
Re: Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg p
Old Iggy kaže...

Imaju oni u backlogu dovoljno toga, za razliku od npr. Boeinga.

Ne brinem ja za njih. Za sad imaju za tri godine uz moguća odustajanja nije baš puno. Sve su to stare narudžbe iz prvog batcha. Mislim da niti oni neće baš profitirati, ali imaju hrpu drugih modela koji idu kao ludi.
Boeing se na 747 odavno pokrio, 747-8 nije udoban kao što je trebao biti. Previše je to bilo za očekivati od stare kante.

Dino89 kaže..

 Razlog?

 Koliko sam shvatio predviđeni vijek im je dosta kratak, vjerojatno je zbog veličine stres na trup jako velik, zbog toga bi na kraju moglo ispasti da su aviokompanije na tom tipu zrakoplova ostvarile samo gubitke. Koliko znam nitko ne koristi maksimalne setupe, možda je razlog što je teže ostvariti potražnju za uslugom kakvu su planirali, a možda je nešto drugo. Uglavnom, zato je upitno i ima li koristi od izmjena za povećanje kapaciteta.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Airbus predstavio osvježenu verziju najvećeg p

Moguče, da je servis jako skup. Konkurencija je velika i štedi se na svemu. Ovako veliki i teški avioni mogu biti jako problematični.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice