Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

poruka: 14
|
čitano: 2.111
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike".
11 godina
offline
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

sto to definira mobitel za mladje osobe?slab hardver?

 
5 0 hvala 3
16 godina
online
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

to je oduvijekk bilo gllupo nepisano pravilo 

 

trazim za klince nes ,

a kaj to 

ma nes slabo nintendo wii lol

 

ili ej nabavio sam klincu komp

ma da a koji

ma nis jako neki star 10god+

on je jos mali 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

ovo je prije mob za gerijatriju nego za klince. danas i vrticki klinci kuze kad im zavaljas staru kramu koja se vuce, gdje onda nece skolarci...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
Sto je vise moguce dobiti za sto manju cijenu. Eto to.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
flash6 kaže...

ovo je prije mob za gerijatriju nego za klince. danas i vrticki klinci kuze kad im zavaljas staru kramu koja se vuce, gdje onda nece skolarci...

 Klinci se trebaju naučiti strpljenju. Kad odrastu, vrlo će im jednostavno biti prijeći sa sporijeg hardvera na onaj moćniji i brži. Dotad mogu biti sretni što uopće imaju smartfon.

vocap, bičz?
14 godina
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
Arendelle kaže...
flash6 kaže...

ovo je prije mob za gerijatriju nego za klince. danas i vrticki klinci kuze kad im zavaljas staru kramu koja se vuce, gdje onda nece skolarci...

 Klinci se trebaju naučiti strpljenju. Kad odrastu, vrlo će im jednostavno biti prijeći sa sporijeg hardvera na onaj moćniji i brži. Dotad mogu biti sretni što uopće imaju smartfon.

 oprosti na indiskreciji, no siguran sam da nemas djecu?

9 godina
protjeran
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
flash6 kaže...
Arendelle kaže...
flash6 kaže...

ovo je prije mob za gerijatriju nego za klince. danas i vrticki klinci kuze kad im zavaljas staru kramu koja se vuce, gdje onda nece skolarci...

 Klinci se trebaju naučiti strpljenju. Kad odrastu, vrlo će im jednostavno biti prijeći sa sporijeg hardvera na onaj moćniji i brži. Dotad mogu biti sretni što uopće imaju smartfon.

 oprosti na indiskreciji, no siguran sam da nemas djecu?

 Nema, ali to je ne sprijecava da soli pamet.

12 godina
offline
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

1GB RAM-a?

Da mi mali mater psuje poslije 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

To za školarce? Pa kad klinci navaljaju gore sve fejsbuke, pričurine, instagrame, farmville i ostala čudesa RAM će stenjat ko tenisačice nakon 2 sata igre.

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
ddarknessfairyy kaže...

To za školarce? Pa kad klinci navaljaju gore sve fejsbuke, pričurine, instagrame, farmville i ostala čudesa RAM će stenjat ko tenisačice nakon 2 sata igre.

Pa u tome je bit i zato je to mobitel za djecu i mlade...  Kad počne štekati nakon što instaliraju sva ta čudesa polako će prestati koristiti jednu po jednu suvišnu aplikaciju i početi pratiti što profesori pričaju na satu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 19:34 (Mirko935).
10 godina
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
Mirko935 kaže...

Pa u tome je bit i zato je to mobitel za djecu i mlade...  Kad počne štekati nakon što instaliraju sva ta čudesa polako će prestati koristiti jednu po jednu suvišnu aplikaciju i početi pratiti što profesori pričaju na satu.

Prije će starcima pit živce svaki dan da im treba bolji mobitel.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
ddarknessfairyy kaže...
Mirko935 kaže...

Pa u tome je bit i zato je to mobitel za djecu i mlade...  Kad počne štekati nakon što instaliraju sva ta čudesa polako će prestati koristiti jednu po jednu suvišnu aplikaciju i početi pratiti što profesori pričaju na satu.

Prije će starcima pit živce svaki dan da im treba bolji mobitel.

Vjerojatno, ali svejedno vrijedi pokušati.

14 godina
offline
Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisnike

Dok smo mi odrastali na celeronima i 128mb rama.... sada im je 1GB na mobitelu malo. 

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Alcatel A3 XL, veliki mobitel za mlađe korisni
Al je to onda bilo pri vrhu tehnologije, a sad je giga rama saka jada :) samo za messenger ti treba tolko da se ne zatvori usred pol poruke
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice