Američke vlasti tuže Oracle

poruka: 9
|
čitano: 1.713
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američke vlasti tuže Oracle".
8 godina
protjeran
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Eto razloga zasto je amerika retardirana po nekim pitanjima...ne govorim o platama nego da se tjera da se zaposle azijati i crnci... isto kao sto je svaki studio u americi koji pravi seriju i film mora zaposliti crnca i azijata, a koja je njihova uloga u seriji/filmu je nebitna..

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Američke vlasti tuže Oracle
Kineski restorani favorizuju Kineze, banke favorizuju žene, obdaništa favorizuju žene, građevinske firme favorizuju muškarce...
Čudno, ali za najlakše i najbolje poslove (banke, državne institucije i sl. prednost imaju žene).
A te krive Drine niko ne ispravlja
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Američke vlasti tuže Oracle
Na kraju ipak treba priznati da su te diskriminacije prisutne.
U mnogim zemljama ako si bijelac ili ako imaš dobru putovnicu , imaš veću placu od azijata, afrikanca ili slabijih putovnica
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Impresionirani smo vašim životopisom i radnim iskustvom ali na žalost ne možemo vas zaposliti. Trebaju nam 4 žene, jedan invalid, 2 homoseksualca i barem jedna osoba sa zelenim očima. Javite se zavodu za zapošljavanje ukoliko želitie da vam država sufinancira promjenu spola u suradnji s klinikom "Novi početak".

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 19:15 (DragonShit).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Bijeli ljudi bjeze iz kalifornije gdje stignu. Cak i u texas.  James Hetfield (Metallica) je dao jako dobar interview prije par dana o tome kako su "liberali" u kaliforniji tolerantni prema svima dokle god razmisljas kao oni.  Naravno sad James zivi u drzavi kolorado jer nije vise mogao podnijeti liberalni BS.   Mene su osbono takodjer odbili sa par jako dobrih pozicija jer nisam ispunjavao kriticne uvijete.  Npr, da sam crna zena ili peder bilo koje boje dobio bih odmah taj posao.  Ali na kraju se dobro zavrsilo i dobio sam jos bolji posao u kompaniji koju boli ona stvar o federalnim regulacijama.  

 

Ovdje nije mijesto za politicke teme al recu samo ovo.  Promjene dolaze. 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Koji ti je prvi jezik - engleski ili hrvatski? Pitam, jer ako ti je gramatika na engleskom kao na hrvatskom, kod mene ne bi bio pozvan na razgovor. Bar ne za odgovornu ili client facing poziciju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Onda nemoj krivit crnce. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američke vlasti tuže Oracle

Ne krivim crnce sto nemaju dovljno skolovanih ljudi nego federalce koje svoje propuste pokusavaju na silu popraviti tako sto namecu regulacije izvan svake pameti.

A ovo da ti mene nesto nebi zaposlio!  Daj molim te kakva je to arogancija?  Ti sad kao dajes nekome poslove.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
16 godina
offline
Američke vlasti tuže Oracle

Evo bas sad intervjuiram ljude za pozicije u svojoj firmi. Ali nekoga tko radi bazicne greske u pravopisu (engleskom ili hrvatskom) ne bih uzeo. Ne govorim tu o slengu, kracenju, bi/bih ili slicnim pizdarijama, vec o klasicnoj pismenosti. Ako netko ne zna pisati, znaci da nije bas citao u zivotu - a to znaci da nije netko tko je spreman uciti nove stvari i razmisljati out-of-the-box. A u IT-u IMHO to znaci da ti je domet instaliranje printera. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice