Android Googleu donio 22 milijarde dolara

poruka: 8
|
čitano: 1.850
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Googleu donio 22 milijarde dolara".
14 godina
offline
Android Googleu donio 22 milijarde dolara
Dovoljno novca za 50 tisuća najvrednijih i spolo zrelih Rvata i Rvatica da se ode na Madagaskar i isfinancira nova država tijekom sljedećih 10 godina koju bismo nazvali Utopijskom Bugpublikom Novom Rvackom.
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
BarbaVeli kaže...
Dovoljno novca za 50 tisuća najvrednijih i spolo zrelih Rvata i Rvatica da se ode na Madagaskar i isfinancira nova država tijekom sljedećih 10 godina koju bismo nazvali Utopijskom Bugpublikom Novom Rvackom.

 ahahaha :D Australijska pustinja je mislim adekvatnija da se sprovede ovaj znanstveni experiment s kojim se u potpunosti slazem! :D

16 godina
online
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
BarbaVeli kaže...
Dovoljno novca za 50 tisuća najvrednijih i spolo zrelih Rvata i Rvatica da se ode na Madagaskar i isfinancira nova država tijekom sljedećih 10 godina koju bismo nazvali Utopijskom Bugpublikom Novom Rvackom.

 Je, samo mali sitan problem je da 50 tisuća spolno zrelih rvata i rvatica nije na platnoj listi gogleta niti su mu u vlasničkoj strukturi... pa ništa od pinke za selidbu i opremu kuhinja :)
Kolko para su dobili za taj android, stvarno su mogli malo više truda uložiti u nove verzije. Mislim hebo ga patak - ja bih dio najtalentiranije ekipe, kad već pinka nije u pitanju, odvojio 
za komplet novi android os - iz nule, bez ikakvih repova. I rekao bih evo, tko želi od vendora, imamo sad i ciberdyne Genisys a ne samo zastarjeli android - puno brži, lakši, ma radi bolje nego iOS.
Jes, malo bi bio problem u početku sa ponudom igrica, spywarea, blotwarea na storeu, ali pa što. Zauzvrat bi genisys pogonjen svim onim besposlenim jezgrama iz smartphoneova imao dovoljno
pameti da napravi terminatore koji bi nam mogli služiti za recimo ručno plevljenje korova, istrebljivanje nametnika na poljoprivrednim kulturama, obradu reciklažnog otpada i pranje gaća.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
overhaul kaže...
BarbaVeli kaže...
Dovoljno novca za 50 tisuća najvrednijih i spolo zrelih Rvata i Rvatica da se ode na Madagaskar i isfinancira nova država tijekom sljedećih 10 godina koju bismo nazvali Utopijskom Bugpublikom Novom Rvackom.

 Je, samo mali sitan problem je da 50 tisuća spolno zrelih rvata i rvatica nije na platnoj listi gogleta niti su mu u vlasničkoj strukturi... pa ništa od pinke za selidbu i opremu kuhinja :)
Kolko para su dobili za taj android, stvarno su mogli malo više truda uložiti u nove verzije. Mislim hebo ga patak - ja bih dio najtalentiranije ekipe, kad već pinka nije u pitanju, odvojio 
za komplet novi android os - iz nule, bez ikakvih repova. I rekao bih evo, tko želi od vendora, imamo sad i ciberdyne Genisys a ne samo zastarjeli android - puno brži, lakši, ma radi bolje nego iOS.
Jes, malo bi bio problem u početku sa ponudom igrica, spywarea, blotwarea na storeu, ali pa što. Zauzvrat bi genisys pogonjen svim onim besposlenim jezgrama iz smartphoneova imao dovoljno
pameti da napravi terminatore koji bi nam mogli služiti za recimo ručno plevljenje korova, istrebljivanje nametnika na poljoprivrednim kulturama, obradu reciklažnog otpada i pranje gaća.

imam osjecaj da ti je struka kuhar ili konobar :) :P

 

Sto to tocno na androidu ne radi dobro?

Sta to znaci LAKSI android?

Sto to tocno ne radi dobro a da kazes da bi mogao raditi bolje nego li iOS?

 

O kakvim pre zaposlenim jezgrama govoris i kako bi ti te pre zaposlene jezgre pretvorio u slobodne a da pri tome odradis iste radnje?

 

ozbiljno te pitam jer se ja u to ne razumi bas dobro! naš! :D

 

 

16 godina
online
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
LudaRajcica kaže...

imam osjecaj da ti je struka kuhar ili konobar :) :P

 

 

Sto to tocno ne radi dobro a da kazes da bi mogao raditi bolje nego li iOS?

 

O kakvim pre zaposlenim jezgrama govoris i kako bi ti te pre zaposlene jezgre pretvorio u slobodne a da pri tome odradis iste radnje?

 

ozbiljno te pitam jer se ja u to ne razumi bas dobro! naš! :D

 

 

 Nije nego mi je struka pralja. Sve prije pranja gaća sam zakamuflirao da me se ne skonta, ali avaj. Pa si rado dok tako ovih dana hladih i bolnih ruku trljam tuđe gaće o rifljaču u lokalnom potoku, surfajući ovu temu na štucavom androidu maštam kako bi mi dobro došao neki android-kiborg kojemu nebi smetalo što je voda za ispiranje ispod nule. A sad konkretno zašto ajfoun6 sa slabijim speckama daje jednake rezultate po kojekakvim benčevima, i ljudima ne zapinje, dok npr. za galaxy S6 sa 8 jezgrenim procom(od kojih 4 jezgre radi na 2.1GHz) i sa 3GB rama rulaj tu po forumu kuka i zapomaže da trza i guta bateriju, pojma ti ja nemam. Ali meni to sve nekako jednako. Osim što je ajfoun pakleno precijenjen zato jer mu se može. Pa sam pretpostavio ako nije samsungov/lg/sony hardver kriv što mora bit i duplo jači za iste performanse, možda je do OS-a?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 19:19 (overhaul).
9 godina
protjeran
offline
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
LudaRajcica kaže...
overhaul kaže...
BarbaVeli kaže...
Dovoljno novca za 50 tisuća najvrednijih i spolo zrelih Rvata i Rvatica da se ode na Madagaskar i isfinancira nova država tijekom sljedećih 10 godina koju bismo nazvali Utopijskom Bugpublikom Novom Rvackom.

 Je, samo mali sitan problem je da 50 tisuća spolno zrelih rvata i rvatica nije na platnoj listi gogleta niti su mu u vlasničkoj strukturi... pa ništa od pinke za selidbu i opremu kuhinja :)
Kolko para su dobili za taj android, stvarno su mogli malo više truda uložiti u nove verzije. Mislim hebo ga patak - ja bih dio najtalentiranije ekipe, kad već pinka nije u pitanju, odvojio 
za komplet novi android os - iz nule, bez ikakvih repova. I rekao bih evo, tko želi od vendora, imamo sad i ciberdyne Genisys a ne samo zastarjeli android - puno brži, lakši, ma radi bolje nego iOS.
Jes, malo bi bio problem u početku sa ponudom igrica, spywarea, blotwarea na storeu, ali pa što. Zauzvrat bi genisys pogonjen svim onim besposlenim jezgrama iz smartphoneova imao dovoljno
pameti da napravi terminatore koji bi nam mogli služiti za recimo ručno plevljenje korova, istrebljivanje nametnika na poljoprivrednim kulturama, obradu reciklažnog otpada i pranje gaća.

imam osjecaj da ti je struka kuhar ili konobar :) :P

 

Sto to tocno na androidu ne radi dobro?

Sta to znaci LAKSI android?

Sto to tocno ne radi dobro a da kazes da bi mogao raditi bolje nego li iOS?

 

O kakvim pre zaposlenim jezgrama govoris i kako bi ti te pre zaposlene jezgre pretvorio u slobodne a da pri tome odradis iste radnje?

 

ozbiljno te pitam jer se ja u to ne razumi bas dobro! naš! :D

 

 

 Vrlo jednostavan odgovor, iOS aplikacije pokrece nativni kod dok Android koristi virtualnu masinu koji kod "prevede" on the fly. Takodjer iOS je optmiziran za specifican hardware.

Da bi Google to postigao morao bi odbaciti Javu i preci na neki lower level jezik kao C ili neki in-house skriptni.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
Ivo Robić kaže...

 

 Vrlo jednostavan odgovor, iOS aplikacije pokrece nativni kod dok Android koristi virtualnu masinu koji kod "prevede" on the fly. Takodjer iOS je optmiziran za specifican hardware.

Da bi Google to postigao morao bi odbaciti Javu i preci na neki lower level jezik kao C ili neki in-house skriptni.

 Android više ne koristi Dalvik nego ART. Dalvik je imao JIT (just in time) kompajlaciju. ART kompajlira aplikacije u nativni sistemski kod samo jednom za vrijeme instalacije što je poboljšalo performanse i smanjilo potrošnju baterije na Androidu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 2:02 (DragonShit).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android Googleu donio 22 milijarde dolara
A u isto vrijeme jedna kompanija je od Googlea zaradila više nego li je Google zaradio od Androida?!
Izvor: 9to5mac.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice