Android 7.0 (Nougat) je stigao

poruka: 59
|
čitano: 12.843
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 7.0 (Nougat) je stigao".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
A update mu donosi tastauru na dva jezika i nove emoji... I on se raduje tome... Gubiš vrijeme... Ima li iOs swype? Mos misliti padanja u trans kad to dodje na ios...
7 godina
protjeran
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Vjerojatno je svakom tko je na androidu bolji android a tko je na IPhoneu (od uvijek) bolji IOS.

Imam jednog frenda koje vozi IPhone od samih početaka, nikad nije imao android mob a stalno pljuje po njemu.

Čovjek nije balavac, završio davno faks.

 

Taman bi ga mogao pozvati na ovaj forum da se posvađa s nekom dječurlijom, koji je OS bolji.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Torent kaže...
A update mu donosi tastauru na dva jezika i nove emoji... I on se raduje tome... Gubiš vrijeme... Ima li iOs swype? Mos misliti padanja u trans kad to dodje na ios...

 Imaš li ti na Androidu da ti poruka iskoči kao veliki bubble? Nemaš. Android je sranje.

 

Ja pogledao ovaj njihov sajt koji si ranije linkao i u šoku sam... To oni zovu "biggest release yet"...

 

A nije ni ovaj Google nešto radišan u zadnje vrijeme... Slabo je to novosti za skok sa 6.0 na 7.0. Barem su bolji nego Apple s 0 pametnih novosti Anyway, draže mi je bilo kad su povećavali za 0.1 svakim releasom, ne sviđa mi se ovo pumpanje brojeva, ni na desktop aplikacijama ni ovdje. Mislim, prije par godina sam bio na Firefoxu 4, sad sam na 48.0.2... WTF??

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 0:28 (Mirko935).
13 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
SimeKZ kaže...
ATJLučko kaže...
Syke kaže...

Hahah, pa Torent je poznat da selektivno čita i piše o Appleu...

Kolega Torrent je poodavno mjerna jedinica za hejt svega vezanog za Apple i iOS! 

To nije ništa nepoznatog, pa da se onda barem drži onog gdje je dobar, u androidima?! 

 

Apropos "Nugata", koliko je stvar "vjerojatna" do 31 prosinca ove 2016 godine, valjda će ju imati 5% android gadgeta, a postotak iOS gadgeta sa iOS X biti će veeeeeeliko dvoznamenkasti, minimalno 70%, mogao bih se čak i okladiti u te i takve omjere! 

 Citam tvoje komentare u zadnjih par tjedana i toliko te ljudi poklapaju, argumentirano ti kazu da nisi u pravu i tebi jedino ostaju ti updateovi. Mada ni tu nisi u pravu jer Apple ima jedan sistem za jedno te isti mobitel svake godine. 

Sad mi reci koliko postoji android telefona zajedno sa proizvodacima. Valjda ce ti jednom doc iz dupeta u glavu a stock android na Nexusu dolazi odmah i niposto ne zaostaje za Appleom. 

 

Kao prvo, sve je stvar osobnog ukusa, a o ukusima se ne raspravlja. 

Kao drugo, neću inzistirati na decidiranom taksativnom pobrojavanju svih kolega koji su me pobijali, poklapali, obzirom se možemo i nas dvojica porazgovarati, ali argumentirano! 

Što se tiče samih nadogradnji, update-ova kako si spomenuo, ipak je to IT sfera, ne kupnja auta, kojeg ćeš sigurno moći sa zadovoljstvom voziti dulje od dvije godine, a da ne očekuješ nekakve SW ili HW nadogradnje, ali kod mobitela i tableta, to svakako očekujem! 

To što Apple radi "jedan na jedan", to nije niti moja krivica, a još manje problem. Karikirano, do nedavno je Porsche imao "samo" model 911, koji je evoluirao i širio se kroz ponudu dulje od skorom pedeset godina, sa "jednom" karoserijskom izvedenicom, sa trojim vratima, a svatko je pronašao "vrlo svoju" 9 elfericu! Uopće ne vidim razloga da recimo Samsung radi samo S i Note seriju, s time da S linija ima dva, eventualno tri modela, nebitno kojih ukupnih gabarita i specifikacija! To što oni imaju 39 verzija jednog modela, sa 12 podpodjela pa ne mogu sve podmiriti, ahhhhhh velika je pohlepa za svakodnevno sve većom zaradom, ali pod cijenu koje žrtve?!?! 

 

Apropos dolaska stock android OS-a na Nexus gadgete, koliko ustvari ti znaš kakve su interne dogovore i sporazume sklopili Google i "brand" koji će proizvesti Nexus gadget?!?! 

Bilo da ga uradi LG, bilo HTC, bilo Samsung, Motorola, SONY možda, očekujemo dolazak "Nougat-a", pa me baš živo zanima, tko će ipak doći sa njime prije, LG V20, ili kakav Nexus?!?! 

I opet, kakav je Nugat na LG-u a kakav će biti na Nexus-u 6P, danas već skorom svi teže imati čim čišći android to me razvidno samo tako, a opet, što meni karikiram, uzmem recimo Samsung Galaxy Note 7 i nikada u slijedjeće četri godine ne dobijem službenu nadogradnju?!?! 

Pa zar nije tragedija kada za nekih osam mjeseci, ekipa kaže "vaš gadget nije dovoljno jak da bi mogao podržati potrebe za resursima nove nadogradnje", a uzeo si flagship?!?! 

Zato postoje Nexus Google mobilni gadgeti, a oni su u android svijetu ekvivalent Apple iPhone gadgetima, i uredno dobivaju nadogradnje kao i iPhone, zar ne kolega?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
ATJLučko kaže...

 

Kao prvo, sve je stvar osobnog ukusa, a o ukusima se ne raspravlja. 

Kao drugo, neću inzistirati na decidiranom taksativnom pobrojavanju svih kolega koji su me pobijali, poklapali, obzirom se možemo i nas dvojica porazgovarati, ali argumentirano! 

Što se tiče samih nadogradnji, update-ova kako si spomenuo, ipak je to IT sfera, ne kupnja auta, kojeg ćeš sigurno moći sa zadovoljstvom voziti dulje od dvije godine, a da ne očekuješ nekakve SW ili HW nadogradnje, ali kod mobitela i tableta, to svakako očekujem! 

To što Apple radi "jedan na jedan", to nije niti moja krivica, a još manje problem. Karikirano, do nedavno je Porsche imao "samo" model 911, koji je evoluirao i širio se kroz ponudu dulje od skorom pedeset godina, sa "jednom" karoserijskom izvedenicom, sa trojim vratima, a svatko je pronašao "vrlo svoju" 9 elfericu! Uopće ne vidim razloga da recimo Samsung radi samo S i Note seriju, s time da S linija ima dva, eventualno tri modela, nebitno kojih ukupnih gabarita i specifikacija! To što oni imaju 39 verzija jednog modela, sa 12 podpodjela pa ne mogu sve podmiriti, ahhhhhh velika je pohlepa za svakodnevno sve većom zaradom, ali pod cijenu koje žrtve?!?! 

 

Apropos dolaska stock android OS-a na Nexus gadgete, koliko ustvari ti znaš kakve su interne dogovore i sporazume sklopili Google i "brand" koji će proizvesti Nexus gadget?!?! 

Bilo da ga uradi LG, bilo HTC, bilo Samsung, Motorola, SONY možda, očekujemo dolazak "Nougat-a", pa me baš živo zanima, tko će ipak doći sa njime prije, LG V20, ili kakav Nexus?!?! 

I opet, kakav je Nugat na LG-u a kakav će biti na Nexus-u 6P, danas već skorom svi teže imati čim čišći android to me razvidno samo tako, a opet, što meni karikiram, uzmem recimo Samsung Galaxy Note 7 i nikada u slijedjeće četri godine ne dobijem službenu nadogradnju?!?! 

Pa zar nije tragedija kada za nekih osam mjeseci, ekipa kaže "vaš gadget nije dovoljno jak da bi mogao podržati potrebe za resursima nove nadogradnje", a uzeo si flagship?!?! 

Zato postoje Nexus Google mobilni gadgeti, a oni su u android svijetu ekvivalent Apple iPhone gadgetima, i uredno dobivaju nadogradnje kao i iPhone, zar ne kolega?!?! 

 Za početak bih molio da se prestane praviti paralela između iPhonea i 911, moj avatar je vrlo uvrijeđen. Sljedeće ću još čitati paralele između Stevea Jobsa i Ferdinanda Porschea...

 

Nije tragedija, zato što je bitnija funkcionalnost od broja. Nekome možda baš trebaju fičri iz nove verzije, ali većina kupuje mobitel zbog fičra koje ima, ne onih koje bi mogao imati. Oni koji moraju imati sve fičre koji su mogući na nekom mobitelu imaju otključavanje bootloadera, rootanje i stavljanje ROM-ova s novijom verzijom Androida.

 

A je li, kad kažeš da Apple iPhone gadgeti uredno dobivaju nadogradnje, znači li to da ću na iPhoneu 6 imati Raise to wake? Evo odgovora: iOS 10's Raise to Wake feature only works on new iPhones. Zanimljivo da se tim detaljem dobivanja nadogradnji nisi pohvalio, a nije ni Apple na svojoj divnoj iOS 10 Preview stranici.

15 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Dajte ekipa chill.....previše vas trolla.

 

 

 

 

 

 

Nexus 6P je najbolji mobitel i točka 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Mitch kaže...

Dajte ekipa chill.....previše vas trolla.

 

 

 

 

 

 

Nexus 6P je najbolji mobitel i točka 

Ma kolega Mitch, što se mene dotikavle, samo neka se rasprava zakuhava i dalje !!!! 

 

No jesi siguran da će "sutra" Nexsus 6P biti najbolji, nakon LG V20?!?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Uzeo sam Note 7 pa cemo vidjeti kad stigne. Imao sam S7 Edge 3 mj. i nije me zadovoljio....pre neozbiljno mi djeluje sve osim Nexusa, ali je na neku foru imao previse bugova na stocku.

Mozda ona zamjenim Note za V20, ali sumnjam da ce do tog doci.

 

Jedino sto mi je primamljivo su ove geste po fingerprint senzoru sto ce novi Nexus imat i tako neki featuri, ali na 6P ne bi nista mijenjao na bolje jer sve funkcionira kako treba, a kamera je fenomenalna. Dosli smo do laganog zasicenja specifikacijama.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Mitch kaže...

Nexus 6P je najbolji mobitel i točka 

 Bič, pliz...

15 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Mirko935 kaže...
Mitch kaže...

Nexus 6P je najbolji mobitel i točka 

 Bič, pliz...

 Heheh on mi je bio prvi na listi zelja sve dok nisam vidio kameru....pa moj kalkulator ima bolje fotke

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Mitch kaže...

 Heheh on mi je bio prvi na listi zelja sve dok nisam vidio kameru....pa moj kalkulator ima bolje fotke

 Koju? Stražnju ili prednju? Meni se stražnja čini sasvim dobrom koliko sam je isprobao, ništa lošijom od ove na iPhoneu 6. Doduše, ja slikam 4 slike mjesečno ako se kameri posreći pa možda nisam baš mjerodavan :D, ali i većina recenzenata kaže da je dobra.

Za prednju slabije kažu da je dobra :P

15 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Straznja je jako losa barem meni...ostatak moba vrhunski!

 

 

Ali kad pogledas, 6P je 450$ kad je izasao (64 sam ja toliko platio)....Priv je bio 800$.

 

Zanima me hoce li Priv na Nougat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Mitch kaže...

Straznja je jako losa barem meni...ostatak moba vrhunski!

 

 

Ali kad pogledas, 6P je 450$ kad je izasao (64 sam ja toliko platio)....Priv je bio 800$.

 

Zanima me hoce li Priv na Nougat.

 Evo par brzinskih na Driveu s iPhoneom 6 i s Privom: https://drive.google.com/folderview?id=0B6MnzZYBMWUkMDh4Mk9QNUNrc1E&usp=sharing

Sve auto. Priv malo više naginje prema crvenoj, ova majica na drugoj je malo prezasićena, ali zapravo su overall nešto realnije boje s njegovom kamerom, ovo drveće i auto. A evo detaljčića odrezanih, tu ga Priv pojede (tobacco znak, registracije na autima) čak i nakon resizea na istu rezoluciju (osim ako mi forum pojede slike :D). Priv bar ima full manual mod pa bi se s malo igranja sigurno moglo i bolje.

 

To za cijenu stoji, ali sad ga ima i za 299 $ Pick up an unlocked BlackBerry Priv for just $299 again! | CrackBerry.com

(ti si u USA ako sam ja dobro shvatio pa eto ti prilike :D)

 

Priča se po kvartu da bi trebao doći. Ali vjerojatno ne još par mjeseci, kao moraju zaštititi sustav sikjuriti ovo ono. I na Marshmallowu je odličan tako da neću pretjerano žaliti ni ako ne dođe uopće. Iz Nougata bih jedino htio imati ovaj multiview, to bi u kombinaciji s hardverskom tipkovnicom bilo iskoristivo za svašta...

 

edit: bit će da forum resizea slike dodatno, pa pogledati "cropped" folder gore za bolji prikaz detaljčić slika :)

1_iphone 1_iphone
1_priv_resize 1_priv_resize
1_priv_noresize 1_priv_noresize
2_iphone 2_iphone
2_priv_resize 2_priv_resize
2_priv_noresize 2_priv_noresize
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 12:25 (Mirko935).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Predator003 kaže...

 Surova realnost android svijeta.  Meanwhile ljudi na iP 3gs vrte beta verziju iOSa 10 

Sad si nadmašio i sam sebe sa sranjima koje pišeš.

 

"Following a debut onstage at WWDC 2016, Apple seeded the first beta version of iOS 10 to developers on Monday with support limited to iPhones, iPads and iPod touch models powered by the company's A6 system-on-chip and better." - dakle iPhone 5 i noviji.

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 13:19 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao

Konačno. Pitao sam se što je s tobom. Ali bitno je da je kolekcija puna.

 Izgleda da ti je trebalo samo 4 dana da smisliš 2 rečenice 

 

 

Najbolji dio je taj da ja u trenutku kad sam to napisao niasm ni znao da postoji beta za ios10, a da ne kažem kako će 3gs stvarno dobiti ios10...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao

ne nego ne visim na forumu ko ti 24/7, tek sam sad vidio tvoje umotvorine.

 

Vidim da te Android toliko muči da si počeo i izmišljati gluposti... iOS 10 na ip3gs

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Još nije sigurno za 3gs zbog njegove specifične arhitekture. Ono što je sigurno je da je 3gs sposoban za bar sljedeća 2 updatea. Ali to ne trebam tebi objašnjavati. Ti se tu snalaziš bolje od mene. Naravno govorim o skidanju updatea kad on ne dođe regularnim putem za tvoj model. Ptreko xda i sličnih stranica jel.

 
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao

Ne moram ništa skidati sa XDA, motorola mi se uredno updatea sama od sebe a i Lumia 640 isto

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Predator003 kaže...

Konačno. Pitao sam se što je s tobom. Ali bitno je da je kolekcija puna.

 Izgleda da ti je trebalo samo 4 dana da smisliš 2 rečenice 

 

 

Najbolji dio je taj da ja u trenutku kad sam to napisao niasm ni znao da postoji beta za ios10, a da ne kažem kako će 3gs stvarno dobiti ios10...

 Sorry, sad sam skužio da si nešto tamo trkeljao, i da nisam na popisu. Greška ispravljena.

Predator003 kaže...

Još nije sigurno za 3gs zbog njegove specifične arhitekture. Ono što je sigurno je da je 3gs sposoban za bar sljedeća 2 updatea. Ali to ne trebam tebi objašnjavati. Ti se tu snalaziš bolje od mene. Naravno govorim o skidanju updatea kad on ne dođe regularnim putem za tvoj model. Ptreko xda i sličnih stranica jel.

 Joj, daj ne izmišljaj, brat mi ima 3gs i tako je sposoban da više ništa ne može instalirati jer aplikacije nisu kompatibilne. Frendica ima 4(s) i jučer gledam i ne mogu se načuditi, cijeli OS joj tako šteka, izgleda kao da renderira nekih 5-10 fps. U običnom skrolanju kroz launcher, whatsapp i slične gluposti. Mogu si misliti kako bi iOS 10 izgledao na tome ili 3gs-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 15:21 (Mirko935).
7 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Predator003 kaže...

Konačno. Pitao sam se što je s tobom. Ali bitno je da je kolekcija puna.

 Izgleda da ti je trebalo samo 4 dana da smisliš 2 rečenice 

 

 

Najbolji dio je taj da ja u trenutku kad sam to napisao niasm ni znao da postoji beta za ios10, a da ne kažem kako će 3gs stvarno dobiti ios10...

 Moram priznat da mi ovo jako tepa 

Nitko me nikad nije dodao na neku favorite listu....

Za zahvalu ću i ja tebe  dodati na jednu svoju listu: lista naj trollova, i koliko god to zvučalo nevjerovatno, prvi si 

Imaš razloga ponositi se sobom, jednako kao što se i ja ponosim tobom 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Kad će Nougat na OnePlus 3, i dolazi li Note7 sa Nougaton?

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Ja čekam N za MTK(M2 Note).

Inače predator, na 4S koji je tv u boji za 3GS kao i 4 šteka iOS odavno, po meni su gurali previše.

Sve nakon iOS 7 verzije je trebalo ići na iP5 i jače, tako da si gadno falio sa tom izjavom, 3GS je dobar za smeće jedino trenutno.

root
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Ako će update biti novi emoji kao ovaj što predstoji a najveći ikad 3gs ih može dobiti još 10...
10 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Torent kaže...

Ja kao potencijani kupac nizam zainteresovan za dev mogucnosti niti na jednoj platformi niti sam upoznat sa istim. Gledam sta mi donosi prednsot u svakodnevnom koristenju a tu iOS 10 ne donosi apsolutno nista sto nisam imao 2014 godina na drugoj platformi... O tome ja pricam. A sto se tice note 7 nisam nista komentarisao na toj temi jer nisam upoznat sa istim ali ga sigurno necu braniti na nevidjeno.... A ovdje ne mrzim niti pljujem isto kao sto ne branim nista sto je androidu niti ces to igdje naci i za tvoju informaciju jer vidim da me pratis na forumi trenutno nisam na samsungu ;)  Ja ne pljujem niti branim nista apriori kao ti...

 

Niti te pratim niti branim ikoga, mene boli ona stvar za Apple, Samsung, Google ili nešto drugo, koristim što mi paše i što preferiram, čitam teme i reagiram na gluposti koje ljudi pišu... ti ili netko deseti je sasvim svejedno.

 

Samsung nećeš braniti na neviđeno, ali pljucnut na Apple i/ili iPhone nije problem... isto na neviđeno jel... eh selektivnosti moja...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Na neviđeno? Ja samo komentarisem sta sam pročitao nas zvaničnoj stranici applea... Vrlo vidjeno....
10 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

Kao što sam napisao... eh selektivnosti moja...

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Android 7.0 (Nougat) je stigao

jeli dobio netko nadogradnju na samsung galaxy s6 SM-G920F ??

 

vidim da se može unaprijed ažurirati preko sammobile.

ma evo, dosadno :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao

Moj s6 upravo žvaće update.

 

*edit: Failed to update

 

Nekako nisam iznenađen s obzirom što je sve prošao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 13:37 (Dr. Zoidberg).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Android 7.0 (Nougat) je stigao
Jel se zna kad ce update za A5 (2016)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice