AMD priprema tri nova FX procesora

poruka: 310
|
čitano: 34.226
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD priprema tri nova FX procesora".
11 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora

Ovi benchmarkovi nemaju veze s multiplayer serverima koji imaju 100 ljudi. Neces valjda Armu 3 igrat u singleplayer.

13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Koliko teških sranja čitam u ovoj temi pa to je f....g nestvarno.

Intelova arhiktektura jest brža i korak ispred,ali da je toliko da se amd proceve smatra smećem...halo..još malo i mene budete uvjerili da mi je fx procesor namijenjen samo za pregledavanje neta dok će mi prilikom gledanja hd sadržaja štekati a za druge stvari intel rastura.That's all bullshit!!

Neki forumaši su puni sr...!

Još jednom ponavljam da bi fx 8370E mogao biti pun pogodak-jeftin,snažan i hladan.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
14 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Ha možda netko i hoće, postoji i SP kampanja zar ne?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Probaj renderati nešto sa tim dualcem i probaj sa 8350 pa onda javi.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

Ha možda netko i hoće, postoji i SP kampanja zar ne?

Da, ovi kaj su kupili AMD ce igrat singleplayer, jer u multiplayer nemaju kaj radit s 15 fpsa.

10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
ivanzu kaže...

Probaj renderati nešto sa tim dualcem i probaj sa 8350 pa onda javi.

Ma joj pusti ga, covjek ocito samo ide na forum i igra armu sa svojih 100 frendova...

16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Moguće, ne gaming se ne svodi na samo na multi arme. Kome je bitan multi od arme vjerovatno će kupiti pentiuma za 500 kn i svi zadovoljni.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Ajde molim te upali tog svog Celeroncica i odj€bi igrat ARMU... 

Moj PC  
10 1 hvala 6
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Ostali koji se vesele svim drugim naslovima guštati će u procesoru koji daje gotovo jednake performase kao i skuplji intel. Pogotovo zahtjevnim naslovima koji dolaze, naslovima koji se optimiziraju za jaguar iz konzola.

 

 

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

Ostali koji se vesele svim drugim naslovima guštati će u procesoru koji daje gotovo jednake performase kao i skuplji intel. Pogotovo zahtjevnim naslovima koji dolaze, naslovima koji se optimiziraju za jaguar iz konzola.

 

 

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

dobar zaključak{#}.

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

Ostali koji se vesele svim drugim naslovima guštati će u procesoru koji daje gotovo jednake performase kao i skuplji intel. Pogotovo zahtjevnim naslovima koji dolaze, naslovima koji se optimiziraju za jaguar iz konzola.

 

 

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

Razlika u cijeni izmedu najjaceg fx-a(9590) i najjaceg i7(4960x) nekoliko tisuca kuna,a razlika u performansama nikakva

Electronic Dance Music ♥
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 21:08 (Strumf123).
10 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
Ja jesam zakleti intelaš al uspoređivat pentiuma dual core s FX 8320 nema bas veze s mozgom
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
11 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Strumf123 kaže...

Razlika u cijeni izmedu najjaceg fx-a(9590) i najjaceg i7(4960x) nekoliko tisuca kuna,a razlika u performansama nikakva

Da, razlika u performansama između i7-4960x i FX-9590 nikakva..{#}

13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
al recimo, drugi portal ima drugačije rezultate benchmarka i tu je amd fx 83xx isti kao i i5, fx 6300 slabiji, a hexa intel daleko naprijed. koji je više mjerodavan?

http://www.tomshardware.com/reviews/watch-dogs-pc-performance,3833-8.html
Moj PC  
2 1 hvala 2
10 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Penryn kaže...
Strumf123 kaže...

Razlika u cijeni izmedu najjaceg fx-a(9590) i najjaceg i7(4960x) nekoliko tisuca kuna,a razlika u performansama nikakva

Da, razlika u performansama između i7-4960x i FX-9590 nikakva..{#}

 

Je dakako taj FX 9590 jedva parira mom 3 generacije starom i7 2600k tako da 4960x nesmis ni spomenit u istoj recenici
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
11 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

Ostali koji se vesele svim drugim naslovima guštati će u procesoru koji daje gotovo jednake performase kao i skuplji intel. Pogotovo zahtjevnim naslovima koji dolaze, naslovima koji se optimiziraju za jaguar iz konzola.

 

 

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

Kak god da si uzmes, na intelu ces imat veci izbor igra i isplati se dat malo vise para za sigurnost. Svako malo ce doc neka igra koju AMD nemoze vrtit i plakat ces se.

16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Vidim po ovoj temi tko se plaće.

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Kakvih ovdje izjava ima, šokiran sam. {#}

 

{#}{#}

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 21:26 (Valentin17).
 
9 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Strumf123 kaže...
XXX kaže...

Ostali koji se vesele svim drugim naslovima guštati će u procesoru koji daje gotovo jednake performase kao i skuplji intel. Pogotovo zahtjevnim naslovima koji dolaze, naslovima koji se optimiziraju za jaguar iz konzola.

 

 

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

Razlika u cijeni izmedu najjaceg fx-a(9590) i najjaceg i7(4960x) nekoliko tisuca kuna,a razlika u performansama nikakva

 

Možda jer je u pitanju GPU bottleneck. Jačina CPU-a se testa na low grafici a ne na ULTRA.

 

Poredit ta 2 proca je smiješno, taj intel gazi tog AMDa ali je zato i 5000 kuna skuplji.

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Penryn kaže...
Strumf123 kaže...

Razlika u cijeni izmedu najjaceg fx-a(9590) i najjaceg i7(4960x) nekoliko tisuca kuna,a razlika u performansama nikakva

Da, razlika u performansama između i7-4960x i FX-9590 nikakva..{#}


Pa neznam bas jel razlika od svega nekoliko fps-a izmedu fx-9590 i i7 4960x vrijedna nekoliko tisuca kuna

Electronic Dance Music ♥
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
pa nećeš za gaming kupiti 4690x! za gaming ne vrijedi tu razliku u novcu. takva usporedba je debilna
Moj PC  
13 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Strumf123 kaže...


Pa neznam bas jel razlika od svega nekoliko fps-a izmedu fx-9590 i i7 4960x vrijedna nekoliko tisuca kuna

Ok je ne znati. {#}

14 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Evo upravo radim  upload za jedan kratko filmic od nekih 5 min velik 500mb.Pa cu ga staviti na google drive pa ga pogledaj da i u singlplayeru mozes imati 10 fps sve na ultra u Armi 3 posto nezelim na youtube smanjiva mi kvalitetu slike.Pa me zanima isto tako kako se ponasa neki i7 uparen sa r9270x  ili taj tvoj dual core pentium.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Koristite krive igre za benchmark. U igrama gdje je procesor bitan razlika je ogromna.

 

dreadmoore kaže...

Evo upravo radim  upload za jedan kratko filmic od nekih 5 min velik 500mb.Pa cu ga staviti na google drive pa ga pogledaj da i u singlplayeru mozes imati 10 fps sve na ultra u Armi 3 posto nezelim na youtube smanjiva mi kvalitetu slike.Pa me zanima isto tako kako se ponasa neki i7 uparen sa r9270x  ili taj tvoj dual core pentium.

O cemu ti pricas majko mila? Uzmi Armu 3 i odi na multiplayer server sa 100 ljudi tipa Altif life, stavi sve na low i neces imat iznad 15 fpsa sa bilo kojim AMD procesorom. Nemam ja taj G3258, mene isto zanima kak bi se ponasao u usporedbi sa i5 2500k u Armi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 21:45 (steelman).
 
0 10 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Za watch dogs i criysis 3 procesor je debelo bitan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
steelman kaže...

Koristite krive igre za benchmark. U igrama gdje je procesor bitan razlika je ogromna.

 

dreadmoore kaže...

Evo upravo radim  upload za jedan kratko filmic od nekih 5 min velik 500mb.Pa cu ga staviti na google drive pa ga pogledaj da i u singlplayeru mozes imati 10 fps sve na ultra u Armi 3 posto nezelim na youtube smanjiva mi kvalitetu slike.Pa me zanima isto tako kako se ponasa neki i7 uparen sa r9270x  ili taj tvoj dual core pentium.

O cemu ti pricas majko mila? Uzmi Armu 3 i odi na multiplayer server sa 100 ljudi tipa Altif life, stavi sve na low i neces imat iznad 15 fpsa sa bilo kojim AMD procesorom. Nemam ja taj G3258, mene isto zanima kak bi se ponasao u usporedbi sa i5 2500k u Armi.

Jeli znaš da programer sa par linija jednostavnog koda  moze napraviti tvoj CPU da zamrzne od napora?Molim te nemoj mi nikakve ne optimizirane i lose programirane modove i igre koristiti za benchmark.Razlog je par linija lose napisanog koda može stavit i7 na koljena.

10 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

kad mister "fuckaj ga" nema nista za objavit u temi vezanoj za AMD onda znas u kakvoj su doticni banani{#}

 

p.s. ceka se 2015-16. i njihova komplet nova arhitektura koja ce zamjenit postojeci faildozer, samo poznavajuci AMD i to ce najmanje dva put odgodit... jbg lova kuje lovu a Intel zaradi kvartalno vise nego sto je AMD vidio sve skupa u zadnjih sedam godina, aka tamo jos od prvih core duo procesora.

 
3 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Statsman kaže...

kad mister "fuckaj ga" nema nista za objavit u temi vezanoj za AMD onda znas u kakvoj su doticni banani{#}

 

p.s. ceka se 2015-16. i njihova komplet nova arhitektura koja ce zamjenit postojeci faildozer, samo poznavajuci AMD i to ce najmanje dva put odgodit... jbg lova kuje lovu a Intel zaradi kvartalno vise nego sto je AMD vidio sve skupa u zadnjih sedam godina, aka tamo jos od prvih core duo procesora.

To ti mene ko potrošača tak jako brine da ne mogu spavati. Ti si dioničar?

10 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

To ti mene ko potrošača tak jako brine da ne mogu spavati. Ti si dioničar?

pa ako zelis vidjet konkurentne procesore te bitku za kupce trebalo bi te brinut, ovako Intel radi sta hoce.

16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Statsman kaže...

pa ako zelis vidjet konkurentne procesore te bitku za kupce trebalo bi te brinut, ovako Intel radi sta hoce.

Briga njega, on se s ovim FX-om namirio za sljedećih 7 godina. Jel tako XXX?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice