AMD priprema tri nova FX procesora

poruka: 310
|
čitano: 34.143
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD priprema tri nova FX procesora".
10 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora

ludnica, vec vidim navalu korisnika na tekuci dusik i 2kW napajanja{#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Statsman kaže...

ludnica, vec vidim navalu korisnika na tekuci dusik i 2kW napajanja{#}

Dolazi zima tako da ništa od toga neće trebat! AMD misli na nas s gornje polutke. {#}

Zapravo da se malo ispravim, ne misli na nas, jer će sad imat manji TDP. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 13:05 (Penryn).
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Da, ja sam izbacio peć i sve grijalice na struju, prodao i investirao u dva FX based kompa, jedan u dnevnom boravku a jedan u sobi.

Spreman sam za zimu, kažu da će biti najgora ikad kad dođe ali ja sam ju pretekao.

iclock2much
 
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
zoharbizo kaže...

Da, ja sam izbacio peć i sve grijalice na struju, prodao i investirao u dva FX based kompa, jedan u dnevnom boravku a jedan u sobi.

Spreman sam za zimu, kažu da će biti najgora ikad kad dođe ali ja sam ju pretekao.

Tako se to radi, ugodno s korisnim. {#}

13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Pa normalno, sad imam grijalicu koja je sposobna za kalkulacije.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Bitno je da ces ustediti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Naravno, sada ne plaćam grijanje.

Slično ću predložiti i susjedima.

iclock2much
 
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Statsman kaže...

ludnica, vec vidim navalu korisnika na tekuci dusik i 2kW napajanja{#}

Ma samo sam htjeo istaknut potencijal procesora, nisam odma mislio da svi ciljaju na 8ghz....

14 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Mozda se na taj nacin amd i probije uvjek kazem ima potencijala samo ga treba dobro iskoristit.

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Na ovaj način se u naprednijim zemljama griju još od Prescotta, pa vi vidite.. neću više!:D

Moj PC  
9 1 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zujko008 kaže...
Statsman kaže...

ludnica, vec vidim navalu korisnika na tekuci dusik i 2kW napajanja{#}

Ma samo sam htjeo istaknut potencijal procesora, nisam odma mislio da svi ciljaju na 8ghz....

ima enormni potencijal ovaj fx kaj se tice samog kloka megaherca, ovakav overklok s svih 8 jezgri i7 moze samo sanjati! {#}jos da prorade na arhitekturi eto slavlja za sve! 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 15:43 (Stjepanj).
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Nemam ja para za nekakav i5 ili jos bolje i7.Tako da,zato vise dajem paznje AMDu.Jer su jeftiniji ali i slabiji.Ali ako nisam nekakav HC igrac,onda mi to i nije toliko bitno

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Endymon kaže...

Nemam ja para za nekakav i5 ili jos bolje i7.Tako da,zato vise dajem paznje AMDu.Jer su jeftiniji ali i slabiji.Ali ako nisam nekakav HC igrac,onda mi to i nije toliko bitno

 

. FX je sposoban izgurat i HC igraca tako da nemas brige
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
9 godina
neaktivan
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Nije sposoban, jer da bi bio pravi HC igrac moras moci reci da imas Intel i Nvidiu, in your R15 !

Imam pravo na kritiku dok nevrijeđam !
Moj PC  
3 8 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
nicky.sl kaže...
Endymon kaže...

Nemam ja para za nekakav i5 ili jos bolje i7.Tako da,zato vise dajem paznje AMDu.Jer su jeftiniji ali i slabiji.Ali ako nisam nekakav HC igrac,onda mi to i nije toliko bitno

 

. FX je sposoban izgurat i HC igraca tako da nemas brige

bojim se da intel drzi vecinu hc natjecanja tako da ova teza ne stoji, no znam na sta si mislio{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Samo budala ce dati pare za i7 koji ce biti koristen samo za igrice. 

 
10 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
ivanzu kaže...

Samo budala ce dati pare za i7 koji ce biti koristen samo za igrice. 

Tako je, svi ostali ce kupit i5 

Imam pravo na kritiku dok nevrijeđam !
15 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
ivanzu kaže...

Samo budala ce dati pare za i7 koji ce biti koristen samo za igrice. 

eh ako pod igrice mislis iskljucivo PC igre i nsita drugo, onda si donekle u pravu. Medutim, ako je vezano za posao i sl. ili npr. vrtnju emulatora odnosno drugih igara (PS2, Wii, u buducnosti PS3/360 emulatora na PC-u koji su usput receno vec u developmentu onda ces itekako imati koristi od puno skupljih CPU-aa odnosno Intel CPU-a (Intel je ipak poznat po visokim cijenama za high end/enthusiast CPU-e, a Intel procesori opcenito bolje vrte emulatore).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 17:49 (lovac82).
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Pa nisu samo igre u pitanju...treba i čmarkove vrtiti, ima top lista na forumu. I7 je za to idealan.

Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
ivanzu kaže...

Samo budala ce dati pare za i7 koji ce biti koristen samo za igrice. 

to je isto kao da si rekao da je budala onaj koji se igra na grafickoj od 3000kn, iako je moze koristiti samo za gpu rendering! kakav proljev od komentara...{#} jos dobis 5tu{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 18:57 (Stjepanj).
12 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

To je isto kao da vozim traktor po gradu a ne koristim ga za obradu polja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 19:00 (ivanzu).
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
Ajme majko koja debilana nastade od ove teme i najsritniji bi bija kad bi moderator zakljuca ovu temu jer ovo stvarno vise nema smisla. Pohvalin AMD a lik mi kaze da san budala sta san uzeja i7 da bi igra igre.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
5 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Neka se nastavi tema, barem do neke nove vijesti iz AMD tabora. Ipak to treba muški ispljuvati, đubrad samo struju troši.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Pa neznam zasto ljudi govore da i7 nije za igre.Evo,danas mi je frend kupio neki i7 od 2800 kuna.Rekao sam mu da je budala,jer lik je bacio tolike pare,a igra pisljivi WoT xDDDD...On mi je na to rekao,od viska glava ne boli.Ne bi mu nista rekao npr da igra BF4 ili DayZ,znaci igre koje gutaju proca i sl...Ali WoT???Zar stvarno treba takav proc za WoT ili je to samo preseravanje?Ali ima se,trosi se xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 19:37 (Endymon).
Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Endymon kaže...

Pa neznam zasto ljudi govore da i7 nije za igre.Evo,danas mi je frend kupio neki i7 od 2800 kuna.Rekao sam mu da je budala,jer lik je bacio tolike pare,a igra pisljivi WoT xDDDD...On mi je na to rekao,od viska glava ne boli.Ne bi mu nista rekao npr da igra BF4 ili DayZ,znaci igre koje gutaju proca i sl...Ali WoT???Zar stvarno treba takav proc za WoT ili je to samo preseravanje?Ali ima se,trosi se xD

U krivu si.

Imam pravo na kritiku dok nevrijeđam !
13 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Endymon kaže...

Pa neznam zasto ljudi govore da i7 nije za igre.Evo,danas mi je frend kupio neki i7 od 2800 kuna.Rekao sam mu da je budala,jer lik je bacio tolike pare,a igra pisljivi WoT xDDDD...On mi je na to rekao,od viska glava ne boli.Ne bi mu nista rekao npr da igra BF4 ili DayZ,znaci igre koje gutaju proca i sl...Ali WoT???Zar stvarno treba takav proc za WoT ili je to samo preseravanje?Ali ima se,trosi se xD

Ne treba mu takav proc.To je idiotizam kupiti i7 samo zbog wot-a.Igra je ne optimizirana i koristi stari engine. Uglavnom imao sam i5 2500k u kombinaciji sa radeonkom 6870,Phenom II 955BE u kombinaciji sa MSI gtx 460 HAWK talon attack.Obje konfe su vrtile wot na high 1680x1050,50-60fps pa i vise na i5 konfi.

16 godina
neaktivan
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Možda smo se ipak prerano poveselili..

Izgleda da su i FX-8320E i FX-8370E poprilično undervoltani ali i underclockani, što rezultira nižim TDPom, nižom potrošnjom ali i nažalost nižim performansama. 

 

Potrošnja:

 

Performanse:

 

Vjerujem da je ovo smanjenje potrošnje izvedivo sa preciznim undervoltom i underclockom bilo kojeg običnog dosadašnjeg FX-a.

Evo par testova:

http://www.anandtech.com/show/8427/amd-fx-8370e-cpu-review-vishera-95w

http://techreport.com/review/26996/amd-fx-8370e-processor-reviewed

http://www.hardwareluxx.de/index.php/artikel/hardware/prozessoren/32511-amd-fx-8370e-im-test.html

http://www.computerbase.de/2014-09/amd-fx-8370e-im-test/

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 18:04 (Penryn).
Moj PC  
6 0 hvala 7
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Penryn kaže...

Možda smo se ipak prerano poveselili..

osobno nisam ocekivao nikakvo veselje, niti nesto novo, svjeze, brze, vise ili nedaj boze jace! jer da je bilo tako razglabali i hvalili bi se na sva zvona(pa bi valjda nesto i bilo) no oni su ovo progurali kao pismo pod vrata kao i sve u zadnjih par godina...{#} neznam za vas no meni je vec muka to gledati kako amd nis ne radi...jer ovaj drugi grabi svom silom i cijenom{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora

A kaj bi vi, u jednoj tablici "pobjeđuje" AMD. {#}

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 19:39 (Valentin17).
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

FX 8370 u nas preskup.

8320 u paru sa dobrom pločom i dalje najbolji izbor.

iclock2much
 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice